Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

HVAR po raz drugi oczami maluchów : )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 02.11.2014 14:03

Witamy wszystkich Cromaniaków jesteśmy Tomek i Wiktoria i nasze wakacje w Chorwacji były superanckie, po prostu najfajniejsze na świecie…

T: Byłem już w Chorwacji na Hvarze 2 lata temu i było odlotowo… później nasza rodzina się powiększyła i mam nową siostrzyczkę Wiki… dużo razy opowiadałem jej o super ciemnym tunelu, jeżowcach w morzu, torze bulowym, polach lawendy której zapach mogła poczuć z gałązek przywiezionych z Hvaru, zajadaliśmy razem chlebek z pysznym miodkiem który niestety się skończył… Wiktoria słuchała z zaciekawieniem ale była trochę smutna…

Kiedy mama i tata rozmawiali na temat wyjazdu na wakacje trochę się temu przysłuchiwałem udając, że się bawię…

Może tym razem pojechać w góry Bieszczady albo Pieniny – mówiła mama – mnie się marzy daleka podróż do Ameryki Południowej albo Australii – rozmarzył się tata.

Ale przecież mówili, że byli już w tylu krajach na świecie, to po co tyle jeździć jak w Chorwacji było fajnie, no i sami przyznali, ze tęsknią tylko za Chorwacją, że to jest ich miejsce na ziemi… no i Wiki jeszcze tam nie była.
To niesprawiedliwe. :?

Chcę jej pokazać jak się gra w bule i skacze przez fale i trzeba przywieźć miodek…

Maamo, tato ja chcę do Chorwacji…ja chce do Chorwacji…
do Chorwacji, do Chorwacji – zawtórowała Wiki

Uśmiechnęli się tylko… i wszystko było już jasne… wszyscy tak na prawdę chcieli tam wrócić… hurrrra :hearts: jedziemy do Chorwacji… rzuciliśmy się na mamę i tatę by ich uściskać… :hearts:
gdzie są moje buty do wody i maska, pływaczki…

Zaraz, zaraz … spokojnie mamy dopiero listopad…- powiedział tata :evil:

To kieeedy ruszamy… ile jeszcze musimy czekać… co? … 7 czy 8 miesięcy… ja nie wytrzymam, powiem w przedszkolu żeby przyspieszyli wakacje. :( :(
Nie dało rady… :( :cry: czekaliśmy i czekaliśmy… czekaliśmy i czekaliśmy… minęła zima, wyjazd na narty z dziadkami, potem wiosna… był u nas zajączek i przyniósł prezenty… chyba wszyscy nie mogliśmy się doczekać…
dlatego rodzice postanowili że ruszamy już w czerwcu, chociaż tata tłumaczył, że chciał zobaczyć kwitnące pola lawendy i ze taniej… to tak na prawdę też nie mógł się doczekać…
już w listopadzie zarezerwował ten sam super domek z basenem i stołem do ping ponga i z koszem, lotkami co 2 lata temu… ale będzie superrrrr.

W: Tak w ogóle to nie wiem, co to jest ta Chorwacja ale Tomek tak dużo i często mówił o niej, że musi być tam fajowo, na zdjęciach widziałam lody Pinokio, mmmniam to chyba będzie najlepsze…

T: Po świętach czas zleciał już szybciutko… wyjazd w połowie czerwca to strzał w dziesiątkę, wprawdzie straciłem pożegnanie w przedszkolu ale nie żałuję, gdy inne dzieci będą wstawać do przedszkola to ja będę wyganiał rodziców z łóżka by iść na plażę…

Nadszedł dzień wyjazdu HURRRAAAAAAA!!!! :lol: 8) :lool: :hut: :-D

T:Tata jeszcze rano poszedł do pracy ale zaraz po jego powrocie mieliśmy jechać… znowu zobaczę mnóstwo wiatraków po drodze i oświetlone dłuuugie tunele… będzie ekstra

DSC05762.jpg

T:Mama jak zwykle umilała nam czas na różne sposoby... ale w końcu i tak bajki w komputerze zwyciężyły... trzeba było tak od razu...

W: Kieeedy będzie ta Chorwacja jedziemy już chyba dłuużej niż do cioci do Drezdenka :( ... ale ciiii tata mówił mi ze sto razy że będziemy dłuuuugo jechać i jak chcę jechać do Chorwacji to mam nie marudzić.... ale beez przesady już chyba z 5 godzin jedziemy... trzeba się zdrzemnąć

DSC05763.jpg

T: Ale tuneli nie odpuszczę przebudziłem w nocy, by je podziwiać a Wiki spała całą noc jak zabita :lol:
Tata jechał i jechał więc też sobie zasnąłem a gdy obudził mnie dzień usłyszałem, że to już Chorwacja, superrr... czas obudzić Wiki i pokazać jej co nieco 8)

DSC05774.jpg
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.11.2014 14:07

No to pierwszy zasiadam 8)
DamianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 02.11.2014 14:16

Drugi :lol:
andrzej29
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 02.11.2014 14:20

Witaj

Zasiadam do relacji i czekam na dalsze opowieści z Waszych wakacji.
loverosa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 02.11.2014 17:33

Jestem i chętnie poczytam:)
wukor
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wukor » 02.11.2014 17:42

Fajnie się zapowiada :)
kasia10285
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia10285 » 02.11.2014 17:43

Chętnie potowarzyszę :)
-Katka-
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 02.11.2014 17:49

Fajnie napisane :) poczytam :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2014 18:02

Ciekawie maluch pisze :wink: :D
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 02.11.2014 18:12

Jak fajnie "maluchy opisują" :D Siądę i ja :D
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.11.2014 18:32

Stawiam na 3 strony zachwytów :) :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2014 18:35

mariusz_77 napisał(a):Maamo, tato ja chcę do Chorwacji…ja chce do Chorwacji…
do Chorwacji, do Chorwacji – zawtórowała Wiki

Uśmiechnęli się tylko… i wszystko było już jasne… wszyscy tak na prawdę chcieli tam wrócić… hurrrra :hearts: jedziemy do Chorwacji… rzuciliśmy się na mamę i tatę by ich uściskać… :hearts:

mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 02.11.2014 19:07

Witamy wszystkich czytaczy :papa:

T: wszyscy o mnie mówią, że jestem wygadany ale Wiki też wcale nie mniejsza gaduła... rodzice czasem mają nas dosyć :lol: mówią, że głowa im paruje od tego gadania... szczególnie tata.

No ale dojechaliśmy już do Chorwacji... o 5 rano tata zatrzymał sie na jakimś parkingu... zimno, wiatr... mamo to nie jest Chorwacja, przecież tam jest ciągle słońce :evil: ...

W: Tomek oszukałeś mnie, mówiłeś, że w Chorwacji jest baardzo gorąco... przykro mi :x

Ze smutnymi minami spoglądamy na rodziców a tata ze spokojem wytłumaczył nam, że słońce na nas czeka na Hvarze a żeby się po drodze nie męczyć to zamówił chłodniejszą pogodę :D ... trochę nas to uspokoiło i po wypiciu herbatki ruszamy dalej w drogę.

T:Przed godziną dziewiątą byliśmy w Makarskiej... to taka miejscowość, gdzie ostatnio spacerowaliśmy i widzieliśmy pomnik turysty... wiesz Wiki...

W: Makarska?? jaka dziwna nazwa :lol: :lol: jak makaron... spagetti... ale bym zjadła... mniam

DSC05780.jpg

Pochmurno, jakieś mgły ale już cieplej... i coraz bardziej nam wesoło

W: jaaakie piękne kwiatki, choć mamusiu do nas

DSC05782.jpg

W: To idziemy nad morze zobaczyć te fale... i jeżowce?

DSC05794.jpg

Nie było ani fal, ani jeżowców... cisza, spokój, jak nie Makarska. Ostatnim razem byliśmy tu w południe i tata gdy zobaczył tłumy ludzi stwierdził, że uciekamy stąd gdzie pieprz rośnie to znaczy na Hvar...

Tym razem było inaczej... poszliśmy na plac zabaw... to było najfajniejsze.... a później kąpiel.

W: bez fal ale może być... iiile tu kamyków... uwielbiam wodę

DSC05814.jpg

Po kąpieli spacerek... o jejciuuu jakie muszle i gwiazdy i kamyki... po prostu super... i to w podłodze?

DSC05835.jpg

T: ale jedźmy już tatusiu na ten Hvar... tu nie ma toru bulowego, skał do chodzenia i skakania, jedźmy, jedźmy

Tata uparł się, że trzeba coś zjeść, chodzą po jakichś straganach jakby u nas takich nie było... i jeszcze kupują jakieś ręczniki czy coś... po co oni tu przyjechali :evil: :twisted:

Pomóż mi Wiki ich namówić, żeby już jechać... najlepiej jak powiemy, że zaraz tu będzie coraz więcej ludzi... to na peeewno na tatę zadziała :oczko_usmiech:

Miałem rację :lol: połowiczne ale jednak zwycięstwo mamy zjeść obiad w Drveniku a stamtąd już bliziutko :D :D

DSC05837.jpg

Nie chcę już żadnych zdjęć dopóki nie dojedziemy na miejsce... obiadu też nie chcę, pizzę mam w domu... chodźmy już
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.11.2014 21:02

...śliczne te Twoje maluchy, chętnie zobaczę Hvar ich oczyma :D

Pozdrawiam dzielnych podróżników :D
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.11.2014 22:40

Młodzież była nakręcona na przygody,więc z przyjemnością popatrzę jak Was męczyli :oczko_usmiech:
Następna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019