Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 11:17

yskyerka napisał(a):I
Już sama droga z Podobuce do głównej drogi na Orebic zapewnia wrażenia :) I mój zakręt śmierci :) Tak go nazywam odkąd mało na zawał nie zeszłam)


Przez tą drogę żona na Peljesac nie chce już jeździć :cry:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.05.2010 11:42

:) Poniekąd Ją rozumiem, sama mam ochotę czasem zasłonić oczy ale nie mogę - prowadzę :)

Samego ulubionego zakrętu nie mam, a przynajmniej nie na zdjęciach dostępnych w pracy ale tu kilka z drogi do Podobuce, już od skrętu z głównej drogi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A na osłodę,po trudach podróży - cel
Obrazek

Obrazek
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 11:59

Wrócę tam i to z żoną . Musimy jednakże jechać na obóz przygotowawczy na Hvar.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:04

yskyerka napisał(a)::) Poniekąd Ją rozumiem, sama mam ochotę czasem zasłonić oczy ale nie mogę - prowadzę :)


Kierowca to chyba ma komfortową sytuację na drogach.
Ps.Przypomina mi się coroczny zjazd z autostrady od Sestanovaca do Jadranki. Żona się trzęsie ze strachu a ja nie mogę się rozglądać tylko patrzeć przed siebie - a tam takie widoki :D mniam :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.05.2010 12:11

Taaaak, ten zjazd jest super. Tylko, że się trzeba skupiać na drodze :)
Ponoć zjazd do Sevid gdzie teraz jadę też jest fajny ale z tego co widziałam na youtube to Pikuś w porównaniu do tych :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.05.2010 13:03

Wrócę tam i to z żoną . Musimy jednakże jechać na obóz przygotowawczy na Hvar.

To kiedy ponowny ślub? :):) Będąc na Hvar koniecznie bujnij się 17to kilometrową drogą szutrową do miasta Hvar... :):)
Obrazek
Obrazek
No i na Pelješcu podobno, nie sprawdzałem, kozacka jest droga z Kuny Pelješkiej do Crkvic :) Nie umiem wkleić foty z Google maps.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 13:06

Jeździłem po Hvarze ale nie tym ekstremum. "Starej" żonie dam szansę :wink: Chyba że spróbuje z opaską na oczach.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2010 18:58

Bocian napisał(a):
Wrócę tam i to z żoną . Musimy jednakże jechać na obóz przygotowawczy na Hvar.

To kiedy ponowny ślub? :):) Będąc na Hvar koniecznie bujnij się 17to kilometrową drogą szutrową do miasta Hvar... :):)........


Ooo, widzę, górą - ponad tunelem śmigało się do miasta Hvar... :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.05.2010 20:33

aniaitomek napisał(a):Chcemy wynajac apartament w tej okolicy jak w temacie dla 2 osob plus dziecko,ale kurcze pisze do wlascicieli apartamentow i nie ma juz niestety miejsc na nasz termin ( 21.07-01.08 ) . Moze ktos z Was ma jakis namiar na wolny , fajny apartament w tym terminie. Moze ja cos pominelam, moze nie znalazlam wlasciwego linka do strony www :-( Pomocy !!!!!


Pozostają jeszcze Crkvice ... totalny koniec świata na północnej stronie Peljesca ... gdyby nie te 26 zakrętów śmierci :wink:

A może Prapratno :?: ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 18.05.2010 22:41

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Już spisane i czekają na realizację. DDW jeszcze 64 (no dobra... 65, ale za nieco ponad godzinę to się zmieni :D )

A co do Hvaru - rodzice w tym roku jadą, mam nadzieję, że nie mają pojęcia o tej drodze, bo chyba nie zasnę przez dwa tygodnie :D Droga konkretna :)
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 20.05.2010 09:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link my wybieramy sie też do dingać tu masz apartamenty może coś znajdziesz dla siebie pozdrawiam
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 20.05.2010 19:04

Dzieki za namiary. Wysylam i wysylam - ale na razie nic. Tzn. nic ciekawego . Musimy miec w poblizu plaze, na ktorej dziecko bedzie bezpieczne. Nie chce caly wypoczynek poswiecic obawie, ze albo spadnie z urwiska, albo.........brrrrrrrrrrrrrr. Tak wiec wciaz szukamy, a w najgorszym wypadku pojedziemy w ciemno. Caly Peljesac wchodzi w rachube .Terminu zmienic nie mozemy , poniewaz wiaze sie on z naszym urlopem i przyjazdem do Polski. A tak nawiasem mowiac, to wcale mnie nie przestraszyliscie tymi kretymi drozkami. Tu - gdzie mieszkamy mamy na codzien takie atrakcje :-) . Tak wiec bulka z maslem :-)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 20.05.2010 19:59

Po drugiej stronie półwyspu działa oficjale biuro turystyczne Trpanj, kiedy szukałem miejsc w okolicach Duby, właśnie z nimi się kontaktowałem - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - może i Tobie pomogą. Ja ostatecznie zdecydowałem się na inną stronę Peljesca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2010 20:25

aniaitomek napisał(a):...... A tak nawiasem mowiac, to wcale mnie nie przestraszyliscie tymi kretymi drozkami. Tu - gdzie mieszkamy mamy na codzien takie atrakcje :-) . Tak wiec bulka z maslem :-)


W planach na ten rok mieliśmy m.in. z prijatelem Bocianem jazdy po tych północnych , krętych drogach....ale jakoś nam się nie "skleiło"... :cry:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.05.2010 21:07

Tylko tam w tym Norłeju nie ma Chorwatów ze swoja fantazją na drogach :):)
Slapol, damy radę... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone