Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omis 2013 - pierwszy raz w Chorwacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 11.01.2014 01:35

Super fotki, z chęcią w dalszym ciągu będę śledził relację, Pozdrawiam :)
greg1595
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg1595 » 11.01.2014 17:55

Jozzy22 napisał(a):Przysiadam bo Omiś jest jedna z opcji na tegoroczny urlop


Dobry pomysł, świetne miejsce wypadowe do zwiedzania Środkowej Dalmacji, wysp, Dubrownika i bliskość Mostaru
:papa:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.01.2014 09:15

ładny ten wasz Omis :)
mikolaj1977
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikolaj1977 » 13.01.2014 10:25

Witam wszystkich serdecznie!!!
Kochani jeśli możecie prześlijcie jakieś namiary na noclegi w Chorwacji :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D .Nie mamy sprecyzowanych planów.Interesuje nas wszystko od Zadar aż po Split :D .Jedziemy z rodzinką pierwszy raz,decyzja podjęta.Zawsze jeżdziliśmy nad nasze morze ale to był horror - koniec z tym ,cły czas trzeba się modlić o pogodę etc.etc..Chcieliśmy jechać w ciemno - jak to widzicie.Z góry dziękuję i mam nadzieję ,że będę rónież zadowolony z wakacji jak Wy :D nareszcie :D .Pozdrawiam
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.01.2014 11:42

Bardzo fajna relacja a w szczególności znakomite zdjęcia :!: Miło znów zobaczyć znane widoczki :D


mikolaj1977 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie!!!
Kochani jeśli możecie prześlijcie jakieś namiary na noclegi w Chorwacji :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D .Nie mamy sprecyzowanych planów.Interesuje nas wszystko od Zadar aż po Split :D .Jedziemy z rodzinką pierwszy raz,decyzja podjęta.Zawsze jeżdziliśmy nad nasze morze ale to był horror - koniec z tym ,cły czas trzeba się modlić o pogodę etc.etc..Chcieliśmy jechać w ciemno - jak to widzicie.Z góry dziękuję i mam nadzieję ,że będę rónież zadowolony z wakacji jak Wy :D nareszcie :D .Pozdrawiam

Wystarczy jak zapytasz TUTAJ (co, jak widzę już zrobiłeś)! Możesz też zajrzeć TU. Nie zaśmiecaj innych wątków.
mikolaj1977
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikolaj1977 » 13.01.2014 16:31

Dziękuję i przepraszam :D
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 16.01.2014 23:05

Generalnie to już wszystkie atrakcje jakie zażyliśmy, było jeszcze kilka mniejszych wyjazdów do pobliskich małych miejscowości, ale niestety nie są udokumentowane fotograficznie. W wolnej chwili dodam jeszcze kilka zdjęć obejmujących całość tematu.
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 17.01.2014 00:46

Omiś - zawitam zawitam mam nadzieję już w tym roku, może nie docelowo ale przelotem z pewnością...

Pozdrawiam
Kamil
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 17.01.2014 01:21

greg1595 napisał(a):
Jozzy22 napisał(a):Przysiadam bo Omiś jest jedna z opcji na tegoroczny urlop


Dobry pomysł, świetne miejsce wypadowe do zwiedzania Środkowej Dalmacji, wysp, Dubrownika i bliskość Mostaru
:papa:

Dokładnie taki jest plan
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 20.01.2014 23:58

Na koniec kilka luźnych fotek.
Widoki przy zejściu z omiskiego zamku:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mostar jeszcze raz:
Obrazek
Obrazek
Latarnia przy opływaniu wyspy Brać:
Obrazek
Omis, stare miasto:
Obrazek
Obrazek
Najlepsza pizza w Omisiu:
Obrazek
Obrazek
Widoki ze Starego Duce:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Miło było, lecz się skończyło. W tym roku Hvar :oczko_usmiech:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10864
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.01.2014 09:04

Finis coronat opus - koniec wieńczy dzieło; ostatnie foty oddają ducha, który nas tak przyciąga :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.01.2014 23:29

Damian , taką ilość wspaniałych zdjęć wkleiłeś z Omisia , że śledząc Twoją relację zastanawiałem się , czy nie jechać tam po raz kolejny :)
Dziękuję . To była wielka przyjemność


Pozdrawiam
Piotr
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 21.01.2014 23:46

piotrf napisał(a):Damian , taką ilość wspaniałych zdjęć wkleiłeś z Omisia , że śledząc Twoją relację zastanawiałem się , czy nie jechać tam po raz kolejny :)
Dziękuję . To była wielka przyjemność


Pozdrawiam
Piotr


Podejrzewam, że jeżdżąc co roku można by znaleźć jeszcze coś ciekawego. Ja byłem 10 dni i nie udało mi się ogarnąć wszystkich atrakcji tego rejonu a w większości dowiedziałem się o nich z tego forum. Kilka dodatkowych zaliczyłem z wrodzonego uwielbienia do chaszczowania :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.01.2014 00:15

Damian78 napisał(a):
. . . byłem 10 dni i nie udało mi się ogarnąć wszystkich atrakcji tego rejonu a w większości dowiedziałem się o nich z tego forum. Kilka dodatkowych zaliczyłem z wrodzonego uwielbienia do chaszczowania :lol:


Pielęgnuj to uwielbienie jak długo się da 8) , to pozwala zobaczyć więcej i poczuć dogłębniej - żyć lepiej


Pozdrawiam
Piotr
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 22.01.2014 10:57

Przepiękne fotki. Aż się łezka kręci na widok znajomych wydoczków. Tęskno jak diabli za Chorwacją gdy taka pogoda za oknem.
Śliczny ten Wasz Omis :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omis 2013 - pierwszy raz w Chorwacji. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone