Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag, Brač czy Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2016 14:09

Beata W. napisał(a):Zupełnie zgadzam się z Januszem. Prawdziwa Chorwacja dla mnie tylko za Splitem :P
Dla mnie Istria to też prawdziwa Chorwacja - tylko troszkę inna niż za Splitem :wink: :idea:
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.01.2016 14:54

Miasteczka na Istrii są bardzo urokliwe i można np zorganizować wycieczkę do Wenecji. Mam natomiast gorsze wspomnienia jeśli chodzi o pogodę. Plaże też zdecydowanie lepiej wyglądają w południowej części kraju. Jeśli nie ma więc dużo urlopu, żeby go podzielić to wybieram Dalmację. W tym roku może Omiś ze względu na małe dziecko ( przyzwoita odległość), aczkolwiek Korcula chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu :roll:
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 15.01.2016 15:11

Janusz Bajcer napisał(a):
Pauline napisał(a):Istria mnie jakos nie przekonuje :? stare budynki i te sprawy mnie nie kreca, raczej morze, plaze, zatoczki i piekne widoki :)

No trzeba jechać dalej na południe (za Split) :idea:

Można pomyśleć o wschodniej części Istrii - Brscec ( ogromnie urokliwy, z zatoczkami, plażyczkami), Moscenicka Draga...., a może wyspa Cres albo Losnj...
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.01.2016 15:18

Beata W. napisał(a):Prawdziwa Chorwacja dla mnie tylko za Splitem :P
Dla mnie Istria to też prawdziwa Chorwacja - tylko troszkę inna niż za Splitem :wink: :idea:

Popieram Janusza. To jakby twierdzić, że prawdziwa Polska to tylko Kraków czy Gniezno czy Zakopane, a Warszawa czy Mazury to już nie Polska, bo nie ma tam śladów dawnej historii czy gór.

Istria jest fajna, a jak zależy na widoczkach czy plażach to także są. A Omiś? - brudno, mulista woda, tłok i zimne prądy w morzu.
Pauline
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauline » 15.01.2016 18:14

Beata W. napisał(a):
Pauline napisał(a):Istria mnie jakos nie przekonuje :? stare budynki i te sprawy mnie nie kreca, raczej morze, plaze, zatoczki i piekne widoki :)

Zupełnie zgadzam się z Januszem. Prawdziwa Chorwacja dla mnie tylko za Splitem :P
Jeśli chodzi o Pag, zaplanowaliśmy któregoś roku i równie szybko jak tam dotarliśmy, zjechaliśmy dalej na południe. A już Pag Novalia chyba gorszy od Łeby w największym sezonie. Krajobraz raczej też mało ciekawy. Polecam Brać lub Hvar :lol:

wcale mi nie pomagacie :lol: usiluje wybrac cos z rejonow bardziej polnocnych :) nikt nie wspomina wysp bardziej na polnoc, Cres, Krk, Rab... warto :?: nie jestem AZ TAK wybredna :lol:
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 15.01.2016 19:09

Pauline napisał(a):
Beata W. napisał(a):

Zupełnie zgadzam się z Januszem. Prawdziwa Chorwacja dla mnie tylko za Splitem :P
Jeśli chodzi o Pag, zaplanowaliśmy któregoś roku i równie szybko jak tam dotarliśmy, zjechaliśmy dalej na południe. A już Pag Novalia chyba gorszy od Łeby w największym sezonie. Krajobraz raczej też mało ciekawy. Polecam Brać lub Hvar :lol:

wcale mi nie pomagacie :lol: usiluje wybrac cos z rejonow bardziej polnocnych :) nikt nie wspomina wysp bardziej na polnoc, Cres, Krk, Rab... warto :?: nie jestem AZ TAK wybredna :lol:

Napisałam o Cresie i Losnj, cudne miejsca, mnie osobiście ogromnie urzekł Brscec...Pooglądaj zdjęcia w internecie, myślę, że warto rozważyć.
Pauline
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauline » 15.01.2016 19:27

viltob08 napisał(a):
Pauline napisał(a):
Beata W. napisał(a):

Napisałam o Cresie i Losnj, cudne miejsca, mnie osobiście ogromnie urzekł Brscec...Pooglądaj zdjęcia w internecie, myślę, że warto rozważyć.

a czy temperatura wody w tych miejscach faktycznie jest odczuwalnie nizsza niz w dalmacji `?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.01.2016 20:14

Pauline napisał(a):wcale mi nie pomagacie :lol: usiluje wybrac cos z rejonow bardziej polnocnych :) nikt nie wspomina wysp bardziej na polnoc, Cres, Krk, Rab... warto :?: nie jestem AZ TAK wybredna :lol:

cres-t31759.html

dalmacja-rejon-zadar-split-t31752.html
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.01.2016 20:17

Cres - ładnie ale trochę utrudniony dostęp do zatoczek, plaż.
Krk - ładnie ale tłumy.

;)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Pag, Brač czy Pelješac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019