Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 26.06.2014 14:58

Mikromir, VONPLES: Dzięki! Utwierdziłem się na dobre w przekonaniu, że miejsce które wybrałem, będzie strzałem w dziesiątkę :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 26.06.2014 16:42

sneer napisał(a):Mikromir, VONPLES: Dzięki! Utwierdziłem się na dobre w przekonaniu, że miejsce które wybrałem, będzie strzałem w dziesiątkę :)

Nie ma za co! Cudownego wypoczynku!! :papa:
pablokin
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablokin » 30.06.2014 12:18

Oj oj jestem w Podacy jeżowców miejscami ogrom ale buty załatwiają sprawę pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.06.2014 12:20

pablokin napisał(a): jeżowców miejscami ogrom

W którym miejscu Podacy te jeżowce? 8O
pablokin
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablokin » 30.06.2014 12:24

plaża północna bliżej Zaostrog pozdrawiam
pablokin
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablokin » 30.06.2014 12:38

P6220552.JPG
aktualny egzemplarz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.06.2014 15:36

pablokin napisał(a):plaża północna bliżej Zaostrog pozdrawiam


A bo to dopiero początek sezonu, jeszcze nie zdążyły uciec przed hordami turystów. :wink: :mrgreen:

Ciekawa jestem jak wygląda zagęszczenie plażowiczów w tym terminie?... Jakaś fotka może?...
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 01.07.2014 07:21

jakieś fotki z Podacy wstawisz?
mart
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mart » 01.07.2014 13:17

Witam wszystkich,

19.07 będziemy pierwszy raz w Padacy i pierwszy raz w Chorwacji.
Mam proste pytanie natury technicznej dotyczące sensu zabierania cieplejszych ubrań: Czy mógłby mi ktoś napisać, czy należy zabrać ze sobą bluzy, kurtki czy inne ciepłe ubrania? Czy komukolwiek się one w ogóle przydały?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.07.2014 13:20

mart napisał(a):Witam wszystkich,

19.07 będziemy pierwszy raz w Padacy i pierwszy raz w Chorwacji.
Mam proste pytanie natury technicznej dotyczące sensu zabierania cieplejszych ubrań: Czy mógłby mi ktoś napisać, czy należy zabrać ze sobą bluzy, kurtki czy inne ciepłe ubrania? Czy komukolwiek się one w ogóle przydały?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Napiszę tak.....nawet długich spodni nie zakładałem nigdy!! O bluzach i kurtkach nie wspomnę :wink:
mart
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mart » 01.07.2014 13:27

Dziękuję. Tak też się domyślałam śledząc temperatury w Chorwacji, ale wolałam się upewnić u stałych bywalców.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.07.2014 13:32

VONPLES napisał(a):
mart napisał(a):Witam wszystkich,

19.07 będziemy pierwszy raz w Padacy i pierwszy raz w Chorwacji.
Mam proste pytanie natury technicznej dotyczące sensu zabierania cieplejszych ubrań: Czy mógłby mi ktoś napisać, czy należy zabrać ze sobą bluzy, kurtki czy inne ciepłe ubrania? Czy komukolwiek się one w ogóle przydały?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Napiszę tak.....nawet długich spodni nie zakładałem nigdy!! O bluzach i kurtkach nie wspomnę :wink:


Na miejscu oczywiście ciepłe okrycia nie powinny się przydać, choć dla dzieci zawsze zabieram po jednym cienkim sweterku na wszelki wypadek. :wink:
Inna sprawa to podróż tam i z powrotem - różnica temperatur na wybrzeżu i poza nim może sięgać nawet 20 stopni. Jadąc do Chorwacji w lipcu ubiegłego roku, za Zagrzebiem o 6 rano mieliśmy jakieś 8 stopni. Kiedyś na wybrzeżu było ponad 30 stopni, a przed tunelem Sv. Rok 16. Trzeba to mieć na uwadze biorąc ciuchy na drogę - choć oczywiście taki scenariusz nie musi się powtórzyć.
Boya
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boya » 01.07.2014 13:33

A u nas zmiana planów, mieliśmy jechać do Podacy 24 lipca, ale ze względów zawodowych trzeba było zmienić termin urlopu i jedziemy już dzisiaj ;) także po pracy szybkie pakowanie i w drogę!! pozdrawiam!
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 01.07.2014 14:42

Boya napisał(a):A u nas zmiana planów, mieliśmy jechać do Podacy 24 lipca, ale ze względów zawodowych trzeba było zmienić termin urlopu i jedziemy już dzisiaj ;) także po pracy szybkie pakowanie i w drogę!! pozdrawiam!


szerokości !! Odezwij się z Podacy.
papagaja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papagaja » 02.07.2014 01:56

Dzień dobry wszystkim:) Mam krótkie pytanko. Czy ktoś z Was był może w kwaterze w domu, który znajduje się on przy ulicy Stari put a właścicielką jest Pani Dražena Jeličić i mógłby coś napisać na jego temat? Z góry dziękuję:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone