Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.05.2010 21:31

Bocian napisał(a):Tylko tam w tym Norłeju nie ma Chorwatów ze swoja fantazją na drogach :):)
Slapol, damy radę... :)

O tak, Chorwat na drodze to ma fantazję, oj ma :)
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 20.05.2010 22:00

I tu Bocian masz racje, swieta racje
bobemce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 15.07.2010 09:14

Odkurzam nieco temat, bo za tydzień będę właśnie w trasie, a połapałem się całkiem spanikowany, że nie wiem z której miejscowości skręcać na Podobuce. Z Potomje, czy może zjeżdżać z drogi już w Trsteniku, czy gdzie do diaska :P

Kurka ale mi żyłka z niewiedzy pulsuje :D

pzdr
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2010 11:55

Musisz podjechać od strony Orebića bo przez tunel i w prawo nie pojedziesz. Gdybyś skręcił w lewo na Trstenic to i tak dojedziesz do tunelu w Potomju :)
PrzeMal
Plażowicz
Apartament w BORAK, DIGNAC lub okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 21:33

Witam
Wybieram się w lipcu pierwszy raz do Chorwacji. Czytałem, iż okolice BORAK - DIGNAC są bardzo spokojne i da się wypocząć z rodziną. Poszukuje apartamentu dla 5 osób (2 dorosłych 3 dzieci ) w lipcu 2014.
Lubimy z żona spokój i mały tłok na plaży.
Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca to proszę o informację.

Pozdrawiam
Przemek
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:04

Posłałem na mejla przez forum. Od 4 postów zacznie działać PW. To propozycje wypoczynku, sam tych miejsc nie sprawdzałem.
Pozdrav.
PrzeMal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 22:27

Witam
A czy ktoś z forum te propozycje sprawdzał ?
Jeśli tak to proszę o więcej informacji
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:35

.
Ostatnio edytowano 30.12.2013 22:38 przez rodaivuk, łącznie edytowano 1 raz
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 30.12.2013 22:38

PrzeMal napisał(a):Witam
A czy ktoś z forum te propozycje sprawdzał ?
Jeśli tak to proszę o więcej informacji

Ynka była w Nikolicy. Napisz kilka postów to uruchomi się PW. Zapytaj ją. Ludzie pisali też, że byli w Glorii i Dingac. Ja od lat jeżdżę do Anadingac ale tam sie nie zmieścicie z dzieciakami i nie ma raczej już tam miejsc.
dalmacja-peljesac-dingac-borak-t20664.html
Może tu coś będzie...
PrzeMal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 30.12.2013 23:11

Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.
Czy był ktoś może w apartamentach nr 5 lub 6 ?
Sylwetka...
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 31.12.2013 08:11

PrzeMal napisał(a):Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.

Tu

masz trochę :D

i Tu
kukris
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 01.01.2014 13:31

Wszystkim "zatunelowcom" życzę wszelkiej pomyślności w 2014 roku :D
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 03.01.2014 16:37

PrzeMal napisał(a):Własnie czytałem o Nikolicy ale opinie są bardzo różne. I sam nie wiem co o niej myśleć.

Odebrałeś namiary wysłane na mejla? Pisałeś tam?
Pozdrav.
PrzeMal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 04.01.2014 20:10

Już załatwione! Dziękuję za namiary i wszystkim cromaniakom za cenne rady ostatecznie skorzystałem z usług agencji P.Sarki i jedziemy do miejscowości Podobuce dom Sandra. Z moją dziatwą to chyba lepsze rozwiązanie niż sam Borak. Mam nadzieję, że pierwszą wyprawę do Chorwacji zaliczę do udanych. :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 04.01.2014 21:41

Uważaj przy taczce :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Plw.Peljesac - Dignac Borak i okolice - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019