Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR po raz drugi oczami maluchów : )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011
HVAR po raz drugi oczami maluchów : )

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 02.11.2014 15:03

Witamy wszystkich Cromaniaków jesteśmy Tomek i Wiktoria i nasze wakacje w Chorwacji były superanckie, po prostu najfajniejsze na świecie…

T: Byłem już w Chorwacji na Hvarze 2 lata temu i było odlotowo… później nasza rodzina się powiększyła i mam nową siostrzyczkę Wiki… dużo razy opowiadałem jej o super ciemnym tunelu, jeżowcach w morzu, torze bulowym, polach lawendy której zapach mogła poczuć z gałązek przywiezionych z Hvaru, zajadaliśmy razem chlebek z pysznym miodkiem który niestety się skończył… Wiktoria słuchała z zaciekawieniem ale była trochę smutna…

Kiedy mama i tata rozmawiali na temat wyjazdu na wakacje trochę się temu przysłuchiwałem udając, że się bawię…

Może tym razem pojechać w góry Bieszczady albo Pieniny – mówiła mama – mnie się marzy daleka podróż do Ameryki Południowej albo Australii – rozmarzył się tata.

Ale przecież mówili, że byli już w tylu krajach na świecie, to po co tyle jeździć jak w Chorwacji było fajnie, no i sami przyznali, ze tęsknią tylko za Chorwacją, że to jest ich miejsce na ziemi… no i Wiki jeszcze tam nie była.
To niesprawiedliwe. :?

Chcę jej pokazać jak się gra w bule i skacze przez fale i trzeba przywieźć miodek…

Maamo, tato ja chcę do Chorwacji…ja chce do Chorwacji…
do Chorwacji, do Chorwacji – zawtórowała Wiki

Uśmiechnęli się tylko… i wszystko było już jasne… wszyscy tak na prawdę chcieli tam wrócić… hurrrra :hearts: jedziemy do Chorwacji… rzuciliśmy się na mamę i tatę by ich uściskać… :hearts:
gdzie są moje buty do wody i maska, pływaczki…

Zaraz, zaraz … spokojnie mamy dopiero listopad…- powiedział tata :evil:

To kieeedy ruszamy… ile jeszcze musimy czekać… co? … 7 czy 8 miesięcy… ja nie wytrzymam, powiem w przedszkolu żeby przyspieszyli wakacje. :( :(
Nie dało rady… :( :cry: czekaliśmy i czekaliśmy… czekaliśmy i czekaliśmy… minęła zima, wyjazd na narty z dziadkami, potem wiosna… był u nas zajączek i przyniósł prezenty… chyba wszyscy nie mogliśmy się doczekać…
dlatego rodzice postanowili że ruszamy już w czerwcu, chociaż tata tłumaczył, że chciał zobaczyć kwitnące pola lawendy i ze taniej… to tak na prawdę też nie mógł się doczekać…
już w listopadzie zarezerwował ten sam super domek z basenem i stołem do ping ponga i z koszem, lotkami co 2 lata temu… ale będzie superrrrr.

W: Tak w ogóle to nie wiem, co to jest ta Chorwacja ale Tomek tak dużo i często mówił o niej, że musi być tam fajowo, na zdjęciach widziałam lody Pinokio, mmmniam to chyba będzie najlepsze…

T: Po świętach czas zleciał już szybciutko… wyjazd w połowie czerwca to strzał w dziesiątkę, wprawdzie straciłem pożegnanie w przedszkolu ale nie żałuję, gdy inne dzieci będą wstawać do przedszkola to ja będę wyganiał rodziców z łóżka by iść na plażę…

Nadszedł dzień wyjazdu HURRRAAAAAAA!!!! :lol: 8) :lool: :hut: :-D

T:Tata jeszcze rano poszedł do pracy ale zaraz po jego powrocie mieliśmy jechać… znowu zobaczę mnóstwo wiatraków po drodze i oświetlone dłuuugie tunele… będzie ekstra

DSC05762.jpg


T:Mama jak zwykle umilała nam czas na różne sposoby... ale w końcu i tak bajki w komputerze zwyciężyły... trzeba było tak od razu...

W: Kieeedy będzie ta Chorwacja jedziemy już chyba dłuużej niż do cioci do Drezdenka :( ... ale ciiii tata mówił mi ze sto razy że będziemy dłuuuugo jechać i jak chcę jechać do Chorwacji to mam nie marudzić.... ale beez przesady już chyba z 5 godzin jedziemy... trzeba się zdrzemnąć

DSC05763.jpg


T: Ale tuneli nie odpuszczę przebudziłem w nocy, by je podziwiać a Wiki spała całą noc jak zabita :lol:
Tata jechał i jechał więc też sobie zasnąłem a gdy obudził mnie dzień usłyszałem, że to już Chorwacja, superrr... czas obudzić Wiki i pokazać jej co nieco 8)

DSC05774.jpg
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 02.11.2014 15:07

No to pierwszy zasiadam 8)
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 02.11.2014 15:16

Drugi :lol:
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 02.11.2014 15:20

Witaj

Zasiadam do relacji i czekam na dalsze opowieści z Waszych wakacji.
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 02.11.2014 18:33

Jestem i chętnie poczytam:)
wukor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 25.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wukor » 02.11.2014 18:42

Fajnie się zapowiada :)
kasia10285
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia10285 » 02.11.2014 18:43

Chętnie potowarzyszę :)
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 02.11.2014 18:49

Fajnie napisane :) poczytam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2014 19:02

Ciekawie maluch pisze :wink: :D
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 02.11.2014 19:12

Jak fajnie "maluchy opisują" :D Siądę i ja :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.11.2014 19:32

Stawiam na 3 strony zachwytów :) :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.11.2014 19:35

mariusz_77 napisał(a):Maamo, tato ja chcę do Chorwacji…ja chce do Chorwacji…
do Chorwacji, do Chorwacji – zawtórowała Wiki

Uśmiechnęli się tylko… i wszystko było już jasne… wszyscy tak na prawdę chcieli tam wrócić… hurrrra :hearts: jedziemy do Chorwacji… rzuciliśmy się na mamę i tatę by ich uściskać… :hearts:


mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 02.11.2014 20:07

Witamy wszystkich czytaczy :papa:

T: wszyscy o mnie mówią, że jestem wygadany ale Wiki też wcale nie mniejsza gaduła... rodzice czasem mają nas dosyć :lol: mówią, że głowa im paruje od tego gadania... szczególnie tata.

No ale dojechaliśmy już do Chorwacji... o 5 rano tata zatrzymał sie na jakimś parkingu... zimno, wiatr... mamo to nie jest Chorwacja, przecież tam jest ciągle słońce :evil: ...

W: Tomek oszukałeś mnie, mówiłeś, że w Chorwacji jest baardzo gorąco... przykro mi :x

Ze smutnymi minami spoglądamy na rodziców a tata ze spokojem wytłumaczył nam, że słońce na nas czeka na Hvarze a żeby się po drodze nie męczyć to zamówił chłodniejszą pogodę :D ... trochę nas to uspokoiło i po wypiciu herbatki ruszamy dalej w drogę.

T:Przed godziną dziewiątą byliśmy w Makarskiej... to taka miejscowość, gdzie ostatnio spacerowaliśmy i widzieliśmy pomnik turysty... wiesz Wiki...

W: Makarska?? jaka dziwna nazwa :lol: :lol: jak makaron... spagetti... ale bym zjadła... mniam

DSC05780.jpg


Pochmurno, jakieś mgły ale już cieplej... i coraz bardziej nam wesoło

W: jaaakie piękne kwiatki, choć mamusiu do nas

DSC05782.jpg


W: To idziemy nad morze zobaczyć te fale... i jeżowce?

DSC05794.jpg


Nie było ani fal, ani jeżowców... cisza, spokój, jak nie Makarska. Ostatnim razem byliśmy tu w południe i tata gdy zobaczył tłumy ludzi stwierdził, że uciekamy stąd gdzie pieprz rośnie to znaczy na Hvar...

Tym razem było inaczej... poszliśmy na plac zabaw... to było najfajniejsze.... a później kąpiel.

W: bez fal ale może być... iiile tu kamyków... uwielbiam wodę

DSC05814.jpg


Po kąpieli spacerek... o jejciuuu jakie muszle i gwiazdy i kamyki... po prostu super... i to w podłodze?

DSC05835.jpg


T: ale jedźmy już tatusiu na ten Hvar... tu nie ma toru bulowego, skał do chodzenia i skakania, jedźmy, jedźmy

Tata uparł się, że trzeba coś zjeść, chodzą po jakichś straganach jakby u nas takich nie było... i jeszcze kupują jakieś ręczniki czy coś... po co oni tu przyjechali :evil: :twisted:

Pomóż mi Wiki ich namówić, żeby już jechać... najlepiej jak powiemy, że zaraz tu będzie coraz więcej ludzi... to na peeewno na tatę zadziała :oczko_usmiech:

Miałem rację :lol: połowiczne ale jednak zwycięstwo mamy zjeść obiad w Drveniku a stamtąd już bliziutko :D :D

DSC05837.jpg


Nie chcę już żadnych zdjęć dopóki nie dojedziemy na miejsce... obiadu też nie chcę, pizzę mam w domu... chodźmy już
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.11.2014 22:02

...śliczne te Twoje maluchy, chętnie zobaczę Hvar ich oczyma :D

Pozdrawiam dzielnych podróżników :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.11.2014 23:40

Młodzież była nakręcona na przygody,więc z przyjemnością popatrzę jak Was męczyli :oczko_usmiech:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HVAR po raz drugi oczami maluchów : )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone