Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 23:17

marwien napisał(a):Mam rozumieć że jadąc od Ptuja mogę jechać drogą nr 2 i wjechać przez 5 Razcep Drażenci na drogę E59 do granicy. Automapa pokazuje że droga nr 2 i zjazd ślimakiem jest płatny raczej ? Proszę o jakiś komentarz

Zadaj sobie trudu ... i przeczytaj dwa pierwsze wątki ogłoszeniowe :idea:
samochodem-trasy-noclegi-przepisy-uwagi-f4.html
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 14.07.2016 23:17

marwien napisał(a):Proszę o jakiś komentarz

Mamy tu co roku rzesze niedowiarków w tym temacie. Jeśli Cię to uspokoi, to zapytałem o to u źródła czyli w DARS.

Wysłałem im mapkę z trasą objazdu, od Ptuj do granicy chorwackiej i odpisali: Dear Sir, the road you marked with red isn't a motorway so you don't need a vignette.

Śpij spokojnie i jedź bezpiecznie. :wink:

A na razie uciekaj, bo wsadziłeś kij w mrowisko. :oczko_usmiech:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.07.2016 23:31

Tak się czasami zastanawiam czy ktoś sobie z nas jaja robi takimi pytaniami :oczko_usmiech: :mrgreen:
marwien
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.07.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwien » 14.07.2016 23:38

walp napisał(a):
marwien napisał(a):Proszę o jakiś komentarz

Mamy tu co roku rzesze niedowiarków w tym temacie. Jeśli Cię to uspokoi, to zapytałem o to u źródła czyli w DARS.

Wysłałem im mapkę z trasą objazdu, od Ptuj do granicy chorwackiej i odpisali: Dear Sir, the road you marked with red isn't a motorway so you don't need a vignette.

Śpij spokojnie i jedź bezpiecznie. :wink:

A na razie uciekaj, bo wsadziłeś kij w mrowisko. :oczko_usmiech:



Dziękuję za info :coool:
RZECZYWIŚCIE, strach się bać bo można dostać w zęby za pytanie.
Brawo WY co pilnujecie aby w wątku liczącym 68 stron nikt nie zadał pytania na które jest gdzieś odpowiedź.
A tak na marginesie Automapa akurat wskazuje ten odcinek wjazdu z drogi nr 2 na E59 z winietą.
Cóż nie czytali tego wątku :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 23:41

marwien napisał(a):Brawo WY co pilnujecie aby w wątku liczącym 68 stron nikt nie zadał pytania na które jest gdzieś odpowiedź.
A tak na marginesie Automapa akurat wskazuje ten odcinek wjazdu z drogi nr 2 na E59 z winietą.
Cóż nie czytali tego wątku :papa:

Czy wątki jako ogłoszenia czytałeś zanim pytanie zadałeś :idea: :?:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 14.07.2016 23:46

marwien napisał(a):RZECZYWIŚCIE, strach się bać bo można dostać w zęby za pytanie.
Brawo WY co pilnujecie aby w wątku liczącym 68 stron nikt nie zadał pytania na które jest gdzieś odpowiedź.


Teraz liczymy na ciebie jako osobę posiadającą już wiedzę w tym temacie, że na kolejne podobne jak twoje pytania w tym wątku, będziesz teraz cierpliwie odpowiadał.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 14.07.2016 23:47

marwien napisał(a):A tak na marginesie Automapa akurat wskazuje ten odcinek wjazdu z drogi nr 2 na E59 z winietą.

Jutro to sprawdzę i zgłoszę błąd :arrow: http://mapa.targeo.pl/remark/
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 14.07.2016 23:51

dids76 napisał(a):Tak się czasami zastanawiam czy ktoś sobie z nas jaja robi takimi pytaniami :oczko_usmiech: :mrgreen:

Kurna, no chyba nie, forumowicz z 12-letnim stażem. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
marwien
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.07.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwien » 14.07.2016 23:55

Janusz Bajcer napisał(a):
marwien napisał(a):Brawo WY co pilnujecie aby w wątku liczącym 68 stron nikt nie zadał pytania na które jest gdzieś odpowiedź.
A tak na marginesie Automapa akurat wskazuje ten odcinek wjazdu z drogi nr 2 na E59 z winietą.
Cóż nie czytali tego wątku :papa:

Czy wątki jako ogłoszenia czytałeś zanim pytanie zadałeś :idea: :?:


Nie chcę wdawać się w jałową polemikę. Informację już otrzymałem.
Niemniej nie wszystkie informacje zawarte w wątku przejazdu Słowenii bez winiety są prawdziwe. Nie tak dawno pisano tu że przez rondo Pesnica nie można przejeżdżać bez winiety. A to nie jest prawda. Ale nie o to chodzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 23:57

marwien napisał(a): Ale nie o to chodzi.

Dobranoc :papa: :papa: :papa:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.07.2016 08:51

wielbiciel napisał(a):
anakin napisał(a):A to jest wątek o M-L-P, czy np. o Lendavę też można zapytać? :wink:
Tzn. w tamtą stronę już obczaiłem, chodzi mi o drogę powrotną...
Czy lepiej zjechać na Varaždin czy Čakovec?

A jak gdzieś było, to dajta gotowca. :oczko_usmiech:

Ćekovec i jechać obwodnicą, szybciej.

Dzięki.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 17.07.2016 01:19

marwien napisał(a):Nie chcę wdawać się w jałową polemikę. Informację już otrzymałem...

szkoda tylko że zanim zadałeś pytanie nie zadałeś sobie odrobiny trudu i nie poszukałeś odpowiedzi w tym wątku

marwien napisał(a):...Niemniej nie wszystkie informacje zawarte w wątku przejazdu Słowenii bez winiety są prawdziwe. Nie tak dawno pisano tu że przez rondo Pesnica nie można przejeżdżać bez winiety. A to nie jest prawda. Ale nie o to chodzi.

skoro wiesz lepiej to po jaką cholerę tu zaglądasz i zadajesz pytanie które pojawia się co drugi wpis i jest na nie ta sama odpowiedź

pozdrawiam wszystkich szukających informacji w tym wątki u sugeruję odrobinę pokory - najpierw czytamy a później zadajemy pytania :papa:
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 17.07.2016 07:53

Proponuje dopytać w okolica Ptuja przez CB bo korek byl juz na autostradzie i zyskać można lecąc na Trzec
marwien
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.07.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwien » 17.07.2016 18:41

m@rek napisał(a):
marwien napisał(a):Nie chcę wdawać się w jałową polemikę. Informację już otrzymałem...

szkoda tylko że zanim zadałeś pytanie nie zadałeś sobie odrobiny trudu i nie poszukałeś odpowiedzi w tym wątku

marwien napisał(a):...Niemniej nie wszystkie informacje zawarte w wątku przejazdu Słowenii bez winiety są prawdziwe. Nie tak dawno pisano tu że przez rondo Pesnica nie można przejeżdżać bez winiety. A to nie jest prawda. Ale nie o to chodzi.

skoro wiesz lepiej to po jaką cholerę tu zaglądasz i zadajesz pytanie które pojawia się co drugi wpis i jest na nie ta sama odpowiedź

pozdrawiam wszystkich szukających informacji w tym wątki u sugeruję odrobinę pokory - najpierw czytamy a później zadajemy pytania :papa:



ULŻYŁO ? To napij się piwka.
Ciebie nie pytałem tylko osób które chcą być pomocne.
Nie rozumiem ludzi które zabierają głos tylko po to żeby powiedzieć " poszukaj sobie, było już napisane".
AA chyba żeby nabijać licznik wypowiedzi :) haha
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2016 19:20

marwien napisał(a):ULŻYŁO ? To napij się piwka.
Ciebie nie pytałem tylko osób które chcą być pomocne.
Nie rozumiem ludzi które zabierają głos tylko po to żeby powiedzieć " poszukaj sobie, było już napisane".
AA chyba żeby nabijać licznik wypowiedzi :) haha

A ja nie rozumiem ludzi, którym nie chce się najpierw przeczytać a potem pytać :roll: :!:

m@rek ma rację :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone