Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sully
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2013
Apartament w Środkowej Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) sully » 26.05.2013 13:57

Witam, przyłączam się do wszystkich szukających.
Poszukuję sprawdzonego apartamentu z ankesem kuchennym w Sr. Dalmacji, z łagodnym zejściem do morza dla osób w liczbie 4+1. Ovczywiście jak najbliżej morza :)
W grę wchodził by cały wrzesień, a najlepiej jego początek. Pobyt ok tygodnia.
Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
p.peter1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.peter1 » 27.05.2013 12:13

Cześć Wszystkim,

prośba o rekomendację apartamentu dla rodziny 2+1(1 to 11 miesięcy) w miejscowości TUCEPI. Pobyt 2 tygodnie tj. ~17.06-30.06. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuje i pozdrawiam
Paweł
rudjag
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudjag » 27.05.2013 13:35

POMOCY!!
Od 2 tygodni przeszukuję internet z ogłoszeniami i nie mam szczęścia. Wszystkie apartamenty, które mi się podobają są zajęte. Szukam apartamentu 2+1 w Dalmacji północnej albo środkowej, z tarasem i widokiem na morze. Jeśli ktoś wie o takim, ładnie proszę. Kontakt e mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.05.2013 13:48

rudjag napisał(a):POMOCY!!
Od 2 tygodni przeszukuję internet z ogłoszeniami i nie mam szczęścia. Wszystkie apartamenty, które mi się podobają są zajęte. Szukam apartamentu 2+1 w Dalmacji północnej albo środkowej, z tarasem i widokiem na morze. Jeśli ktoś wie o takim, ładnie proszę. Kontakt e mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jaki termin?
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 27.05.2013 14:34

Cześć.
W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji na wymarzony wywczas. Jako cel obrałem Brelę, lub jej ewentualne okolice. Zależy mi na spokoju, ale nie kompletnym odludziu. Chodzi o spokojny dzień, bez wielkich tłumów na plaży (wiem, że i takie się znajdą w Breli), ale i o wieczorne wyjście na tzw. miasto (bez szaleństw wielkich - chyba). Macie może jakieś namiary na spanie w rozsądnej cenie, które odwiedziliście i możecie śmiało polecić?
Jeśli tak, to proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mile widziane zdjęcia z jakimś sensownym, ale nie przynudzającym opisem

Pzdr
Olgierd
Wojcieszko
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.05.2013
Początek Lipca z 3 -latkiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojcieszko » 27.05.2013 16:27

Witam . Szukam namiaru na sprawdzony apartament dla 2 dorosłych z 3- latkiem , termin poczatek lipca. Preferuje riwierę makarską. Byliśmy z żoną już 4 tazy ale pierwszy raz z naszą pociecha . Podobało nam się w Promajnej, , fajna plaża w krvavicy. Może ktoś ma lepsze rozeznanie z drugiej strony riwiery, Tucepi,Podgora. Ostatnio byliśmy na Korculi i w Orebicu , ale to troszkę za daleko. Może jakieś sprawdzone oferty,bo lepiej niż na gwałt szukać na miejscu(czasem wyszło lepiej)z małą marudą. Jaki jest teraz pułap cenowy bo w 09. płaciliśmy 35 E. Dziękuje za propozycje i przepraszam jesli jestem w złym dziale z mym zapytaniem .Pzdr Wojtek linki prosze na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Początek Lipca z 3 -latkiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 27.05.2013 16:33

Wojcieszko napisał(a):w 09. płaciliśmy 35 E.


W lipcu może nie być tak tanio.
Iguana
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iguana » 27.05.2013 20:08

Witam serdecznie,

chcielibyśmy spędzić 2 tygodnie (15-29.06) w Chorwacji, w związku z natłokiem codziennych obowiązków nie mam zbyt dużo okazji na czytanie forum, czy szukanie ofert w necie. W związku z powyższym proszę o podanie na forum lub e-mail propozycji na udane wczasy

Poniżej podam kilka kryteriów, które w większym lub mniejszym stopniu powinny być spełnione:

- apartament dla 2 dorosłych + 1 x dziecko 6 lat i 1 x 1 rok (łózko 2-osobowe tzw. małżeńskie i tapczan dla 6-latka w tej samej sypialni lub w drugi pokoju), tutaj nie mam wielkich wymagań (z zachowaniem pewnych standardów),

- mała odległość od morza - tzw. 1 linia zabudowy (możliwość szybkiego udania się do apartamentu, przebrania dziecka itp. i w kilka min. powrót nad morze),

- taras z widokiem na morze (i niekoniecznie na jedzących obok śniadanie sąsiadów),

- WiFi w apartamencie,

- może być plaża kamienista lub "beton", ale z płycizną (dzieci) - dopuszczam też czasem chodzenie kilkaset metrów do plaży żwirkowej, ale priorytetem jest miejsce nad morzem do leniuchowania/pływania przy apartamencie.

- wskazany w okolicy jakis plac zabaw lub hustawka itp. lub w ogrodzie przy apartamencie,

- basen.... czemu nie?

- raczej nie Makarska itp. a raczej spokojna mieścina, ale żeby była możliwość wynajmu łodzi, czy skutera wodnego,

- parking dla samochodu na posesji (zadaszona wiata lub garaż - nie lubię jak mi się smażą opony)

- dojazd do posesji bez udziwnień (często w Chorwacji mamy do czynienia z wąskimi uliczkami dojazdowymi do apartamentu, które potrafią się ciągnąc kilometrami, gdzie trzeba się cofać 100m do najblizszej mijanki, parkingami w pełnym słońcu i parkowaniem przy urwisku, zderzak w zderzak),

Rozumiem, że mam pewne wymagania i nie każda oferta mi odpowiada, ale też cena nie będzie pierwszym kryterium wyboru oferty.

Z góry dziekuję za pomoc.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 27.05.2013 20:44

Panowie i Panie, troszeczke poszukałem, ale tak naprawdę nie znalazłem - potrzebuje dwóch apartamentów lub jeden bardzo duży dla 2 rodzin z dwójką dzieci ( 2+2 , 2+2) najchętniej z basenem. Znalazłem opisy, że byliscie tam ale zero namiarów, a sam przyznam w tym terminie nie znalazłem ( 29 czerwca - 13 lipiec ) chyba, że źle szukam. Chodzi mi o Peljesac lub Korcule cena od rodziny do 80 Euro . Czy ktoś może podać mi namiary, będę wdzięczny za okazaną pomoc, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Oczywiście jak ktoś łaskawie miałby inny pomysł dla takiej gromadki prosze o przesłanie propozycji, gdzie byliście. Z poważaniem
rudjag
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudjag » 28.05.2013 09:18

Bardzo dziękuję za liczne propozycje.Pozdrawiam
deepi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) deepi » 28.05.2013 09:58

Poszukuję 2 apartamentów dla 2 rodzin. Jedna to 2 dorosłych osób i 2 dzieci (1 rok i 4 lata), druga to 2 dorosłych i dziecko 9 miesięcy. Najchętniej na wyspie Rab albo w miasteczku Nin albo gdziekolwiek, gdzie będzie piaszczysta plaża i podobna wysokość geograficzna. Termin od 25 sierpnia 2013, możliwe niewielkie przesunięcia. Interesuje nas pobyt 2-tygodniowy. Cena maksymalnie 60 euro za apartament z WI-FI i opłatą za parkowanie auta!!!
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzegorz.koziol
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz.koziol » 28.05.2013 14:00

Witam,
poszukujemy apartamentu dla 6 osób z 3 sypialniami. Ewentualnie jeden dla 4 osob z dwoma sypialniami i jedna dwójka. Oczywiście jeżeli dwa apartamenty to w tej samej lokalizacji.

Termin jaki nas interesuje to 3 sierpien - 17 sierpien.

Apartament z aneksem kuchennym, basenem i klimatyzacją.

Wszelkie ciekawe i cenowo przystępne oferty proszę kierować na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rider
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2013
Apartament Dalmacja sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) rider » 29.05.2013 09:17

Witam,

Poszukuję apartamentu dla 4 osób w tym jedno dziecko 4 latka. Wymagania: 1 linia nad samym morzem, 2 sypialnie (lub salon w którym można spać + sypialnia), do 60 Euro za dobę na 14 dni w przedziale od 3 do 24 sierpnia.
Ostatni raz byliśmy w Chorwacji w 2000 roku oczywiście w ciemno i wtedy można było przebierać w ofertach na miejscu, jednak z tego co słyszę dużo się zmieniło i lepiej zaklepać coś wcześniej.
Proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 29.05.2013 09:26

Odstapię pokój dla trzech osób z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka w miejscowości Sutivan na wyspie Brać. Blisko do morza w spokojnej okolicy.W terminie 29.06 do 13.07 .Więcej info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub pod telefonem 695-817-496

Cena całkowita za dobę to 42,5 euro , wpłacona zaliczka 170 euro .Można zabrać psa już bez dodatkowej opłaty. Zainteresowanym namiary podam na maila . Myślę że to dobra oferta. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 29.05.2013 09:36 przez anusiek, łącznie edytowano 2 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.05.2013 09:29

anusiek

Proszę natychmiast usunąć link. W przeciwnym wypadku będę zmuszony usunąć post.
(patrz regulamin tego działu)

Można to zrobić używając funkcji "edytuj".
(klawisz w prawym górnym rogu okienka)


-----------------------------------------------------------------------------

Dziękuję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone