Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.08.2010 23:30

Szkoda , że już koniec relacji :? Piękna :)

Imprezki zazdroszczę :D z taką rodzinną atmosferą . . . ech 8)

To już tak jest , że nawet po trzech tygodniach , chciało by się jeszcze i jeszcze :wink: Też tak mam :wink: :lol:

Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 13.08.2010 06:43

Zazdroszczę możliwości zrobienia trasy w 1 dzień. I nas bez noclegu nie da rady :(
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.08.2010 08:31

Ślicznie dziękujemy za piekne zdjęcia i opis Hvaru :)
Jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad ...... wakacje, znów będą wakacje :lol:
ania19771
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania19771 » 19.08.2010 19:21

Wszystko co dobre kiedyś się kończy :(
Dzięki za cudowna relację...
Byłam zobaczyłam i zakochałam się na zabój....
Polecam PODGORĘ -idealne miejsce na idealne wakacje :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 19.08.2010 21:13

Witam po powrocie z moich wczasów :)

Miałaś rację co do Tucepi-zero klimatu :wink: ale wczasy ogólnie zaliczam do baaaardzo udanych i moooooooże kiedyś zdobędę się na napisanie relacji.......

Natomiast Podgora zdecydowanie bardziej podoba mi się na Twoich zdjęciach niż "na żywo" :? odwiedziliśmy ją, szukając miejsca na przyszły rok i jakoś nie przypadła nam do gustu.....

Pozdrawiam gorąco, zaczynając odliczanie do przyszłego roku 8) :wink:
Madziulka_1989
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka_1989 » 22.08.2010 21:28

Witam,

Własnie 15.08 wróciłam z 2 tygodniowych wakacji w Chorwacji. Jeżdżę tam ze znajomymi juz od kilku lat, byliśmy już w wielu miejscach ale od 2 lat mamy tylko jeden cel - PODGORĘ. Zakochałam się w tym miasteczku i w ogóle w Chorwacji. Poznaliśmy tam wspaniałych ludzi - Chorwatów, z którymi bardzo mocno się zżyliśmy i do których jedziemy również w przyszłym roku. Jeśli wakacje to tylko w Podgorze !! :)
Pozdrav :)
two_pixels
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) two_pixels » 24.08.2010 09:19

[quote="CinnamonGirl"]No to obiecane kilka słów o samej Podgorze i plażach.

Apartamencik mieliśmy na początku Podgory jadąc od strony Tucepi. Tam tez pierwotnie chciałam szukać ze względu na plażę, na której chciałam wypoczywać czyli tą w kierunku Tucepi. Do samego morza mieliśmy w linii prostej ok. 100m, a tak po bożnemu (a nie ogród sąsiadki naszych gospodarzy) jakieś 150m. Do plaży zaś było już dalej (ok. 800m) ale to był nasz wybór, chodzenie mi nie przeszkadza. Do tej najbliższej było jakieś 350m.

Witam serdecznie,
Dziękuję za piękną relację i zdjęcia. Czytając ją zdecydowałem się zrezygnować z Breli na rzecz Podgory :) Mam nadzieje, że będzie to dobry wybór. Jeśli nie byłby to kłopot prosiłbym o jakieś dokładniejsze informacje dot. apartamentów, w których nocowałaś w Podgore oraz na Hvarze. Jedziemy już w piątek i szczerze mówiąc nie mieliśmy jeszcze czasu zająć się szukaniem.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 25.08.2010 18:27

two-pixels - te miejscowosci sa tak blisko siebie że zawsze można podjechać do jednej i drugiej i potem wybrać gdzie chcecie mieszkać. Np są miłośnicy jak i zadekalarowani przeciwnicy Podgory.

Myśle ze spokojnie cos znajdziecie. Te we Vrbosce to były apartament przy kanale ok 50m w prawo od przystanku autobusowego (tam gdzie sprzedają wino ;) cena 40E za 2 osoby - no i standard adekwatny do ceny. Wszystko nowe, pachnące, tvsat i klima w cenie.Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka. Dla nas trochę drogo ale pisąłam juz czemu sie zdecydowaliśmy w relacji ;)

W Podogrze płacilismy 18E za 2 osoby ( apartamencie 4 osobowym ;) ale to tak po znajomości ) i standard tez adekwatny do ceny ;) nam o kompletynie nie przeszkadza że wyposażenie stanowi zbieranina mebli wszelakich (starych i nowych) wazne ze wszystko sprawne. 2 sypialnie 2osobowe osobna kuchnia ze stołem obiadowym i kanapą do siedzienia, łazienka. W cenie tak samo była tv sat i klima.
two_pixels
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) two_pixels » 26.08.2010 01:24

CinnamonGirl napisał(a):Myśle ze spokojnie cos znajdziecie. Te we Vrbosce to były apartament przy kanale ok 50m w prawo od przystanku autobusowego (tam gdzie sprzedają wino ;) cena 40E za 2 osoby - no i standard adekwatny do ceny. Wszystko nowe, pachnące, tvsat i klima w cenie.Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka. Dla nas trochę drogo ale pisąłam juz czemu sie zdecydowaliśmy w relacji ;)

W Podogrze płacilismy 18E za 2 osoby ( apartamencie 4 osobowym ;) ale to tak po znajomości ) i standard tez adekwatny do ceny ;) nam o kompletynie nie przeszkadza że wyposażenie stanowi zbieranina mebli wszelakich (starych i nowych) wazne ze wszystko sprawne. 2 sypialnie 2osobowe osobna kuchnia ze stołem obiadowym i kanapą do siedzienia, łazienka. W cenie tak samo była tv sat i klima.


Dziękuję za informacje. Zatem możemy ruszać bez obaw o dach nad głową :) Mamy dosyć napięty i wyczerpujący plan wyprawy więc my raczej też nie będziemy kierować się wygórowanymi standardami apartamentów. Pytałem szczególnie o Hvar bo plan jest taki, żeby tam dojechać , kiedy będziemy wracać z kilkudniowego wypadu do Czarnogóry. Będzie dosyć dużo kilometrów i szczególnie ja chciałbym bez większych przeżyć dobić do jakiejś spokojnej przystani w postaci czekającego apartamentu. Jeśli masz jakiś kontakt do właścicieli w obu miejscach to bardzo chętnie i z głębokim ukłonem poproszę ^_^. Zawsze warto mieć coś na awaryjne sytuacje. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 04.09.2010 21:07

Cynamonku ... wklej jakiś foto-bonusik.
Masz taką fajną rękę do pięknych kadrów.
I powiedz tak szczerze: gdzie było ładniej: w Primosten czy Podgorze?
I nie mów że wszędzie ładnie.
Potrzebuję takiej konkretnej odpowiedzi, tak jakbyś miała wybrać ...
Proszę.

Pozdrawiam autorkę fajnych słów i pięknych fotografii.

PS. Jak możesz to wklej namiary na tą swoją kwaterkę w Podgorze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 05.09.2010 16:02

Ja zachwycona opowieściami Cinnamonki postanowiłam - jedziemy do Podgory.
Wyjechaliśmy 17 sierpnia, wróciliśmy 31 sierpnia i jesteśmy przeszczęśliwi!! jak sobie pomyślę że tydzień temu leżałam jeszcze na plaży, zajadałam pyszne lody i spacerowałam po uliczkach Podgory to mi się płakać chce...
Kcem tam wrócić!!

cudnie było - niebawem opowiem wszystko
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 05.09.2010 17:15

Crayfish napisał(a):I powiedz tak szczerze: gdzie było ładniej: w Primosten czy Podgorze?
I nie mów że wszędzie ładnie.
Potrzebuję takiej konkretnej odpowiedzi, tak jakbyś miała wybrać ...
Proszę.


hmmm... Primosten miał tą upragnioną starówkę, Podgora piękne widoki Riwiery makarskiej.
Trudno wybrać bo to trochę inna kategoria. Ale wydaje mi sie ze skoro 2 lata temu miałąm wybór Primosten czy miasteczko riwiery i padło w pierwszej kolejnościi na Primosten to chyba jest to jakaś przesłanką do wysnucia wniosków.

Generalnie jest tak ze jako miasteczko bardziej mi odpowiadał Primosten ale samo otoczenie i rozpościerające się widoki poza miasteczkiem to Podgora... a gdyby Primosten był na Riwierze z takimi widokami to by był mój raj na ziemi :)
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 06.09.2010 10:24

CinnamonGirl napisał(a):... a gdyby Primosten był na Riwierze ...

Ciekawy byłem co wybierzesz ...
ale byłem przekonany że coś wykombinujesz. :D
I przeniosłaś Primosten na Riwierę Makarską. :lol:
Tys piknie.
wolandero
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolandero » 08.09.2010 20:46

8) Piękna relacja,zdjęcia jeszcze lepsze,po tym co było do zobaczenia i przeczytania postanowiłem nie publikować swoich relacji i zdjęć przez jakiś czas,pozdrav 8O
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 04.10.2010 11:21

Cinnamongirl czy w wolnej chwili mogłabyś się ze mną skontaktować na gg lub mailowo? Mam parę pytań do Ciebie, a nie chciałabym zaśmiecać forum i Twojej relacji :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lub
gg 10302118

Pozdrawiam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone