Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 26.06.2011 13:21

Odpowiedziałam ci częściowo ci w innym wątku, natomiast nie zwracałam na to większej uwagi poza tym co napisałam - plaża w kierunku Tucepi ma tabliczkę zakazu wprowadzania psów natomiast niestety często nie jest on respektowany, przez co trzeba było w tym roku uważać w niektorych jej częściach na to gdzie się rozkłada ręczniki, aby nie mieć pod nosem śmierdzącej niespodzianki.
Przez takie szczegóły nie jestem miłośniczką psów na plaży. Ale to wina właścicieli a nie psów.
anianiani
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anianiani » 26.06.2011 13:27

Dzięki Cinnamon :) Przepraszam, nie dotarłam do Twojej wypowiedzi w innym wątku. Pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.03.2012 14:52

cinamon a mogę poprosić o twoją ocenę Brela-Podgora???
Edi19
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi19 » 20.11.2012 15:45

Fajna relacja z pięknych okolic CRO i autorka wydaje się być znajomą :)
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 03.09.2013 21:39

W przyszłym roku planuję wyjazd do Podgory, ta relacja - bezcenna :) !
A może macie namiar na jakąś kwaterkę w Podgorze?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010 - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019