Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podróże samolotem

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 19.02.2009
Podróże samolotem

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 24.05.2015 13:25

Mały OT: nie miałem pojęcia, że można upolować takie tanie loty. Toż to nawet można zabrać żonę na kolację na stare miasto :) . Muszę się przyjrzeć tym krajowym promocjom. W sumie to kolega piotrekbeti mnie zainspirował :). Dzięki :)
piotrekbeti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: W Polsce kuna prawie 65 gr, kurs Euro - kuna w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 24.05.2015 14:47

Cena tylko w tygodniu, 19 za bilet, nie ma obowiązku wnoszenia opłat typu ubezpieczenie, za wybór miejsca w samolocie czy bagaż cena wzrasta kilkukrotnie. Najgorsze jest to że odprawa, nawet online, zmusza do przyjazdu ponad 2 godziny przed planowym odlotem
romuald22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4630
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: W Polsce kuna prawie 65 gr, kurs Euro - kuna w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 24.05.2015 15:28

piotrekbeti napisał(a):Cena tylko w tygodniu, 19 za bilet, nie ma obowiązku wnoszenia opłat typu ubezpieczenie, za wybór miejsca w samolocie czy bagaż cena wzrasta kilkukrotnie. Najgorsze jest to że odprawa, nawet online, zmusza do przyjazdu ponad 2 godziny przed planowym odlotem

O co chodzi? 8O Na pewno ten wątek? 8O
Pomyłka pewno.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018