Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2017 10:34

Nefer napisał(a):
gusia-s napisał(a):Bramka się otwiera :!: Obrazek :mrgreen: No to Tom w pedał i już jest za bramką :mrgreen: Hurra … jesteśmy wolni Obrazek

Samootwierająca się bramka i to jeszcze bez płacenia :oczko_usmiech: . Wy to macie szczęście :) .
Szkoda, że na autostradach nas tak nie traktują :mrgreen:

Piter_M napisał(a):Chętnie przypomnę sobie nasz Krk 8)
A muza 2Cellos jest świetna, sam chętnie wybrałbym się na taki koncert.
Trzeba by ich jakoś np. do naszego Spodka ściągnąć :roll:
Ogólnie, to plan miał być trochę Twoim śladem, szczególnie w I części :). Nawet planowaliśmy stanąć na kempingu przy hotelu Lampenhaus w Fush, no a potem Krk już wg własnego uznania :).
Długo trwało zanim udało się ściągnąć 2Cellos do PL i cieszę się, że jest to Warszawa bo mam blisko. Może kolejny raz będzie w Spodku? Zazwyczaj, jak już raz odwiedzą dany kraj to wracają.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.02.2017 10:53

gusia-s napisał(a):[Długo trwało zanim udało się ściągnąć 2Cellos do PL i cieszę się, że jest to Warszawa bo mam blisko. Może kolejny raz będzie w Spodku? Zazwyczaj, jak już raz odwiedzą dany kraj to wracają.

Przykład - Goran Karan :lol:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 15.02.2017 11:03

gusia-s napisał(a):
Piter_M napisał(a):Chętnie przypomnę sobie nasz Krk 8)
A muza 2Cellos jest świetna, sam chętnie wybrałbym się na taki koncert.
Trzeba by ich jakoś np. do naszego Spodka ściągnąć :roll:
Ogólnie, to plan miał być trochę Twoim śladem, szczególnie w I części :). Nawet planowaliśmy stanąć na kempingu przy hotelu Lampenhaus w Fush, no a potem Krk już wg własnego uznania :).


No to może w przyszłym roku tak zrobicie 8)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.02.2017 11:20

gusia-s napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):A mam takie pytanko, skąd masz takie super emotki? :D

Chyba stąd >>> http://www.picgifs.com/graphics/ :wink:

Nie :) skąd inąd :mrgreen: klik Obrazek


Dziękuję za informacje :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2017 12:40

Piter_M napisał(a): ... No to może w przyszłym roku tak zrobicie 8)
Znaczy się już w tym :)
Planów jeszcze nie mamy, bardzo bym chciała na Brac ale tam trochę lipa z kempingami, są kiepsko położone. Brak bezpośredniego wyjścia na plażę, zawsze jest jakaś przeszkoda a to deptak a to klif a to całkiem daleko od morza. Najbardziej by mi chyba odpowiadał Aloa w Bolu bo i z widokiem na morze i najbliżej do plaży choć na klifie. Jednak obawiam się, że ze względu na ukształtowanie terenu nie damy rady na nim zakotwiczyć. Zmieniliśmy budę na duuuużo większy i cięższy gabaryt. Teraz nasz zestaw ma prawie 12 m. i stromy wąski dojazd nie wchodzi w rachubę. Do kempingu Aloa dojazd jest dobry, ponoć zrobili nową drogę ale sam kemping położony jest kaskadowo na zboczu wiec manewrowanie tak długim zestawem może okazać się niewykonalne. Muszę się dowiedzieć, czy nie mają parceli dla takich jak my gdzieś na samej górze zaraz przy wjeździe :).
Druga opcja to kemping w Supertar z najwygodniejszym chyba dojazdem ale za to dalej od morza i pewnie trzeba rezerwować miejsce, gdyż przerobili go na ośrodek z domkami i pod karawaning zostało chyba tylko 30 parcel :(
Muszę jeszcze zrobić rozeznanie w tej kwestii. Może maslinka coś podpowie odnośnie Aloa jaki tam jest teren :)

CROnikiCROpka napisał(a):... Dziękuję za informacje :)
Niech zagoszczą w CROnice :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.02.2017 13:05

gusia-s napisał(a):Muszę jeszcze zrobić rozeznanie w tej kwestii. Może maslinka coś podpowie odnośnie Aloa jaki tam jest teren :)


Ja nie maslinka, ale zaglądałam na Aloa więc napiszę, a maslinka skoryguje :wink: - dojazd tak jak pisałaś jest ok. Sam wjazd na camp również. Ale zjazd na dół campu ...to już gorzej. Z tym że myślę, że na górze można się z przyczepą zatrzymać, na stronie campu w galerii są zdjęcia z camperami i przyczepami.
Ale tam patelnia :roll: chociaż pisałaś, że skoro macie daszek od przyczepy to patelnia Wam nie straszna :wink:

My byliśmy na starym campie Supetar, super miejsce to było, ale zostały po nim tylko wspomnienia...niestety :?

Na Aloa się nie zdecydowaliśmy, bo wówczas (2012) nie było tam prądu, tylko generator. Dla nas to odpadało - w pobliżu nie było sklepu, a coś w lodówce dla dzieci musi być przecież :wink: Bez prądu się nie dało :roll:
Teraz prąd jest w cenniku, więc może coś się w tej kwesti zmieniło. W ogóle widzę, że camp się rozwinął...w końcu to już prawie 5 lat...ale czas leci :roll:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.02.2017 16:28

Ode mnie dla Ciebie - wiolonczelistka z Wysp Kanaryjskich:

P1030873.JPG


Pozdrawiam,
Wojtek
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 15.02.2017 17:48

gusia-s napisał(a):
Piter_M napisał(a): ... No to może w przyszłym roku tak zrobicie 8)

Znaczy się już w tym :)

No tak, już w tym oczywiście 8) :oops:

Zostaję tu i będę oglądał dalej bo z zajawki wynika, że chyba byliście na campingu Škrila, a okolice Starej Baški są piękne.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2017 21:42

AniaJ. napisał(a):
gusia-s napisał(a):Muszę jeszcze zrobić rozeznanie w tej kwestii. Może maslinka coś podpowie odnośnie Aloa jaki tam jest teren :)


Ja nie maslinka, ale zaglądałam na Aloa więc napiszę, a maslinka skoryguje :wink: - dojazd tak jak pisałaś jest ok. Sam wjazd na camp również. Ale zjazd na dół campu ...to już gorzej. Z tym że myślę, że na górze można się z przyczepą zatrzymać, na stronie campu w galerii są zdjęcia z camperami i przyczepami.
Ale tam patelnia :roll: chociaż pisałaś, że skoro macie daszek od przyczepy to patelnia Wam nie straszna :wink:

Nie mam czego korygować, Aniu, napisałaś, jak jest :D

Gusia, rzeczywiście, zjazd stromy, może być problematyczny z przyczepą... No i patelnia! Chociaż można stanąć pod daszkiem z czegoś na kształt bambusa. Tutaj widać te daszki, między naszym namiotem a parasolem ;):

Obrazek

W cenniku jest pozycja: przyczepa - Motor camper/caravan-camp place.

Cennik

Ale nie pamiętam, czy jakieś przyczepy wtedy (w 2012 roku) widzieliśmy (camperów na pewno dużo). Przejrzałam zdjęcia i nic takiego na fotkach nie widać, co nie znaczy, że ich nie było. Trudna sprawa z tym campem... Może najlepiej będzie, jak napiszesz do nich maila :) Sądzę, że powinni odpisywać. Poznaliśmy właścicieli - bardzo sympatyczni i dobrze mówią po angielsku :)

Na Braču, po tym jak zniknął camping w Supetarze, bardzo słabo z campami... Nie licząc tych 8 czy 9 w Bolu, ale one dziwne są i często po "niewłaściwej" stronie drogi :roll:
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2017 22:27

U mnie w planie B na ten rok też Brač
Maslinko, ten chyba dość nowo powstały i nieźle wygląda:
https://goo.gl/MrjP34
O tłumy się nie martwię,bo będę w pierwszej połowie czerwca
Dziękuję i pozdrawiam :papa:
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 15.02.2017 22:45

Byliśmy na tym kempingu w tym roku. Marnie widzę tam zestaw, bo jest dość stromo. Chyba, że na samej górze, tam mogłoby się udać. Kampery dają radę, ale z przyczepą nikogo nie widziałem.
Inna sprawa to warunki socjalne, konkretnie koedukacyjna toaleta. Za to cena - miodzio. Atmosfera też miła, bo mały camp.

Przepraszam za OT
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2017 23:00

pkucaba napisał(a):Inna sprawa to warunki socjalne, konkretnie koedukacyjna toaleta. Za to cena - miodzio. Atmosfera też miła, bo mały camp.

8O W 2012 była osobno damska i osobno męska toaleta, zresztą wtedy były nowe i bardzo ładne. Mówię o górnej części campingu. Zresztą widzę je obie na zdjęciach na stronie...

Tak wyglądała damska toaleta:

Obrazek

W dolnej części były starsze toalety, chyba rzeczywiście wspólne, ale tam nie chodziliśmy.
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 15.02.2017 23:08

Maslinko piszesz o kampie Zlatni Rat?

Obrazek
Toaleta (z solarami na górze), a budyneczek po prawej to prysznice.

Zdjęcie prysznica Obrazek
źródło: http://www.bol-camping.com/index_files/aboutus.htm

Kemping jest godny polecenia. Mnie się podobało, dziewczyny były skrępowane. :roll:
Na zdjęciach nie widać jak jest stromo.


Edyta:

UFF... Maslinko piszesz o kampie ALOA, a ja o Zlatni Rat.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2017 23:13

pkucaba napisał(a):UFF... Maslinko piszesz o kampie ALOA, a ja o Zlatni Rat.

To się nie dogadaliśmy ;)

Ale camping Zlatni Rat, z tego co pokazujesz, wygląda bardzo fajnie. Może kiedyś :D
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2017 23:20

maslinka napisał(a):
pkucaba napisał(a):UFF... Maslinko piszesz o kampie ALOA, a ja o Zlatni Rat.

To się nie dogadaliśmy ;)


pkucaba odpowiadał na moje pytanie :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone