Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

HVAR po raz drugi oczami maluchów : )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.02.2016 22:51

mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:

Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 19.02.2016 23:28

EithelAmarth napisał(a):
mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:

Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:D wierz mi, faktycznie jest to dobry patent, Hvar, dzieci oraz rodzice, jedni i drudzy...

p.s. Mariusz, w tym roku Hvar, ale na pewno w przyszłym sezonie namówię Was wspólnie na Korculę, wierz mi, jest również fajna...
:papa:
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 19.02.2016 23:36

majeczka napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):

:D wierz mi, faktycznie jest to dobry patent, Hvar, dzieci oraz rodzice, jedni i drudzy...

p.s. Mariusz, w tym roku Hvar, ale na pewno w przyszłym sezonie namówię Was wspólnie na Korculę, wierz mi, jest również fajna...
:papa:

wierzę,,, pomyślimy zobaczymy... :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.02.2016 23:51

majeczka napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):

Szczególnie jak rodzice i dziadkowie w roli sponsorów :lol:
:wink:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 20.02.2016 00:16

:D nie wnikam w szczegóły, najważniejsze, że wszytko dbst, moje dzieci Hvarem były zauroczone...

pozdrawiam :D
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 21.02.2016 17:23

Witam,
Super opowieść, bardzo nam się przydadzą wszelkie rady bo w tym roku po raz 1 wybieramy się do Chorwacji z naszymi chłopakami którzy będą mieć 4 i 6 lat :) Utwierdziliście mnie, że takie dzieciaki dadzą radę troszkę pozwiedzać :) Na Hvarze planujemy spędzić 4 noce, jeśli się uda to marzy mi się spanie w Gdinji przy samym morzu, chciałabym spokoju i jak najmniejszej ilości ludzi bo potem kolejne 6 dni na riwierze, więc tam pewnie będą tłumy :) Będziemy od 10 lipca więc już niestety w sezonie. Zaraz poszukam waszą 1 część i z chęcią poczytam. Pozdrawiam :wink:
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 21.02.2016 17:56

wiolek_lp napisał(a):Witam,
Super opowieść, bardzo nam się przydadzą wszelkie rady bo w tym roku po raz 1 wybieramy się do Chorwacji z naszymi chłopakami którzy będą mieć 4 i 6 lat :) Utwierdziliście mnie, że takie dzieciaki dadzą radę troszkę pozwiedzać :) Na Hvarze planujemy spędzić 4 noce, jeśli się uda to marzy mi się spanie w Gdinji przy samym morzu, chciałabym spokoju i jak najmniejszej ilości ludzi bo potem kolejne 6 dni na riwierze, więc tam pewnie będą tłumy :) Będziemy od 10 lipca więc już niestety w sezonie. Zaraz poszukam waszą 1 część i z chęcią poczytam. Pozdrawiam :wink:

Z pierwszej części niestety zniknęły zdjęcia ... może to kiedyś poprawię :(
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.02.2016 10:35

Dobry patent! My w tym roku też dziadków zabieramy :D
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2016 10:43

A ja czekam kiedy dzieci i wnuki Dziadków zabiorą :wink: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

HVAR po raz drugi oczami maluchów : ) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019