Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elwiraa993
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elwiraa993 » 07.08.2016 14:11

Witam, jakie większe miasteczka w okolicach Makarskiej polecacie? Tak, żeby było można iść coś zjeść, iść na lody ;)
MączeK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 15.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MączeK » 08.08.2016 11:42

Brela apartament dla 4 osób ( najlepiej z basenem)
Ewentualnie bez blisko plaży.

Termin: 15 - 28 Wrzesień.

Ktoś ma coś sprawdzonego? :)
tomek_1990
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_1990 » 08.08.2016 18:52

Witam :)
szukam apartamentów dla 12 osób (7 dorosłych, 5 dzieci) w terminie 14-21 sierpnia, okolice Brela, Baska Voda? :)
ktoś pomoże ? :D
Remika222
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remika222 » 09.08.2016 11:14

MączeK napisał(a):Brela apartament dla 4 osób ( najlepiej z basenem)
Ewentualnie bez blisko plaży.

Termin: 15 - 28 Wrzesień.

Ktoś ma coś sprawdzonego? :)


Witaj, niestety nie mam uprawnień do odpisywania na wiadomości priv:( Dziwne zasady, ale cóż.
Pytałeś, które miejscowości polecam.
Z miejscowości w których byłam, szczególnie zapadła mi w pamięci BRELA - na pewno jeszcze tam wrócę jak dziecko podrośnie. Jest piękna (tylko nie ta w centrum, tylko ta oddalona o ok 2-3 km do centrum). Urokliwe plaże, niewiele knajpek (ale wystarczy), spokój cisza, naprawdę można odpocząć, choć na plaży ludzi trochę:) Jest tam dosyć stromo, w sensie apartamenty umiejscowione są na sporej skarpie i dotrzesz do nich głównie po schodkach.
Jeśli Podgora to koniecznie rejon Čaklje. Wszystko zależy czy jeszcze z dzieciakami małymi czy już starszymi czy np. ze znajomymi. My w tym roku wybieramy się z 2 letnim dzieckiem i wybrałam Promajnę ze względu na sporą ilość atrakcji dla dzieci. Baśka Voda zrobiła się teraz lekko komercyjna byliśmy tam 7 lat temu, wówczas było spokojnie i pięknie. Orebic równie piękny ale trochę daleko, plusem jest to, że można popłynąć na Korcule:)W każdej z tych miejscowości jest coś fajnego, co przyciąga kolejny raz:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 11:22

Remika222 napisał(a):
MączeK napisał(a):Brela apartament dla 4 osób ( najlepiej z basenem)
Ewentualnie bez blisko plaży.

Termin: 15 - 28 Wrzesień.

Ktoś ma coś sprawdzonego? :)


Witaj, niestety nie mam uprawnień do odpisywania na wiadomości priv:( Dziwne zasady, ale cóż.

Takie ustalił Admin.
Po 4 postach PW działa.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2016 11:25

MączeK napisał(a):Brela apartament dla 4 osób ( najlepiej z basenem)
Ewentualnie bez blisko plaży.

Termin: 15 - 28 Wrzesień.

Ktoś ma coś sprawdzonego? :)

W tym terminie znajdziesz w Breli na miejscu. :idea:
Tylko z basenem będzie problem. :roll:
No i pamiętaj, że w Breli blisko plaży to min. 50 schodków :wink:
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 09.08.2016 19:22

kubolMB napisał(a):witam,
to mój pierwszy post na forum, czytam go od dawna, ale dziś zostałem zmuszony do rejestracji.

Rok temu rezerwowałem nocleg w Boraku (Peljesac), 2 tygodnie temu okazało się, że właściciel zapomniał rozwiązać umowę z agencją turystyczną i wpłynęła od niej kasa za nasze apartamenty, bez możliwości rozwiązania umowy. Po mojej interwencji niedoszły gospodarz znalazł nam noclegi u sąsiada, ale jak się zdecydowaliśmy, to za 3 dni odpisali, że już sprzedane.

Nie będę pisał o których gospodarzy chodzi, nieważne, ale ten pierwszy z nich sprawdzony, bo kumpel jeździ do niego od 15 lat.

No i zostaliśmy z niczym.

Dlatego szukamy noclegu od 3 do 17 września dla 6 osób (3 pary), najchętniej w miejscowości typu Borak, czyli cisza i spokój, blisko wody, wystarczy jedna konoba ;-) Lokalizacja w Chorwacji najchętniej jak najdalej na południe.

Pozdrawiam


EDIT:
Wczoraj wziąłem się za mapy google i znalazłem dom w Trsteniku, więc temat z mojej strony wyczerpany.
Dziękuję wszystkim za pw i maile z ofertami ;-)
Pozdrawiam

Zdecydowanie w południowej dalmacji moge polecić :
villaslano w miejscowości Slano
Bardzo fajni właściciele, bardzo fajne miasteczko, mniamniuśna zatoka ,dobre ceny we wrześniu :)
Teraz jesteśmy na Peljesacu, też bardzo fajne miejsce, godne polecenia ,piszcie dzwońcie .
apartmani-vekic w miejscowości Sreser
Pozdrawiam i powodzenia
Xirallic
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Xirallic » 11.08.2016 13:05

Cześć wszystkim :)
Poszukuje pokoju dla pary od 14.08 Macie jakieś sprawdzone miejsca w przystępnej cenie?
Remika222
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remika222 » 11.08.2016 13:10

Witajcie, odstąpię apartament w PROMAJNIE (Baska Voda) Apartament 2+1 w dniach: 28.08 - 8.09 (możliwość skrócenia pobytu). Apartament znajduje się na ul. Prilaz Obali obok restauracji Hajduk. Idealny dla dwóch dorosłych osób, lub rodziny z małym dzieckiem. Wnętrze w stylu angielskim, czysto i przyjemnie, mały ale sympatyczny tarasik.
Ustalona cena z właścicielami to: 60 EUR w sierpniu, 45 EUR we wrześniu. Bardzo sympatyczni właściciele, kilka kroków do plaży, obok sklepiki, knajpka itp. Byłam tam, więc wiem o czym piszę;) Wpłacona zaliczka 110 Euro. W razie zainteresowania odkupienia pobytu w niższej cenie proszę o wiadomość:) Podeślę zdjęcia.
norbert_1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_1 » 11.08.2016 14:32

Witam, poszukuję apratamentu dla 4 osób (z aneksem kuchennym) w Makarskiej od 20-21.08 na 10?

Jest jeszcze szansa, żeby zarezerwować coś w internecie, w ciemno pewnie może być problem.
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 11.08.2016 21:28

Xirallic napisał(a):Cześć wszystkim :)
Poszukuje pokoju dla pary od 14.08 Macie jakieś sprawdzone miejsca w przystępnej cenie?

Ja też szukam od 14 i ciężko, a gdzie startujesz i skad, o ile można wiedzieć??
Xirallic
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Xirallic » 11.08.2016 22:05

Prawdopodobnie na Vir, ale myślę też nad okolicą Vodic, a startuje z Trzebini.
Rawka85
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rawka85 » 12.08.2016 02:15

Witam jak ktoś jest w Brela i widziałby fajną miejscówkę blisko plaży, ale nie w centrum tylko tak bardziej na uboczu dla 4 dorosłych osób w terminie 22.08-31.08 to proszę o info :) (( Może być Makarska, Baska Voda, Tucepi )) ;) lub ktoś coś poleci?
2 lata temu byłem przy ulicy Stefana Radica ( boczna Dunajec chyba ;p ) i było fajnie oprócz stromych płyt betonowych :D
pączek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pączek » 12.08.2016 14:25

Hej którego jedziesz z Trzebini?
kaska62
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska62 » 14.08.2016 11:00

Remika222 napisał(a):Witajcie, odstąpię apartament w PROMAJNIE (Baska Voda) Apartament 2+1 w dniach: 28.08 - 8.09 (możliwość skrócenia pobytu). Apartament znajduje się na ul. Prilaz Obali obok restauracji Hajduk. Idealny dla dwóch dorosłych osób, lub rodziny z małym dzieckiem. Wnętrze w stylu angielskim, czysto i przyjemnie, mały ale sympatyczny tarasik.
Ustalona cena z właścicielami to: 60 EUR w sierpniu, 45 EUR we wrześniu. Bardzo sympatyczni właściciele, kilka kroków do plaży, obok sklepiki, knajpka itp. Byłam tam, więc wiem o czym piszę;) Wpłacona zaliczka 110 Euro. W razie zainteresowania odkupienia pobytu w niższej cenie proszę o wiadomość:) Podeślę zdjęcia.

Witam!
Czy ten apartament jeszcze jest aktualny?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 143
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone