Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po drugiej stronie Atlantyku (2022)

Odkrycie Ameryki – popularne określenie faktu dotarcia Krzysztofa Kolumba do tego kontynentu, w 1492 roku. W rzeczywistości pierwszymi ludźmi, którzy dotarli do kontynentu amerykańskiego, byli członkowie społeczności łowieckich, przybyłych z Azji przez Beringię w czasie zlodowacenia, między 40.000 a 17.000 lat temu. Za pierwszego przedstawiciela cywilizacji europejskiej, który dotarł do Ameryki na początku XI wieku, uznaje się wikinga Leifa Erikssona.
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2480
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 07.02.2023 07:50

Kapitańska Baba napisał(a):Wiolu - ostatni odcinek mega :idea: :hearts:
Cudne miejsce, niesamowity budynek - żal tylko, że bez zdjęć z wnętrz, które muszą być tak samo piękne jak na zewnątrz 8O

Taką budowlę widziałam na żywo pierwszy raz w życiu :) . W Internecie są jakieś zdjęcia wnętrza wykonane z ukrycia, ale one nie oddają urody.
Kapitańska Baba napisał(a): Tylko dlaczego to już koniec???

Już? Prawie pół roku mi zeszło :mrgreen:
Kapitańska Baba napisał(a): Czekam na Twoją kolejną podróż i relację z niej :smo:
Ta amerykańska była świetna! Dzięki za piękne kaniony, ogrody, naturę i troszkę miast :wink:
Wierzę, że do zobaczenia w kolejnej relacji! :papa:

Dziękuję Beatko! Za dobre słowo i przemiłe towarzystwo :smo:
Ja też trzymam się nadziei, nawet jeśli już nic nie napiszę (bo podobno relacje niechorwackie zaśmiecają forum :( , to będzie mi brakowało (strasznie) czytania :).
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8646
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 07.02.2023 08:19

wiola2012 napisał(a):Ja też trzymam się nadziei, nawet jeśli już nic nie napiszę (bo podobno relacje niechorwackie zaśmiecają forum , to będzie mi brakowało (strasznie) czytania .

A ja się zastanawiałam skąd będzie Twoja następna relacja :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.02.2023 09:28

Ja też trzymam się nadziei, nawet jeśli już nic nie napiszę (bo podobno relacje niechorwackie zaśmiecają forum :( , to będzie mi brakowało (strasznie) czytania :).


Forum to zaśmiecają trolle i pieniacze a nie relacje :smo:
Uparcie wierzę, że będzie wszystko ok i że niedługo zaczniesz pisać kolejny raz w tym dziale :smo:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2480
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 07.02.2023 10:43

marze_na napisał(a):
wiola2012 napisał(a):Ja też trzymam się nadziei, nawet jeśli już nic nie napiszę (bo podobno relacje niechorwackie zaśmiecają forum , to będzie mi brakowało (strasznie) czytania .

A ja się zastanawiałam skąd będzie Twoja następna relacja :?:

Jeśli będzie to z Jordanii i Jerozolimy :D. Ale to dopiero przed nami.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 23.03.2023 12:06

Ja dopiero teraz dokończyłem ... :oops: Dziękuję za relację, wspaniała :) :hut:

pozdrawiam, Michał
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2480
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 23.03.2023 16:37

majkik75 napisał(a):Ja dopiero teraz dokończyłem ... :oops: Dziękuję za relację, wspaniała :) :hut:

pozdrawiam, Michał

To nie szkodzi, forum istnieje więc można sobie powoli czytać zaległości :D . Bardzo się cieszę, że Ci się podobała :D .
Poprzednia strona

Powrót do Ameryka Północna


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Po drugiej stronie Atlantyku (2022) - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone