Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 12.01.2014 14:36

ogvip napisał(a):Witam, chciałbym wybrać się z rodziną 3+2 w ciche i spokojne miejsce blisko plaży, byłem już w Basce i Moscienickiej i zdecydowanie wolę rejony riwiery makarskiej. Czy ktoś może nam polecić kwatery z krórych jest ładny widok na morze i na plażę można przejść się z kawką zrobioną w kwaterze :D proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Darek1 dzięki za info ale link mi się nie otwieraa nie mogę pisać wiadomości :?
enti
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) enti » 12.01.2014 14:47

Witam poszukuje apartament dla 8 osob (4 sypialnie) tuz przy plaży albo cały do z basenem tu już nie musi być przy plaży :) chcemy jechać w połowie czerwca na dwa tygodnie będę wdzięczny za każde info :) mój meil cena do 8tys

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Pozdrawiam
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 12.01.2014 15:26

Planujemy z żoną i dwójką dzieci urlop w sierpniu w okolicy Omisia,lub na Istrii. Będe wdzięczny za namiary na sprawdzone kwatery. Intersuje nas 2+2, ale córka może spać z nami to wtedy 2+1. Jak Chorwaci patrzą na małe dzieci? Musi być osobne łóżko? Bedę wdzięczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 12.01.2014 19:09

ogvip napisał(a):
ogvip napisał(a):Witam, chciałbym wybrać się z rodziną 3+2 w ciche i spokojne miejsce blisko plaży, byłem już w Basce i Moscienickiej i zdecydowanie wolę rejony riwiery makarskiej. Czy ktoś może nam polecić kwatery z krórych jest ładny widok na morze i na plażę można przejść się z kawką zrobioną w kwaterze :D proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Darek1 dzięki za info ale link mi się nie otwieraa nie mogę pisać wiadomości :?


Darek1 dzięki bardzo fajne miejsce :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.01.2014 19:27

Kasiulka85 napisał(a):Szukam domu do wynajęcia w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia na około. 20-25 osób. Jeżeli macie coś takiego to bardzo proszę o namiary ;)



8O 8O 8O 8O 8O
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 12.01.2014 20:17

ogvip napisał(a):
ogvip napisał(a):
ogvip napisał(a):Witam, chciałbym wybrać się z rodziną 3+2 w ciche i spokojne miejsce blisko plaży, byłem już w Basce i Moscienickiej i zdecydowanie wolę rejony riwiery makarskiej. Czy ktoś może nam polecić kwatery z krórych jest ładny widok na morze i na plażę można przejść się z kawką zrobioną w kwaterze :D proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Darek1 dzięki za info ale link mi się nie otwieraa nie mogę pisać wiadomości :?


Darek1 dzięki bardzo fajne miejsce :wink:



Darek1 poproszę i ja namiary na tą kwaterkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojtek1981
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek1981 » 12.01.2014 20:39

Witam .

Proszę o namiary na apartament w Tućepi dla 3 osób , blisko morza ale w dalszej odległości od centrum .

wyjazd od 10/07 na 2 tygodnie

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 13.01.2014 02:29

Witam planuje wyjechać w tym roku w lipcu na riviere makarska cz y ktoś może polecić fajny apartament blisko morza w niedużej miejscowości dwa pokoje z osobnymi łazienkami najlepiej z tarasem poproszę o info na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
monika313
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 18.01.2012
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika313 » 13.01.2014 10:06

Witam, proszę o namiary na kwaterę dla 2 osób dorosłych i 1 dziecko 10 lat od 07-17.07.2014 rok - jakaś spokojna miejscowość na Ciovo (kuchnia lub aneks, balkon, łazienka, klima, wifi). Nie musi być nad samym morzem :) bardzo dziękuję za pomoc adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mikolaj1977
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikolaj1977 » 13.01.2014 10:59

Witam wszystkich serdecznie!!!
Kochani jeśli możecie prześlijcie jakieś namiary na noclegi w Chorwacji :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D .Nie mamy sprecyzowanych planów.Interesuje nas wszystko od Zadar aż po Split :D .Jedziemy z rodzinką pierwszy raz,decyzja podjęta.Zawsze jeżdziliśmy nad nasze morze ale to był horror - koniec z tym ,cły czas trzeba się modlić o pogodę etc.etc..Chcieliśmy jechać w ciemno - jak to widzicie.Z góry dziękuję i mam nadzieję ,że będę rónież zadowolony z wakacji jak Wy :D nareszcie :D .Pozdrawiam
Biker421
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker421 » 13.01.2014 13:14

Witam, razem z dziewczyną wybieramy się do Chorwacji na wyspę Brač. Termin to najprawdopodobniej przełom czerwca/lipca;) Poszukujemy kwater blisko piaszczystej plaży i centrum jakiegoś ciekawego miasteczka. Czy moglibyście coś polecić jeżeli chodzi o nocleg i miejscowość?:)
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.01.2014 13:28

Biker421 napisał(a):Witam, razem z dziewczyną wybieramy się do Chorwacji na wyspę Brač. Termin to najprawdopodobniej przełom czerwca/lipca;) Poszukujemy kwater blisko piaszczystej plaży i centrum jakiegoś ciekawego miasteczka. Czy moglibyście coś polecić jeżeli chodzi o nocleg i miejscowość?:)


Z tą piaszczystą plażą może być ciężko :roll:
Polecam Supetar lub Bol.
Namiar na kwaterę w Supetarze wysłałem na priv. 8)
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 13.01.2014 15:47

sloninka2 napisał(a):
ogvip napisał(a):
ogvip napisał(a):
ogvip napisał(a):Witam, chciałbym wybrać się z rodziną 3+2 w ciche i spokojne miejsce blisko plaży, byłem już w Basce i Moscienickiej i zdecydowanie wolę rejony riwiery makarskiej. Czy ktoś może nam polecić kwatery z krórych jest ładny widok na morze i na plażę można przejść się z kawką zrobioną w kwaterze :D proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Darek1 dzięki za info ale link mi się nie otwieraa nie mogę pisać wiadomości :?


Darek1 dzięki bardzo fajne miejsce :wink:



Darek1 poproszę i ja namiary na tą kwaterkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Dziękuję za namiar .Miejscówka wydaje się być super
BachaG
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) BachaG » 13.01.2014 15:58

Hej

Ja szukam czegoś w Breli lub Rogoznicy. Może ktoś ma jakieś namiary?
Z mojej strony mogę przesłać namiar na bardzo fajny apartament w Tucepi.
Adi1982
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.12.2013
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adi1982 » 13.01.2014 16:49

Witam serdecznie wszystkich CROmaniaków! Chciałbym w tym roku w czerwcu jechać z moją rodzinką (2+2) do Starej Baśki. Chyba pojedziemy w ciemno ale mimo to chciałem sprawdzić jakieś apartamenty. I tu pojawia się problem, gdyż dużo tego nie ma w necie. Jeśli któryś z szanownych forumowiczów mógłby mi pomóc w poleceniu jakiegoś apartamentu byłbym bardzo wdzięczny. Najbardziej pasowałby nam apartament z jedną sypialnią i aneks kuchenny z taką wersalką do spania dla dzieci (2 i 5 lat). Po wcześniejszych poszukiwaniach znalazłem jakieś 2 apartamenty, które miały podany adres email. Odpowiedź jaką otrzymałem odnośnie ceny trochę mnie przeraziła, bo za apartament jak opisany powyżej zażyczyli sobie 50 euro. Nie wiem czy słusznie ale wymyśliłem sobie, że w czerwcu, w małej wiosce za tak mały apartament (bez klimy) mogę zapłacić nie więcej niż 30 euro. Bardzo was proszę o odpowiedź czy dostanę coś w takich cenach i jeżeli ktoś ma namiary na jakiś apartament to proszę o info na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone