Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitanie.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DoktorDoktor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 05.03.2017
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) DoktorDoktor » 15.05.2017 11:55

Odpowiadam (czasami) za siebie. Cyc cycem, ale wiatr i żagle to jest to. Wczoraj c.d. szkolenia, człowek za burtą. Powoziłem juz dużą kabinówką, jest przyjemność z manewrów planowanych i wykonywanych świadomie. Kapitan i Kapitańska czujnie z pokładu swojej biednej, ranionej łódki oglądali moje wyczyny.

Dziękuję za życzenia, przydadzą się na egzaminie.
Załączniki:
20170514_182305.jpg
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 02:02

Doktorze..


Kapitan i Kapitańska wcale nie są aż tacy czujni..(no wiesz.....)

Wyluzuj się Pan, będzie dobszsze
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.05.2017 07:50

Katerina napisał(a):Doktorze..


Kapitan i Kapitańska wcale nie są aż tacy czujni..(no wiesz.....)

Wyluzuj się Pan, będzie dobszsze

Katerina Doktora pocieszasz a my? :cry: :cry: :cry: Chyba nie zaglądałaś stronkę wcześniej i nie widziałaś naszego upadku ( i to nie moralnego) 8O
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 13:15

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Doktorze..


Kapitan i Kapitańska wcale nie są aż tacy czujni..(no wiesz.....)

Wyluzuj się Pan, będzie dobszsze

Katerina Doktora pocieszasz a my? :cry: :cry: :cry: Chyba nie zaglądałaś stronkę wcześniej i nie widziałaś naszego upadku ( i to nie moralnego) 8O



No...faktycznie..film mocny, ta kamera pod wodą robi wrażenie..

Macie nerwy - ani jednego przekleństwa nie słychać :mrgreen:

A zimnej wody nie czuć, bo pewnie adrenalina automatycznie skacze :roll:


Po jakich wodach dokładnie będziecie sunąć w sierpniu?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.05.2017 13:50

Katerina napisał(a):
beatabm napisał(a):

No...faktycznie..film mocny, ta kamera pod wodą robi wrażenie..

Macie nerwy - ani jednego przekleństwa nie słychać :mrgreen:

A zimnej wody nie czuć, bo pewnie adrenalina automatycznie skacze :roll:


Po jakich wodach dokładnie będziecie sunąć w sierpniu?

Przekleństw rzeczywiście nie było, aż dziwne :oczko_usmiech:

Po kąpieli i wpływaniu wpław w tej lodówce może już mogę zaliczać się do gatunku morsów :?: 8O słoma79, jak myślisz, nadaję się :?:

A w tym roku ruszamy z Szybenika i mamy w planie szybko dostać się do Dubrownika ( już czwarty raz obiecuję Kasi że go zobaczy, Ona mnie zabije jak tam nie dotrzemy :roll: ) a potem wracając włóczyć się gdzie nas wiatry poniosą. A czy nasza strażniczka cyca Katerina będzie w tym czasie w CRO? Jeśli tak - widzimy się z cycem :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 18:17

Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.05.2017 10:41

Katerina napisał(a):Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:

To spróbujemy dopłynąć na ten Vis , z cycem oczywiście :mrgreen: . Peljesac to już za późno, w dwa dni nie damy rady potem do Szybenika wrócić :cry:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.05.2017 10:54

Katerina napisał(a):Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:


beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:

To spróbujemy dopłynąć na ten Vis , z cycem oczywiście :mrgreen: . Peljesac to już za późno, w dwa dni nie damy rady potem do Szybenika wrócić :cry:


My też w Komizie od 1 do 7 września :oczko_usmiech: szykuje się cro-cycowanie :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.05.2017 10:56

CROnikiCROpka napisał(a):
Katerina napisał(a):Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:


beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Jan od 1 wrzesnia w Komžiy, a potem od 7ego na Pelješcu tydzień.Ostatni trzeci tydzień to chyba Brač - po raz pierwszy.Wy pewnie będziecie zdobywać Dubrovnik, gdy ja będę na półwyspie, a to już jeden rzut cycem przecież :oczko_usmiech:

To spróbujemy dopłynąć na ten Vis , z cycem oczywiście :mrgreen: . Peljesac to już za późno, w dwa dni nie damy rady potem do Szybenika wrócić :cry:


My też w Komizie od 1 do 7 września :oczko_usmiech: szykuje się cro-cycowanie :lol:

To zdecydowanie muszę Kapitana zmusić do popłyniecia tam :mrgreen: Oby tylko pogoda i wiatry były łaskawe bo jak patrzę na swojego tegorocznego łódkowego pecha.. :roll: :roll: :roll: Czy już go w końcu wyczerpałam???
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 17.05.2017 11:02

Myślę, że Jadran będzie łaskawy i uratuje Wasze cyce przed wodą :lol: :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.05.2017 11:05

CROnikiCROpka napisał(a):Myślę, że Jadran będzie łaskawy i uratuje Wasze cyce przed wodą :lol: :wink:

Żadnych wyścigów, zderzeń, przewrotek i nagłych niezaplanowanych kąpieli. Bo cyce popłyną w jadrańską dal jak nasze bułki na MaBe po zalewie :mrgreen:
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 19.05.2017 15:13

Super relacja.

Przeczytałem i obejrzałem wszystko za jednym przysiadem.
Teraz żałuję, ----- bo mogłem sobie spokojnie dawkować i cieszyć się tą opowieścią przez np. tydzień lub dwa.
:D

Brawo

Dziękuję i będę czekał na kolejne tak samo wspaniałe relacje.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.05.2017 15:55

eXtreme napisał(a):Super relacja.

Przeczytałem i obejrzałem wszystko za jednym przysiadem.
Teraz żałuję, ----- bo mogłem sobie spokojnie dawkować i cieszyć się tą opowieścią przez np. tydzień lub dwa.
:D

Brawo

Dziękuję i będę czekał na kolejne tak samo wspaniałe relacje.

Dziękuję eXtreme :D

Kolejne relacje postaram się pisać - na ten rok mamy zaplanowane dwa rejsy - jeden po Mazurach, drugi oczywiście po Adriatyku i liczę na to że nasze Załogi pomogą przy tworzeniu kolejnych morskich opowieści :oczko_usmiech:

Opowieść o Księżniczkach też jest ciągle uzupełniana o nasze łódkowe perypetie - zapraszam na nie wszystkich zainteresowanych :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.05.2017 23:20

No i stało się ... łajby zabookowane, oby tylko nic tfu tfu nie popsuło planów i oby pogoda jeszcze dopisała :)
Nie mogę się już doczekać :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.05.2017 07:36

gusia-s napisał(a):No i stało się ... łajby zabookowane, oby tylko nic tfu tfu nie popsuło planów i oby pogoda jeszcze dopisała :)
Nie mogę się już doczekać :)

Brawo :D I czym płyniesz? Z Sukosanu?A termin ten o którym pisałaś? To mi zrobisz konkurencję w łódkowej relacji :mrgreen:
PS. Doktor wczoraj wyłożył omegę ale ciiiii to tajemnica
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
REJS-opowieść o pięciu Księżniczkach, Doktorze i Kapitanie. - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone