napisał(a) pasażer » 12.12.2009 15:18
Ndrangheta napisał(a):Popielku, że tak powiem. Niestety, ta walka była kiłą. Najman, czy Nejman kto to jest??? Fagas, który się chwali, że rozdziwiczył tą fajną blondynkę z Jet Set? Jestem pewny, że 60 sekund byłbym w stanie wytrzymać. Nie jestem fajterem, tylko normalnym wysportowanym gościem. Kicha
Zgadzam się, dlatego napisałem, że ja był chciał widzieć Pudziana w K-1. Nastula czy kogo mu tam teraz dadzą to nie to. W K-1 wielu zawodników trenuje muay thai, choć i są tacy co jedynym ich atutem jest waga.
Ale też to była pierwsza oficjalna walka Pudziana. Od czegoś trzeba zacząć. Ciekawe jak długo Mariuszowi się będzie chciało w to bawić?