Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podróże samolotem

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Podróże samolotem

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 24.05.2015 14:25

Mały OT: nie miałem pojęcia, że można upolować takie tanie loty. Toż to nawet można zabrać żonę na kolację na stare miasto :) . Muszę się przyjrzeć tym krajowym promocjom. W sumie to kolega piotrekbeti mnie zainspirował :). Dzięki :)
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 557
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: W Polsce kuna prawie 65 gr, kurs Euro - kuna w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 24.05.2015 15:47

Cena tylko w tygodniu, 19 za bilet, nie ma obowiązku wnoszenia opłat typu ubezpieczenie, za wybór miejsca w samolocie czy bagaż cena wzrasta kilkukrotnie. Najgorsze jest to że odprawa, nawet online, zmusza do przyjazdu ponad 2 godziny przed planowym odlotem
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: W Polsce kuna prawie 65 gr, kurs Euro - kuna w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 24.05.2015 16:28

piotrekbeti napisał(a):Cena tylko w tygodniu, 19 za bilet, nie ma obowiązku wnoszenia opłat typu ubezpieczenie, za wybór miejsca w samolocie czy bagaż cena wzrasta kilkukrotnie. Najgorsze jest to że odprawa, nawet online, zmusza do przyjazdu ponad 2 godziny przed planowym odlotem

O co chodzi? 8O Na pewno ten wątek? 8O
Pomyłka pewno.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkocron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019