Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 16.05.2010 12:31

Chcemy wynajac apartament w tej okolicy jak w temacie dla 2 osob plus dziecko,ale kurcze pisze do wlascicieli apartamentow i nie ma juz niestety miejsc na nasz termin ( 21.07-01.08 ) . Moze ktos z Was ma jakis namiar na wolny , fajny apartament w tym terminie. Moze ja cos pominelam, moze nie znalazlam wlasciwego linka do strony www :-( Pomocy !!!!!
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.05.2010 14:16

Powiem szczerze, że jesteście nie pierwszymi którzy maja ten problem jeśli chodzi o Borak biorąc się tak późno za szukanie w tej okolicy... Spróbujcie może w Borje, Podobuče lub Trstenicu...
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 16.05.2010 14:52

Bo wiesz, pierwotny plan byl - jechac w ciemno - ale im blizej wyjazdu to bardziej sie boje zostac z dzieckiem pod chmurka . Moj maz nie traci nadziei, a ja ................ no tak, jak to kobieta musze wczesniej wszystko wiedziec jak i co .
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 16.05.2010 15:32

czytam i czytam forum - az kark mi scierpl - i dowiedzialam sie wlasnie, ze tylko 30% ( nie wiem jak to zostalo policzone, no ale OK ) wynajmujacych oglasza sie w necie i w agencjach. No to moze powinnam sie uspokoic i zaufac mezowi, ze spokojnie cos w ciemno znajdziemy.
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 16.05.2010 18:16

Aniu - zaufaj Tomkowi :D Byłem 8 razy w ciemno. :D Zawsze coś można znależć, czasami tylko trzeba dłużej poszukać.
Powodzenia i szerokiej drogi :papa:
armar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.05.2010 20:19

W Boraku akurat chyba większość domów ogłasza się w necie , w ciemno w podanym terminie :? chyba musiałbyś mieć ogromne szczęście żeby coś trafic wolnego w Boraku - tam jest poprostu niewiele kwater a rezerwowane są głównie już od października do lutego 8)

Spróbuj może u Pani Sarki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

może Ci coś znajdzie na Peljesacu ale w Dingacu to wątpię , żeby jeszcze było coś wolnego w tym terminie , chyba że ktoś zrezygnuje ... :?
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.05.2010 20:39

Armar dobrze radzi :D
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 17.05.2010 13:36

armar napisał(a):Spróbuj może u Pani Sarki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jeszcze 2 tygodnie temu załatwiałem dodatkowy apartament w Podobuce z pomocą p. Sarki. Akurat dla 4 osób. Spróbuj, bo szanse - jak widzisz - są :)
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 17.05.2010 13:48

bobemce napisał(a):
armar napisał(a):Spróbuj może u Pani Sarki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jeszcze 2 tygodnie temu załatwiałem dodatkowy apartament w Podobuce z pomocą p. Sarki. Akurat dla 4 osób. Spróbuj, bo szanse - jak widzisz - są :)

Gdzie konkretnie jedziesz :?: Jeśli można zapytać.
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.05.2010 14:37

bobmce czyli padło w tym roku na Podobuce?? Ech, jakoś tak mi się serce ściska dziwnie jak pomyślę, że mnie w tym roku w Borje nie będzie. Ale powtarzam sobie, że to z "miłości do nowości" że pozwolę sobie zacytować twister07 :)
Będziecie za każdym razem przejeżdżać koło naszego domu :)
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 17.05.2010 22:53

yskyerka napisał(a):bobmce czyli padło w tym roku na Podobuce?? Ech, jakoś tak mi się serce ściska dziwnie jak pomyślę, że mnie w tym roku w Borje nie będzie. Ale powtarzam sobie, że to z "miłości do nowości" że pozwolę sobie zacytować twister07 :)
Będziecie za każdym razem przejeżdżać koło naszego domu :)

Proszę szanownej yskyerki, ma się rozumieć, że Podobuce :) Polecasz jakieś konkrety na miejscu? Byłem kiedyś w Orebiciu i szału nie było, Mokalo też mnie nie powaliło. Wolę klimaty Sv. Nedjelji i Zavalaticy ;)

W planie jest wreszcie trafić do Mostaru, zobaczyć Dubrovnik nocą, wpaść na kolację do Korculi... a co Ty polecisz? Jakieś specjalne winiarnie? ;>
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.05.2010 22:57

Jeśli mogę to Villa Koruna w Mali Ston- owoce morza. Chyba , że sami gotujecie ale raczej langusty nie ugotujecie... :):) Konoba Panorama za samostanem w Orebiću, konoba w Kunie Peljeskiej, degustacja u Indjana w Potomje...
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 17.05.2010 23:25

Bocian napisał(a):Jeśli mogę to Villa Koruna w Mali Ston- owoce morza. Chyba , że sami gotujecie ale raczej langusty nie ugotujecie... :):) Konoba Panorama za samostanem w Orebiću, konoba w Kunie Peljeskiej, degustacja u Indjana w Potomje...

O jak rany, Bocian! Nawet nie wiesz jak mi się pysk uhahał :) Noooo to teraz się głodny zrobiłem, trafiłeś w moje gusta :D
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.05.2010 10:19

bobemce, poprawka!!! Jeśli chodzi o owoce morza to oczywiście Mali Ston, ale Kapetanova Kuća, kawałek dalej od parkingu... Ta Villa Koruna to mi utkwiła w pamięci z innej okazji :):):) (ładny mają komisariat) :)
Jeśli chodzi o Orebić to kiedyś poleciłbym Ci konobe Hrid ale niestety już jej nie ma (choć warto byłoby sprawdzić czy nie otworzyli ponownie) Ta konoba była nad samostanem a Panorama jest jeszcze za samostanem. Konoba w Kunie to kapitalny lokal rodziny Antunović ze świetnym klimatem i najlepszym dla mnie chlebem na świecie. Ispod peke. Miejsca należy zarezerwować... No i jeśli chodzi o Indjana to postać znana dość szeroko nie tylko w Potomje. Przed tunelem w lewo, obok wielkiej beczki z winem, gdzie kiedyś była samoobsługa. Wrzucało się kasę do dziury i lało sobie wino... Proponuje także zjechac do Borka do Villa Anadingač i tam kupić wino Dingač u rodziny Daničić, moich przyjaciół :):)
To była konoba Hrid...Nazwa była trafna.
Obrazek
Obrazek
Konoba w Kunie...
Obrazek
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.05.2010 11:06

I już tej kanoby nie ma niestety, przynajmniej w zeszłym roku nie widziałam. A szkoda.

Cóż mam powiedzieć, żeby za Bocianem nie powtarzać :) Mogę tylko potwierdzić to co mówi.
Na owoce morza do Mali Stone, a wino - Dingač koniecznie - przepyszne.

A co zobaczyć? Już sama droga z Podobuce do głównej drogi na Orebic zapewnia wrażenia :) I mój zakręt śmierci :) Tak go nazywam odkąd mało na zawał nie zeszłam jak mi tam w nocy Chorwat z prędkością światła z naprzeciwka wyprysnął :)

Sam Orfebic już mnie jakoś nie ciekawi, może mi się opatrzył. Trudno mi coś polecić poza lodami w Ozacie :)

Korcula - to na pewno. Warto zobaczyć nie tylko miasto ale i wyspę, ma naprawdę urocze zakątki.
I wyspa Mljet - dla mnie miejsce magiczne, choć moich znajomych nudziła.

Dubrownik rzecz jasna, Mosta w którym się zakochałam :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019