Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie pontonem w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.04.2012 12:35

Mam parę wolnych gratów do Twojego pontonu.
Daszek, kamizelki, kotwice, liny, etc.
Boloh
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boloh » 16.04.2012 20:55

FUX napisał(a):Mam parę wolnych gratów do Twojego pontonu.
Daszek, kamizelki, kotwice, liny, etc.

Podaj mi cenę tych rzeczy na moją skrzynkę ,może coś wybiorę do swojej krypy.

pozdro Bolo
Ostatnio edytowano 01.05.2012 18:15 przez Boloh, łącznie edytowano 2 razy
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.04.2012 21:07

Daj mi 2-3 dni, bo zarobiony jestem.
Jeszcze ktoś z Forum jest zainteresowany.
Jemu także muszę wysłać...

Podam Wam co mam, a Wy możecie dać swoje propozycję oddam taniej, niż allegrowo.
Boloh
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boloh » 16.04.2012 22:18

OK
RYBA32
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) RYBA32 » 16.04.2012 22:28

wracajac do kamizelki ... mam pytanie , czy wg prawa kamizelka musi być ratunkowa czy może byc asekuracyjna?
Humorek
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Humorek » 16.04.2012 22:39

RYBA32 napisał(a):wracajac do kamizelki ... mam pytanie , czy wg prawa kamizelka musi być ratunkowa czy może byc asekuracyjna?



Zaleca się dla osób umiejących pływać asekuracyjne ,
a dla nie umiejących ratunkowe.
octopus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) octopus » 17.04.2012 00:25

FUX to ja oczekuję na info dotyczące zbędnego Ci szpeju. Jak będziesz miał wolną chwilę to ślij. Adres masz.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.04.2012 07:33

Tak pamiętam.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.04.2012 09:31

RYBA32 napisał(a):wracajac do kamizelki ... mam pytanie , czy wg prawa kamizelka musi być ratunkowa czy może byc asekuracyjna?


§ 6.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 17.04.2012 11:53

W temacie pontonów jestem całkowitym laikiem :oops: , dlatego proszę o poradę doświadczonych, czy taki pontonik jak pod linkiem poniżej jest OK? Jeśli chodzi o cel zakupu to nie chodzi mi o pływanie pontonem po otwartym morzu a po przybrzeżnych zatoczkach, do których nie ma np. dostępu z lądu. Czy takim pontonem mogę pływać po adriatyku bez żadnych zezwoleń?

http://allegro.pl/ponton-intex-4-os-exc ... 70051.html
Boloh
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 11.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boloh » 17.04.2012 12:09

Daniellos76 napisał(a):W temacie pontonów jestem całkowitym laikiem :oops: , dlatego proszę o poradę doświadczonych, czy taki pontonik jak pod linkiem poniżej jest OK? Jeśli chodzi o cel zakupu to nie chodzi mi o pływanie pontonem po otwartym morzu a po przybrzeżnych zatoczkach, do których nie ma np. dostępu z lądu. Czy takim pontonem mogę pływać po adriatyku bez żadnych zezwoleń?

http://allegro.pl/ponton-intex-4-os-exc ... 70051.html


A ma on jakąś przewidzianą na jednostki pływające klase?.....
Ja bym się z nim nawet dalej na jezioro nie wybrał , biorąc pod uwagę że mam na pokładzie całą tą miłą rodzinkę ze zdjęcia zwłaszcza Waszego szkraba :)
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 17.04.2012 12:45

Boloh napisał(a):
Daniellos76 napisał(a):W temacie pontonów jestem całkowitym laikiem :oops: , dlatego proszę o poradę doświadczonych, czy taki pontonik jak pod linkiem poniżej jest OK? Jeśli chodzi o cel zakupu to nie chodzi mi o pływanie pontonem po otwartym morzu a po przybrzeżnych zatoczkach, do których nie ma np. dostępu z lądu. Czy takim pontonem mogę pływać po adriatyku bez żadnych zezwoleń?

http://allegro.pl/ponton-intex-4-os-exc ... 70051.html


A ma on jakąś przewidzianą na jednostki pływające klase?.....
Ja bym się z nim nawet dalej na jezioro nie wybrał , biorąc pod uwagę że mam na pokładzie całą tą miłą rodzinkę ze zdjęcia zwłaszcza Waszego szkraba :)


Piszą, że jest 3 komorowy więc chyba nie najgorzej, tak jak pisałem nie planuję zapuszczać się na otwarte wody tylko używac go do turystyki przybrzeżnej. Poleciłbyś może coś innego?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.04.2012 13:19

Niestety raczej tylko potwierdzę. Tym gumjakiem możesz wypłynąć nie dalej niż jesteś w stanie wpław wrócić Ty i Twoja załoga. To zabawka i tak ją traktuj. Tu opisałem przygodę jaka nam się przytrafiła.
kaz344
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaz344 » 17.04.2012 17:16

FUX napisał(a):Mam parę wolnych gratów do Twojego pontonu.
Daszek, kamizelki, kotwice, liny, etc.

..interesuje mnie daszek adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 17.04.2012 23:12

Daniel, podobnie jak Koledzy. Ponton przedstawiony przez Ciebie to zabawka do pływania w obrębie kąpieliska. Łatwość uszkodzenia sprawia, że wypływając dalej, ryzykujesz życiem. Chyba, że wszyscy jesteście wprawnymi pływakami i macie doskonały sprzęt ratunkowy. Wówczas w ciepłej letniej wodzie można dość długo wytrzymać czekając na ratunek. Jednak mimo tego, nie oddalałbym się od miejsc, gdzie są ludzie i możesz głosem wezwać pomocy.
Powiedzmy, że od tej klasy można uznawać, że jest to ponton z którego nie zejdzie powietrze bo ukuciu osy: http://allegro.pl/ponton-wild-lake-grou ... 34773.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Pływanie pontonem w Chorwacji - strona 182
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone