Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2016 22:23

W kliku wcześniejszych postach w tym wątku piszą przebywający obecnie w Chorwacji, że wolne apartamenty są.
Może nie ma wysypu jak grzyby :wink: ale są.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.07.2016 22:25

Osoby które są teraz na miejscu piszą że przy drogach stoi sporo osób z karteczkami wolne apartamenty
kubolMB
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2016
3-17 września - dla 6 osób - szukam, bo mi odmówili

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubolMB » 26.07.2016 09:09

witam,
to mój pierwszy post na forum, czytam go od dawna, ale dziś zostałem zmuszony do rejestracji.

Rok temu rezerwowałem nocleg w Boraku (Peljesac), 2 tygodnie temu okazało się, że właściciel zapomniał rozwiązać umowę z agencją turystyczną i wpłynęła od niej kasa za nasze apartamenty, bez możliwości rozwiązania umowy. Po mojej interwencji niedoszły gospodarz znalazł nam noclegi u sąsiada, ale jak się zdecydowaliśmy, to za 3 dni odpisali, że już sprzedane.

Nie będę pisał o których gospodarzy chodzi, nieważne, ale ten pierwszy z nich sprawdzony, bo kumpel jeździ do niego od 15 lat.

No i zostaliśmy z niczym.

Dlatego szukamy noclegu od 3 do 17 września dla 6 osób (3 pary), najchętniej w miejscowości typu Borak, czyli cisza i spokój, blisko wody, wystarczy jedna konoba ;-) Lokalizacja w Chorwacji najchętniej jak najdalej na południe.

Pozdrawiam


EDIT:
Wczoraj wziąłem się za mapy google i znalazłem dom w Trsteniku, więc temat z mojej strony wyczerpany.
Dziękuję wszystkim za pw i maile z ofertami ;-)
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 27.07.2016 11:35 przez kubolMB, łącznie edytowano 2 razy
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013
5,6 lub 7 sierpinia Dalmacja - szukam

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 26.07.2016 10:57

W dniach 5,6 lub 7 sierpnia jedziemy na tydzień w okolice Dalmacji. Szukamy noclegu / pokoju / apartamentu dla 2 osób w jakimś ciekawym miejscu z dobrym dojściem do plaży. W zasadzie chodzi tylko o to by było czysto, schludnie, tanio - by była prywatna łazienka. Macie może jakieś propozycje ? Bo obawiam się, że skończy się na wyjeździe w ciemno - tak zakładałem od dłuższego czasu, ale jednak chciałbym mieć coś zabookowane na miejscu.
buri83
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2016
Apartament okolice Orebic lub Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri83 » 27.07.2016 07:59

Witam, Piotr z tej strony.
Planuję urlop od 2 lub 3 września do 11. Poszukuję apartamentu dla 4 osób - 2 dorosłe i dwójka dzieci - w okolicach miasteczka Orebic lub Riviery Makarskiej (ewentualnie inne ciekawe miejsca w tych rejonach). Chciałbym aby domek znajdował się w pierwszej linii zabudowy, a z tarasu był widok na morze. Byłyby super gdyby plaża w okolicach była pod dzieci. Proszę bardzo o jakieś namiary, zdjęcia itp. na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Serdecznie dziękuję za nadesłane propozycje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Apartament okolice Orebic lub Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2016 09:11

buri83 napisał(a):Witam, Piotr z tej strony.
Planuję urlop od 2 lub 3 września do 11. Poszukuję apartamentu dla 4 osób - 2 dorosłe i dwójka dzieci - w okolicach miasteczka Orebic lub Riviery Makarskiej

Witam.
W tym terminie znajdziesz apartament na miejscu, taki jaki najlepiej będzie Wam odpowiadał.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 27.07.2016 21:02

Witam, posiadam namiar na fajny apartament w Kaštelu Lukšiciu dla 4-5 osób, wolny termin 4-13 sierpnia,
250 m od morza, klima, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras, kuchnia. Cena 65 EUR przy 4 osobach, dostawka 9 EUR.
Termin się właśnie zwolnił. Namiary na priv lub na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 28.07.2016 20:03

witam sie
kto z Was jest teraz w Baska Voda i mogłby podac namiary na swoj app?
Szukam czegos dla znajomych (my mamy noclegi od 18.08 na 10 nocy) w tym samym terminie i najlepiej blisko nas tj na albo obok ulicy Stjepana Radica.
Sama przegrzebałam cały net i na razie nic tj wszystko zajete ale wiem ze duzo jest app ktore sie nie ogłaszaja a są polecane i mozliwe że beda mialy wtedy wolny pokoj:)
heiyu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) heiyu » 28.07.2016 21:22

Witam na forum :)

Niestety z przyczyn niestworzonych dwie osoby wysypały się nam na wyjazd do 4 os. apartamentu w terminie 8-15 sierpień , z którego już zrezygnowaliśmy bo 80e na 2 osoby to trochę zbyt bolesna kwota :P

Pytanie do 'obytych' (my jedziemy pierwszy raz)- szukam kontaktu do jakiegoś ładnego, zadbanego i niedrogieg studia dla 2 osób, z klimatyzacją i aneksem kuchennym w terenie właśnie Płd Dalmacji. Macie może kontakt do kogoś? Czy jadąc w ciemno jest szansa znaleźć coś poniżej 45-50 euro za dobę? Trochę się podłamałem bo już odliczaliśmy dni :(

Pozdrawiam gorąco
Fruzia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.07.2016
Poszukuję :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fruzia » 29.07.2016 11:35

Witam!
Poszukuję apartamentu dla 6 osób (w tym dwoje dzieci) w terminie 14-28.08.
Nagle zmieniliśmy plany na Chorwację i nie ukrywam nie jest lekko znaleźć coś w kwocie do przełknięcia :wink:
Zależy mi na środkowej Dalmacji, ewentualnie południowej, ale bez wysp, na które trzeba dostać się promem, czy ktoś ma info o takich miejscach?
:papa:
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 05.08.2016 18:53

heiyu napisał(a):Witam na forum :)

Niestety z przyczyn niestworzonych dwie osoby wysypały się nam na wyjazd do 4 os. apartamentu w terminie 8-15 sierpień , z którego już zrezygnowaliśmy bo 80e na 2 osoby to trochę zbyt bolesna kwota :P

Pytanie do 'obytych' (my jedziemy pierwszy raz)- szukam kontaktu do jakiegoś ładnego, zadbanego i niedrogieg studia dla 2 osób, z klimatyzacją i aneksem kuchennym w terenie właśnie Płd Dalmacji. Macie może kontakt do kogoś? Czy jadąc w ciemno jest szansa znaleźć coś poniżej 45-50 euro za dobę? Trochę się podłamałem bo już odliczaliśmy dni :(

Pozdrawiam gorąco


Jeżeli podacie Panstwo termin wyjazdu to może będę mogła pomóc i polecic coś ładnego, w dobrej cenie i z wszelkimi wygodami w Środkowej Dalmacji
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 06.08.2016 06:57

Jeżeli podacie Panstwo termin wyjazdu to może będę mogła pomóc i polecic coś ładnego, w dobrej cenie i z wszelkimi wygodami w Środkowej Dalmacji[

Jeśli to możliwe to proszę o namiary dla 2 osób od 14.08-22.08 z góry dziękuje.
Ostatnio edytowano 06.08.2016 07:01 przez Edikol, łącznie edytowano 1 raz
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 06.08.2016 06:59

karolina031 napisał(a):
Jeżeli podacie Panstwo termin wyjazdu to może będę mogła pomóc i polecic coś ładnego, w dobrej cenie i z wszelkimi wygodami w Środkowej Dalmacji


Jeśli to możliwe to proszę o namiary dla 2 osób od 14.08-22.08 z góry dziękuje.
Agata_
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_ » 07.08.2016 02:30

Szukam noclegu dla jednej osoby w Baska Voda, od 25.08 do 8.09. Może być schowek dla Harry Potrera, byle z klimatyzacją i blisko wody. Nie potrzebuję kuchni i telewizora ;)
AbEE
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AbEE » 07.08.2016 10:35

Witam szukam apartmanów 6+1 ( ewentualnie 2x 2+2 ) i 2+1

Region to Dalmacja Południowa- okolice Makarskiej najlepiej, możliwie blisko plaży i nie przy Jadrance :) Termin to 13-27 sierpnia na około 10 do 13 noclegów.

Będą to 2 rodziny. Pierwsza składa się z 3 dorosłych i 4 dzieci. Druga rodzina to 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 2 i 4 lata czyli to młodsze może spać z rodzicami.

Pozdrawiam!
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 142
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone