Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natkan.no1
Podróżnik
Pelješac

Nieprzeczytany postnapisał(a) natkan.no1 » 25.08.2008 23:25

witam
poszukuje sprawdzonej kwaterki, apartamentu dla 2 osób + dziecko na półwyspie Pelješac.
pozdrawiam
RobZel
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 26.08.2008 15:38

ZULJANA - NIE POLECAM - apartamentu NR 2 z oferty http://www.chorwackie.pl/zakwaterowanie ... jesac.html

Opis wydaje się być całkiem przyjemny, tymczasem widok na ogród i owszem jest, ale w ogrodzie parking dla samochodów (1,5 m od wejścia do "apartamentu"). Sam apartament ponury, lekko zawilgocony a cena 50 Euro to już po prostu przegięcie. Łazienka to żenada - brudno, kibelek bez przykrywaniej deski itp. fuj

Pozostałe apartamenty w tej lokalizacji, zdaniem pozostałych lokatorów są OK.

Ja zrobiłem się na ... mydło? Zmęczyliśmy dwie opłacone zaliczką noce (dzień przeznaczony na Dubrownik) i ruszyliśmy dalej

Sam półwysep bardzo, bardzo piękny choć przyznać muszę, że na północy ceny sa niższe a jakość nieco wyższa.
ewszek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewszek » 26.08.2008 18:08

Witam!
Mogę polecić w Orebicu biuro orebic tours. Ja przez nich wynająłem apartament typ B P71 na drugim piętrze na 3 osoby w willi Tomislav.
Kontakt z biurem znajdziesz na ich stronie internetowej. Można mailem lub przez skypa. Za 2 osoby dorosłe i dziecko w poowie lipca płaciłem 54,5 Euro. Apartament kompletnie wyposażony.
http://www.orebic-tours.hr/lang_pl/aboutus.asp

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne