Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 10:17

yskyerka napisał(a):I
Już sama droga z Podobuce do głównej drogi na Orebic zapewnia wrażenia :) I mój zakręt śmierci :) Tak go nazywam odkąd mało na zawał nie zeszłam)

Przez tą drogę żona na Peljesac nie chce już jeździć :cry:
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.05.2010 10:42

:) Poniekąd Ją rozumiem, sama mam ochotę czasem zasłonić oczy ale nie mogę - prowadzę :)

Samego ulubionego zakrętu nie mam, a przynajmniej nie na zdjęciach dostępnych w pracy ale tu kilka z drogi do Podobuce, już od skrętu z głównej drogi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A na osłodę,po trudach podróży - cel
Obrazek

Obrazek
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 10:59

Wrócę tam i to z żoną . Musimy jednakże jechać na obóz przygotowawczy na Hvar.
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 11:04

yskyerka napisał(a)::) Poniekąd Ją rozumiem, sama mam ochotę czasem zasłonić oczy ale nie mogę - prowadzę :)

Kierowca to chyba ma komfortową sytuację na drogach.
Ps.Przypomina mi się coroczny zjazd z autostrady od Sestanovaca do Jadranki. Żona się trzęsie ze strachu a ja nie mogę się rozglądać tylko patrzeć przed siebie - a tam takie widoki :D mniam :D
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 18.05.2010 11:11

Taaaak, ten zjazd jest super. Tylko, że się trzeba skupiać na drodze :)
Ponoć zjazd do Sevid gdzie teraz jadę też jest fajny ale z tego co widziałam na youtube to Pikuś w porównaniu do tych :)
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.05.2010 12:03

To kiedy ponowny ślub? :):) Będąc na Hvar koniecznie bujnij się 17to kilometrową drogą szutrową do miasta Hvar... :):)
Obrazek
Obrazek
No i na Pelješcu podobno, nie sprawdzałem, kozacka jest droga z Kuny Pelješkiej do Crkvic :) Nie umiem wkleić foty z Google maps.
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.05.2010 12:06

Jeździłem po Hvarze ale nie tym ekstremum. "Starej" żonie dam szansę :wink: Chyba że spróbuje z opaską na oczach.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.05.2010 17:58

Bocian napisał(a):

To kiedy ponowny ślub? :):) Będąc na Hvar koniecznie bujnij się 17to kilometrową drogą szutrową do miasta Hvar... :):)........

Ooo, widzę, górą - ponad tunelem śmigało się do miasta Hvar... :lol:
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.05.2010 19:33

aniaitomek napisał(a):Chcemy wynajac apartament w tej okolicy jak w temacie dla 2 osob plus dziecko,ale kurcze pisze do wlascicieli apartamentow i nie ma juz niestety miejsc na nasz termin ( 21.07-01.08 ) . Moze ktos z Was ma jakis namiar na wolny , fajny apartament w tym terminie. Moze ja cos pominelam, moze nie znalazlam wlasciwego linka do strony www :-( Pomocy !!!!!

Pozostają jeszcze Crkvice ... totalny koniec świata na północnej stronie Peljesca ... gdyby nie te 26 zakrętów śmierci :wink:

A może Prapratno :?: ... zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 18.05.2010 21:41

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Już spisane i czekają na realizację. DDW jeszcze 64 (no dobra... 65, ale za nieco ponad godzinę to się zmieni :D )

A co do Hvaru - rodzice w tym roku jadą, mam nadzieję, że nie mają pojęcia o tej drodze, bo chyba nie zasnę przez dwa tygodnie :D Droga konkretna :)
braciaka1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 20.05.2010 08:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link my wybieramy sie też do dingać tu masz apartamenty może coś znajdziesz dla siebie pozdrawiam
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 20.05.2010 18:04

Dzieki za namiary. Wysylam i wysylam - ale na razie nic. Tzn. nic ciekawego . Musimy miec w poblizu plaze, na ktorej dziecko bedzie bezpieczne. Nie chce caly wypoczynek poswiecic obawie, ze albo spadnie z urwiska, albo.........brrrrrrrrrrrrrr. Tak wiec wciaz szukamy, a w najgorszym wypadku pojedziemy w ciemno. Caly Peljesac wchodzi w rachube .Terminu zmienic nie mozemy , poniewaz wiaze sie on z naszym urlopem i przyjazdem do Polski. A tak nawiasem mowiac, to wcale mnie nie przestraszyliscie tymi kretymi drozkami. Tu - gdzie mieszkamy mamy na codzien takie atrakcje :-) . Tak wiec bulka z maslem :-)
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 20.05.2010 18:59

Po drugiej stronie półwyspu działa oficjale biuro turystyczne Trpanj, kiedy szukałem miejsc w okolicach Duby, właśnie z nimi się kontaktowałem - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - może i Tobie pomogą. Ja ostatecznie zdecydowałem się na inną stronę Peljesca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.05.2010 19:25

aniaitomek napisał(a):...... A tak nawiasem mowiac, to wcale mnie nie przestraszyliscie tymi kretymi drozkami. Tu - gdzie mieszkamy mamy na codzien takie atrakcje :-) . Tak wiec bulka z maslem :-)

W planach na ten rok mieliśmy m.in. z prijatelem Bocianem jazdy po tych północnych , krętych drogach....ale jakoś nam się nie "skleiło"... :cry:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.05.2010 20:07

Tylko tam w tym Norłeju nie ma Chorwatów ze swoja fantazją na drogach :):)
Slapol, damy radę... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019