Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.05.2010 21:31

Bocian napisał(a):Tylko tam w tym Norłeju nie ma Chorwatów ze swoja fantazją na drogach :):)
Slapol, damy radę... :)

O tak, Chorwat na drodze to ma fantazję, oj ma :)
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 20.05.2010 22:00

I tu Bocian masz racje, swieta racje
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 15.07.2010 09:14

Odkurzam nieco temat, bo za tydzień będę właśnie w trasie, a połapałem się całkiem spanikowany, że nie wiem z której miejscowości skręcać na Podobuce. Z Potomje, czy może zjeżdżać z drogi już w Trsteniku, czy gdzie do diaska :P

Kurka ale mi żyłka z niewiedzy pulsuje :D

pzdr
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2010 11:55

Musisz podjechać od strony Orebića bo przez tunel i w prawo nie pojedziesz. Gdybyś skręcił w lewo na Trstenic to i tak dojedziesz do tunelu w Potomju :)
PrzeMal
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2013
Apartament w BORAK, DIGNAC lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 21:33

Witam
Wybieram się w lipcu pierwszy raz do Chorwacji. Czytałem, iż okolice BORAK - DIGNAC są bardzo spokojne i da się wypocząć z rodziną. Poszukuje apartamentu dla 5 osób (2 dorosłych 3 dzieci ) w lipcu 2014.
Lubimy z żona spokój i mały tłok na plaży.
Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca to proszę o informację.


Pozdrawiam
Przemek
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:04

Posłałem na mejla przez forum. Od 4 postów zacznie działać PW. To propozycje wypoczynku, sam tych miejsc nie sprawdzałem.
Pozdrav.
PrzeMal
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 22:27

Witam
A czy ktoś z forum te propozycje sprawdzał ?
Jeśli tak to proszę o więcej informacji
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:35

.
Ostatnio edytowano 30.12.2013 22:38 przez rodaivuk, łącznie edytowano 1 raz
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:38

PrzeMal napisał(a):Witam
A czy ktoś z forum te propozycje sprawdzał ?
Jeśli tak to proszę o więcej informacji

Ynka była w Nikolicy. Napisz kilka postów to uruchomi się PW. Zapytaj ją. Ludzie pisali też, że byli w Glorii i Dingac. Ja od lat jeżdżę do Anadingac ale tam sie nie zmieścicie z dzieciakami i nie ma raczej już tam miejsc.
dalmacja-peljesac-dingac-borak-t20664.html
Może tu coś będzie...
PrzeMal
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 23:11

Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.
Czy był ktoś może w apartamentach nr 5 lub 6 ?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 31.12.2013 08:11

PrzeMal napisał(a):Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.
Czy był ktoś może w apartamentach nr 5 lub 6 ?


Tu

masz trochę :D

i Tu
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 01.01.2014 13:31

Wszystkim "zatunelowcom" życzę wszelkiej pomyślności w 2014 roku :D
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 03.01.2014 16:37

PrzeMal napisał(a):Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.
Czy był ktoś może w apartamentach nr 5 lub 6 ?

Odebrałeś namiary wysłane na mejla? Pisałeś tam?
Pozdrav.
PrzeMal
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 04.01.2014 20:10

Już załatwione! Dziękuję za namiary i wszystkim cromaniakom za cenne rady ostatecznie skorzystałem z usług agencji P.Sarki i jedziemy do miejscowości Podobuce dom Sandra. Z moją dziatwą to chyba lepsze rozwiązanie niż sam Borak. Mam nadzieję, że pierwszą wyprawę do Chorwacji zaliczę do udanych. :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 04.01.2014 21:41

Uważaj przy taczce :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone