Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - Moščenička Draga ~wspaniałe wakacje 2014~

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jul
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2015
Pisak - Moščenička Draga ~wspaniałe wakacje 2014~

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jul » 12.01.2015 13:45

Cześć wszystkim! Szybko powiem, że zakochałam się w siepieknej* Croatii (co prawda nie od pierwszego wejrzenia 8O ). Co najmniej 10 razy na miesiąc jęczę "-JA CHCĘ DO CHORWACJI!!!".

PS.#1 Mam 9 lat (wiem, może to trochę zdziwić, bo takie małe dziewczynki jak ja rzadko siedzą są na takich forach czytając relacje z podróży :smo: ), w Cro 1-wszy raz byłam, gdy miałam 4 lata i z tego co po nagraniach widzę, średnio (to znaczy prawie w ogóle :roll: ) mi się podobało. Później jednak zrozumiałam, jaki to wszystko ma urok :P .

PS.#2 "Siepiekne", to m. i. mój wymysł, co znaczy po prostu przepiękne lub piękne :wink: .


A więc koniec kazania, zaczynam opowieść. Nie mogłam się doczekać, więc większość rzeczy spakowałam 3 dni wcześniej. Dzień przed wyjazdem się trochę jeszcze dopakowałam, wyobrażając sobie, że bryza wody Adriatyku lekko moczy kropelkami moją twarz. Ja ZAWSZE jestem "nocnym Markiem", a rannym ptaszkiem już raczej nie :wink: , lecz jest jeden w roku wyjątek: Wyjazd do Chorwacji. 5 lipca, w dzień wyjazdu wstaliśmy gdzieś tak o 4.00/5.00, zebraliśmy się i o gdzieś tak 7.00 wyruszyliśmy :hut: . Jak co roku, zatrzymaliśmy się na ostatniej stacji benzynowej w Dukli, jak co roku ostatni raz na nogach w Polsce. Jak co roku po krawężniku stacja/trawa chodziły siepieknej okazałości mrówki,
jak co roku przekąsiliśmy coś, lecz jak nie co roku hot-doga :D . Przejechaliśmy Słowację, słonecznikowe autostrady Węgier, aż w końcu wjechaliśmy do Budapestu, przy czym oczywiście się popłakałam ze szczęścia. Uwielbiam tam wracać, bo jest to po prostu perełka wśród stolic. Co tu dalej mówić, przeżyliśmy przeciętny dzień (jak na turystów, oczywiście :wink: ) Zdjęcia z Budy (Budapestu) prześlę w następnym poście, bo nie chcą się załadować (z głupiego powodu :oczko_usmiech: ).... Myślę, że nie ma sensu opisywać relacji bez zdjęć, więc sorry, taki mamy klimat! Żart :P . Miałam na myśli, że przepraszam, że rozpisałam się o głupotach (tak mam, proszę mi wybaczyć), a nie o Cro. Ale obiecuję, że pokombinuję i może się uda je przesłać.

~Jul
PS.#1 Jeśli ktoś mógłby mi pomóc z tymi zdjęciami, proszę napisać.
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 12.01.2015 13:55

Witaj :D

Wow 9lat..... 8O
Poczytamy..... 8)
A zdjęcia tutaj.....http://www.fmix.pl/
:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.01.2015 14:01

witam.

Zdjęcia możesz dodawać bezpośrednio z komputera.
Wskazane jest aby nie były zbyt duże "rozmiarowo i megabajtowo".

Pod okienkiem postu masz opcję: Dodaj zdjęcia lub załącznik.

fmix jest fajny :idea: ... ale linku na początek przygody z cro.pl nie zamieścisz.

Powodzenia :lol:
Manioka1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Manioka1 » 12.01.2015 14:39

Wow, 9-cio latka :!:
SZACUN 8O , imponujesz mi odwagą, brawo, tak trzymaj, no i czekam na ciąg dalszy, ja opuszczałem z rodzinką Pisak 06.07.2014r :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 13.01.2015 00:29

Pisak to moja pierwsza miłość w Chorwacji :)
....więc zobaczę ...jak ta mieścina ...zrobiła wrażenie
...na młodziutkiej pani ... :wink:
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 13.01.2015 00:35

9 lat, rówieśniczka mojej córci :)
Pisz, pisz ciekawie się zaczyna :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.01.2015 07:39

Z Chęcią poczytam/pooglądam, chyba jesteś najmłodszą osobą która tu pisze/pisała relację :wink:
Mój młody ma 11lat (prawie) i w życiu by relacji nie napisał, a kompa używa tylko po to, żeby mnie z niego wygonić :oczko_usmiech: :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.01.2015 08:34

dids76 napisał(a):Z Chęcią poczytam/pooglądam, chyba jesteś najmłodszą osobą która tu pisze/pisała relację :wink:


Są młodsi autorzy :oczko_usmiech: :wink: hvar-po-raz-drugi-oczami-maluchow-t46980.html
gumis84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 01.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumis84 » 13.01.2015 10:36

przyłączam się i ja:)
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 13.01.2015 11:01

Mam syna w podobnym wieku jak syn Didsa i podobnie nie posądzam mojego syna o możliwość relacji a nawet wpisu na forum o poziomie jak ten na początku wątku. Może jakaś podpucha...Będę śledził z zainteresowaniem jak się rozwinie.
Pozdrawiam,
Tomek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.01.2015 19:37

Moje dzieci są trochę starsze, ale nawet starsza córa tak nie umie ładnie pisać po polsku, tak dojrzale, tak jak dorosła osoba, tak jak autorka wątku 8) ,
dziewięcioletnia :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.01.2015 23:50

Czy oby na pewno autorka wątku ma 9 lat :roll: :papa:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 14.01.2015 08:44

Moja córka ma 9 lat i nie potrafi tak zredagować tekstu.
A nawet ja tak nie potrafię.

Czy autorka to na pewno dziewięciolatka :?: :wink:
Jeżeli tak to gratuluje talentu.

Pozdrav
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 14.01.2015 08:48

młodzież teraz jest bardzo rozwinięta :)
ostatnio w TVbył dwulatek, ktory liczy do 1000 :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.01.2015 09:15

Autorka pierwszego postu dwa dni nieobecna na forum. :roll:

Chyba trzeba będzie poprosić o przedłożenie usprawiedliwienia :oczko_usmiech:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pisak - Moščenička Draga ~wspaniałe wakacje 2014~
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone