Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
castleman
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) castleman » 14.08.2015 05:43

Cześć, jestem świeżakiem cromamiakiem.
Sporo czytałem o Dignac Borak i chciałbym się tam z moją LP wybrać.
Znalazłem między innymi takie zdjęcia:
gdzie to jest1.JPG

gdzie to jest2.JPG

gdzie to jest3.JPG

gdzie to jest4.JPG

Czy ktoś wie gdzie to dokładnie się znajduje?
Proszę o pomoc i namiary na to miejsce.
Bardzo mi się podoba.

Niestety linka nie mogę wstawić jako świeżak, więc porobiłem prnscr :?

z góry dziękuję :)
bea_8
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bea_8 » 10.01.2016 21:10

Witam wszystkich Cromaniaków a zwłaszcza Płw.Pelejesac -Dingac Borak i okolic! Bardzo liczę na Waszą pomoc.
We wrześniu wybieramy się na Pelejasac i szukam namiarów na apartamenty w miejscowościach Borak, Dingač Borak, Dingać - Potoćine, Podobuće ogólnie w tych okolicach. Przeglądłam już tysiące stron ale każda oferta, którą znalazłam to oferty agencji nic z kontaktem bezpośrednim do właścicieli, a same agencje jak wiemy liczą sobie odpowiednio a i terminy są już porezerwowane. Może ktoś z Was tam już był wcześniej i podrzuci stronkę z namiarem, bądź sam ma jakieś informacje. Byłaby wdzięczna za każdą podpowiedź. Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019