Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Otok Drvenik Maly tak ten Otok koło Trogiru ...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014
Otok Drvenik Maly tak ten Otok koło Trogiru ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 19.02.2016 10:50

Witam w tym roku to będzie już 5 raz na Chorwacji był już Trogir , Ciovo , i dwa razy Brist w tym roku padło na te małą ale wyglądającą na spokojną , piękna i cichą mieścinkę ...

Dlatego moje pytanie czy ktoś z Was już tam może był lub słyszał z jakiś przekazów cokolwiek , każda informacją będzie przydatna .

Już tak mam chyba jak wielu tutaj że lubię nieco poszperać wcześniej kiedy jadę w miejsce w którym jeszcze nie byłem ;-)

POZDRAWIAM
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.02.2016 12:58

Może napisz maila do tego użytkownika:
member39909/
Chwalił się, że tam był:
prawie-pustkowie-t44414.html#p1338483
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 20.02.2016 10:50

Dziękuje kiedyś gdzieś widziałem ten post ale nie mogłem znalezć , odezwe się do Pana ... dziękuję
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 20.02.2016 19:29

Ciekawa miejscówka, niby centrum CRO ale tam czas zupelnie sie zatrzmal. Nie ma nawet sklepu, ale jest kosciol i cmentarz, oraz knajpy i przstan promowa. Zdecydowanie na tak.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 21.02.2016 13:08

Nie strasz ze nie ma sklepu ;) , wlascicielka pisala ze jest maly sklepik tylko "pane ne ma miesa" :)
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 21.02.2016 21:52

Nie chce wprowadzać w błąd, na wyspie byłem 2 lata temu. Nieopodal przystani promowej stała budka z pustymi półkami, coś jakby punkt sprzedaży pieczywa, Było nieczynne, z tym , że ja na wyspie byłem pod koniec września i mogło być już po sezonie. A w CRO po 15.09. jak zauważyłem często zamyka się takie sezonowe sklepiki.
Jestem przekonany, że właścicielka wie co mówi i można jej zaufać.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Otok Drvenik Maly tak ten Otok koło Trogiru ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone