Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gozi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gozi » 22.05.2013 23:09

Witam

Po latach obserwacji dołączyłem oficjalnie. Szukam sprawdzonego apartamentu 2+2 na Istrii w :
Rovinju, Umagu, Porecu , Fazanie lub Rabacu. Proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Służę w zamian sprawdzonymi namiarami na Hvar, Brac i Pasman

z góry dzięki
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 23.05.2013 10:39

Witam, szukam jakiegoś fajnego (ciepłego...) miejsca w terminie ok 26.09.2013 - 04.10.2013. Najlepiej 2 pokoje - 4 dorosłych + 1 czterolatek. Pierwszy raz jedziemy, więc nawet nie mam pojęcia, w który region uderzyć. Liczę na Waszą pomoc:) proszę o info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.05.2013 12:51

andzulina napisał(a):Witam, szukam jakiegoś fajnego (ciepłego...) miejsca w terminie ok 26.09.2013 - 04.10.2013. Najlepiej 2 pokoje - 4 dorosłych + 1 czterolatek. Pierwszy raz jedziemy, więc nawet nie mam pojęcia, w który region uderzyć. Liczę na Waszą pomoc:) proszę o info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W tym terminie to wszystko Twoje i tylko w ciemno :D
andzulina
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 23.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzulina » 23.05.2013 15:02

Domyślam się... bo raczej każdy to w sezonie chce jechać;) Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie znośna.
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2013 16:21

andzulina napisał(a):Domyślam się... bo raczej każdy to w sezonie chce jechać;) Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie znośna.


Pogodę na 90 % będziesz miała lepszą niż u nas w lipcu nad Bałtykiem ,a i woda najcieplejsza.
Skipi
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skipi » 23.05.2013 16:43

Witam

Poszukuje apartamentu w Basce dla 4 osob lub 2x pokoj 2os. w terminie 24.06-30.06. Prosilbym o jakies namiary.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dph
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dph » 23.05.2013 20:54

Witam czy możecie mi polecić jakieś namiary na noclegi dla rodziny 2+2 z czego jedno dziecko roczne. Nie wiem czy uda mi się jeszcze coś znaleźć godnego uwagi bo dopiero teraz okazało się że możemy jechać. Dodam jeszcze że wybieramy się pierwszy raz na Chorwację i jestem lekko "zielona" w temacie. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.05.2013 20:58

dph napisał(a):Witam czy możecie mi polecić jakieś namiary na noclegi dla rodziny 2+2 z czego jedno dziecko roczne. Nie wiem czy uda mi się jeszcze coś znaleźć godnego uwagi bo dopiero teraz okazało się że możemy jechać. Dodam jeszcze że wybieramy się pierwszy raz na Chorwację i jestem lekko "zielona" w temacie. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


W jakim terminie się wybieracie do Chorwacji?
W jakie okolice?
dph
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dph » 23.05.2013 21:19

Jeśli chodzi o okolice to nie mam bladego pojęcia,na razie puki co raczej odpada południe ze względu na roczną córkę która nie wiem czy wytrzyma tak długą podróż. A termin chciałabym w okolicach 20.07. lub w sierpniu.
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 23.05.2013 23:31

Witam wszystkich Cromaniaków po trzyletniej przerwie :)
W tym roku szukamy namiaru na jakiś przyjemny apartament blisko morza w miejscowości Promajna dla 8 osób (4 dorosłych i 4 dzieci). Wybieramy się do Chorwacji w połowie września i chcemy po tygodniu przenieść się na Hvar - tam rónież szukamy czegoś ciekawego - najlepiej jakaś spokojna wioska :)

Pozdrawiam i niecierpliwie wypatruję Waszych podpowiedzi :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 24.05.2013 19:57

Krótko i zwięźle
Baška Voda
dwie rodziny - dwie dorosłe osoby z psem (bokserką)
dwie dorosłe osoby z dwoma 17-latkami z tym, że jeden na wózku
uprzedzając uwagi wiem jak wygląda "podróżowanie" po Baskiej Vodzie
więc najlepiej apartamenty w okolicy ul. Podluka lub przedłużenie w kierunku Breli
termin 11.08 - 24.08
cena jak najbardziej rozsądna
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jacekfitz
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.05.2013
SZUKAM NOCLEGÓW BASKA VODA MAKARSKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekfitz » 25.05.2013 13:25

Witam szukam noclegów, najlepiej z aneksem kuchennym w okolicach baska voda makarska, od 10.08.2013 do 19.08.2013 dla pary ja i dziewczyna. jak ktoś coś ma prosze o jakiś namiar pozdrawiam
buzka26
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) buzka26 » 25.05.2013 19:36

To ja też poproszę o namiary na tani domek lub apartament w rejonie Makarskiej dla 2 rodzin (2+2 i 2+1) w niedalekiej odległości od plaży. Z góry dziękuję za pomoc adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
baloo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.05.2013
Apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) baloo » 26.05.2013 09:29

Witam, szukam kwatery dla 2+2 (najlepiej 2 sypialnie) w okresie od 20.07 na 7 dni.
Rejon - riwiera Makarska, najlepiej jakas mniejsza miejscowość jak :
Stanici, Mimice, Pisak, Drasnice, Zivogosce, itp.
Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone apartamenty blisko morza?
Z gory dziekuje...
Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009
Re: Apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.05.2013 09:52

baloo napisał(a):Witam, szukam kwatery dla 2+2 (najlepiej 2 sypialnie) w okresie od 20.07 na 7 dni.
Rejon - riwiera Makarska, najlepiej jakas mniejsza miejscowość jak :
Stanici, Mimice, Pisak, Drasnice, Zivogosce, itp.
Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone apartamenty blisko morza?
Z gory dziekuje...
Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

odstapie-apartament-w-mimicach-t41322.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone