Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plan wakacji 2016

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.06.2016 16:13

kaeres napisał(a):A to znaczy, że byłaś w Zavratnicy ?
Czytałem Twoją relację z Hvar i Pag i nie wiem dlaczego mi to umknęło :/

No przecież napisałam, że tylko na zdjęciach mnie nie zachwyciła. :oczko_usmiech:
Nie byłam. Za słaba motywacja. :mrgreen: Choć prawie, prawie dotarłabym w drodze z Brača na Istrię - ale byliśmy spóźnieni i wybraliśmy szybszą autostradę. :|

piekara114, tak też pisałam, że jeśli zostają na zachód słońca i wieczorny świecący Pozdrav Suncu, to tak. Ale jeśli mają w planie zwiedzanie tylko za dnia z jakiegoś powodu, to moim zdaniem starczy po drodze.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.06.2016 08:22

piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Dzięki za rady co do Zadaru. Wezmę go w drodze do Rogoźnicy.

A ja jednak polecałabym Zadar osobno, nie w drodze do...
Poplażujesz sobie (na jednej z plaż z planu), zjesz obiad i o 17 w auto. Po godzinie parkujesz i spacerujesz, zaglądasz, wchodzisz na wieżę, idziesz przez odpustowe stragany do organów, dzieciaki mogą pobiegać, Ty z małżonką patrzycie na zachodzące słońce. Potem gonienie kolorów na słoneczku, lody w jednej z kawiarni i spokojna jazda na Pag z popatrzeniem na kościółek Sv. Nikoli (nie wiem czy jest oświetlony) lub lepiej w drodze do Zadaru.
Polecam, bo łapać Zadar w drodze.... dla mnie nie bardzo. Może nie jest jakiś spektakularny, ale warto poświęcić mu popołudnie i wieczór...

Genialnie.
Właśnie o takie wpisy mi chodzi. Konkret zmieniający mój plan.
Dziękuję.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2016 18:44

kaeres napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Polecam, bo łapać Zadar w drodze.... dla mnie nie bardzo. Może nie jest jakiś spektakularny, ale warto poświęcić mu popołudnie i wieczór...

Genialnie.
Właśnie o takie wpisy mi chodzi. Konkret zmieniający mój plan.
Dziękuję.

To co z tym Zadarem postanowiłeś? Może się wyrobię i będzie moja wrześniowa szybka Chorwacja i właśnie Zadar popołudniu..
romuald22
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 09.06.2016 20:21

piekara114 napisał(a):

Ja Zadarowi poświęcam zwykle przedpołudnie. Fakt, że ostatnio bywam w pobliżu. Prócz spacerów i widoków o tej porze działa jeszcze targ i ribarnica. Moje Panie zaopatrują się w rybki, a ja na targu w inny asortyment. :)
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.06.2016 21:29

romuald22 napisał(a):Ja Zadarowi poświęcam zwykle przedpołudnie.

A dla mnie Zadar to późne popołudnie+ wieczór.
Tzn. poprzednie dwa razy, bo trzeci się nie wybieram. :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2016 22:00

Ja byłam i do południa (sierpień 2010 r. mega upał) i popołudnie późne+wieczór (pierwsze dni września 2015) i ta druga opcja bardziej mi się podobała :D Ale wiadomo, to już było drugie podejście do miasta, więc na luzie...
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.06.2016 10:38

Zadar postanowione - jeden wypad z Pagu popołudniu, po obiadku. Zostaniemy tam do późnego wieczora.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.06.2016 13:27

Skoro tak Zavratnicę odradzacie to z chęcią zamienię ją na jakieś miasteczko wieczorem.
Nin jest warty osobnego potraktowania na dłużej czy w drodze do Zadaru, któregoś popołudnia ?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2016 13:31

Po drodze. Chyba, że chcesz plażować na tzw. piasku... :mrgreen:
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.06.2016 14:02

No popatrz. Jakaś atrakcja :)
Ciekawa opcja z tym plażowaniem w Nin na tzw. Lagunie.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2016 14:06

piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.06.2016 21:10

kaeres napisał(a):Zadar postanowione - jeden wypad z Pagu popołudniu, po obiadku. Zostaniemy tam do późnego wieczora.

Jak chcesz popatrzeć na Zadar popołudniu to zapraszam do mnie, właśnie zaczęłam opisywać tą część ostatniego wyjazdu...

kaeres napisał(a):No popatrz. Jakaś atrakcja :)
Ciekawa opcja z tym plażowaniem w Nin na tzw. Lagunie.
Może i atrakcja, ale ja bym odpuściła sobie.... Tylko piach do d... na wchodzi, pobrudzi Ci się auto, a wielkich doznań nie doznasz....
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.06.2016 21:16

W Nin nie tylko piach - jest też błoto do zdrowia

Obrazek
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.07.2016 00:38

figusek napisał(a):A co to za deser w EIS CAFFE RIVA? Pytam, bo będziemy prawdopodobnie na Hvarze na wycieczce, może się czegoś ciekawego dowiem :-)

No to już teraz wiesz.
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Plan wakacji 2016 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019