napisał(a) janniko » 22.05.2010 13:57
Przedtem byłem przeciwny MMA z powodu zbytniej brutalności i agresywności tego naparzania się..
Po obejrzeniu (na youtube) walki Pudzia z Sylwusią zwracam honor i wycofuję się z poprzedniej opinii!
Ta pseudosportowa "walka" to flaki z olejem, nudy na pudy, bezsensowne obściskiwanie się dwóch zwalistych fokowatych obleśnych spaślaków...
A fuj fuj fuj...
Był taki moment, że myślałem, iż Sylwia ma zamiar zrobić Pudziowi loda.. ale się jakoś rozmyślił i uznał, że lepiej jeszcze pobawić się w sado-maso itp..
Jednym Pudzio przewyższa Sylwię.. wyrazem twarzy. U Pudzia przynajmniej widać resztki inteligencji, no i wyrazić się umie jako tako.. A ten Sylviono, to ma wzrok tęskniący za rozumem.. ojojoj..
Teraz, by rozweselić i rozbawić motłoch przydały by się w TV jakieś walki ze śmiertelnym zejściem lub przynajmniej z ciężkim urazem i jakimś spektakularnym omdleniem..
A nie takie nudne pitu mitu.. błeee..
No i znów wstyd dla Polski..
ajaja..