Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Osada Ćunski - wyspa Losinj (niedaleko Mali Losinj)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemolo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemolo » 08.05.2017 18:08

Czy ktoś zna osadę Ćunski? śmieszna nazwa, na forom praktycznie się nie pojawiała.
Pytam, bo wstępnie sobie tam na 5 dni nocleg zaklepałem. 8km do Mali Losinj (w kierunku Cres).

Czy w Mali Losinj da się zrobić normalne zakupy w "lądowych" cenach w jakimś markecie?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.05.2017 19:52

Powinieneś zajrzeć do tej relacji:
lost-in-t49368-75.html#p1649388
i ewentualnie pogadać z jej autorem.
witia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 09.05.2017 11:24

Jeżdżę na Losinj od 2006 roku. Teraz będzie już dziewiąty raz :) . W Cunski jest małe lotnisko. Poza tym niewiele o tej mieścince wiem. Cres i Losinj zwiedziłem dość dokładnie, ale Cunski kojarzę tylko z uwagi na to lotnisko. Mali Losinj to największa wyspiarska miejscowość w Chorwacji. Cen nie kojarzę, ale widziałem tam chyba markety wszystkich sieci :)
maarec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.05.2017 14:51

w Mali Losinj jest na pewno Konzum i Lidl, ceny normalne, Chorwackie. Ja osobiście nie widziałem różnic w cenie w sklepach nawet w centrum Hvaru. W restauracjach, owszem można się doszukać kilku procent różnicy.
Malowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 18.05.2017 17:05

Przemolo napisał(a):Czy ktoś zna osadę Ćunski? śmieszna nazwa, na forom praktycznie się nie pojawiała.
Pytam, bo wstępnie sobie tam na 5 dni nocleg zaklepałem. 8km do Mali Losinj (w kierunku Cres).

Czy w Mali Losinj da się zrobić normalne zakupy w "lądowych" cenach w jakimś markecie?

W Cunski jest świetna knajpa - bufet Dvie Palme - nie wyględna, ale żarcie pierwsza klasa, najlepiej zapytać właściciela co poleca i olać kartę :).
Sklepu nie kojarzę, mieszkaliśmy w pobliskim Artatore i tam robiliśmy drobne zakupy. W Mali Losinij jest duży Konzum, ceny z tego co pamiętam w 2015 były normalne.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019