Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nowy....Montana on Tour

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.12.2020 19:40

tony montana napisał(a):A tak poważnie, to WIEM, że to nie najważniejsza rzecz na świecie ale KIEDY BEDZIEMY MOGLI WSIASC W SAMOLOT I GDZIES POLECIEC???
:(

Mam nadzieję, że prędzej niż później ... :? :? :?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.12.2020 19:44

Gdzieś tam jeszcze mozna
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.12.2020 19:47

mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):A tak poważnie, to WIEM, że to nie najważniejsza rzecz na świecie ale KIEDY BEDZIEMY MOGLI WSIASC W SAMOLOT I GDZIES POLECIEC???
:(

Mam nadzieję, że prędzej niż później ... :? :? :?

Tego nikt przewidzieć nie może przy tak zmiennych kryteriach oceny zagrożenia . . . :roll:

Czas siodłać osiołka :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.12.2020 19:57

piekara114 napisał(a):Gdzieś tam jeszcze mozna

A potem 10dni na KWARANTANnie? Dziękuję :(
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 18.12.2020 20:17

tony montana napisał(a):Zdjęcia mi się kończą ;) ;)
A tak poważnie, to WIEM, że to nie najważniejsza rzecz na świecie ...

Oj święte słowa Tony!
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 18.12.2020 20:56

Zdjęcie 192 bardzo smakowite :) .
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2020 20:13

piotrf napisał(a):
Tego nikt przewidzieć nie może przy tak zmiennych kryteriach oceny zagrożenia . . . :roll:

Czas siodłać osiołka :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
Piotr

Jak słyszę o nowej odmianie wirusa i zawieszaniu połączeń lotniczych z UK to znów robi się gorąco i słabo.........
to może prędko nie wrócić do normy............

marze_na napisał(a):
tony montana napisał(a):Zdjęcia mi się kończą ;) ;)
A tak poważnie, to WIEM, że to nie najważniejsza rzecz na świecie ...

Oj święte słowa Tony!

Święte, święte, bo ludzie tracą dorobek życia i ich firmy padają, są zwalniani z pracy, wiem.....

Dla mnie ten rok tez nie był dobry, w maju zmarła moja Mama :( wwe wrześniu i listopadzie kolejne dwie bliskie osoby z rodziny.

Natomiast ja dla zdrowia psychicznego potrzebuje ....NIE SIEDZIEĆ w domu cały wolny czas!

Nefer napisał(a):Zdjęcie 192 bardzo smakowite :) .

Dziękuję! :) Smacznego
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.12.2020 20:51

Tony, przykro z powodu Mamy i członków Rodziny....

tony montana napisał(a):

jest jeszcze opcja Wiedeń/Berlin z dojazdem własnym samochodem.ale z kierunkami ciężko, bo jak nie kwarantanny to testy.... Tu mnie pociesza zwrot Cypru, jeszcze niedawno zapowiadali, że po 1marca tylko szczepienie lub test przed wirem, teraz już mówią o locie wewnątrz UE bez ograniczeń....
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2020 20:52

197. Rodos Town, Rodos. To tutaj stał jeden z 7 cudów świata - Kolos z Rodos
Obrazek

198. Tombs of the Kings, górne Pafos, Cypr
Obrazek

199. Drezno. Zwinger Pallace poranną porą.
Obrazek

200. Kourna Lake, Kreta, bardzo głębokie (nie tutaj na zdjęciu) :) jezioro w północnej części Krety
Obrazek

201. Zachodnia Gran Canaria - widok z interioru w kierunku Puerto de la Aldea
Obrazek

202. Duomo Di Noto (Sycylia) nocą oraz zimą ;)
Obrazek

203. Kalabria, Widok z Statua del Cristo Redentore, Monte San Biagio, wysokość 500 m. n.p.m
Obrazek

204. Londyn. Sklep M&M's - część najdłuższej na świecie ściany ze słodyczami ;)
Obrazek

205. Wieczorny Rodan w Arles - tak go malował Vincent van Gogh
Obrazek

:papa:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2020 20:54

piekara114 napisał(a):Tony, przykro z powodu Mamy i członków Rodziny....

tony montana napisał(a):

jest jeszcze opcja Wiedeń/Berlin z dojazdem własnym samochodem.ale z kierunkami ciężko, bo jak nie kwarantanny to testy.... Tu mnie pociesza zwrot Cypru, jeszcze niedawno zapowiadali, że po 1marca tylko szczepienie lub test przed wirem, teraz już mówią o locie wewnątrz UE bez ograniczeń....

Dziękuję Beata

Myślę, że trzeba dąc sobie spokój, nic na siłę, pytanie ile to potrwa.... gdybyśmy wiedzieli to dziś - bylibyśmy spokojniejsi.

A tak, rozgrzewam do czerwoności na Smart TV filmy z różnych miejsc na Youtube ;)
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2020 21:12

Antrakt. Grudniowa Jastrzębia Góra (today: 20.12.20) Nie potrza na Fuertę..... (podobno)
Zdjęcia ze szmatfona więc nie najpiekniejsze...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.12.2020 00:22

tony montana napisał(a):Jak słyszę o nowej odmianie wirusa i zawieszaniu połączeń lotniczych z UK to znów robi się gorąco i słabo.........

Moja dobra koleżanka nie może przylecieć z Londynu do rodziny na święta :( Miała zabukowany bilet na 23 grudnia. Nawet nie wie, czy odzyska kasę... (Oczywiście nie jest to dla niej najważniejsze.) A koronę już przeszła :?

tony montana napisał(a):Dla mnie ten rok tez nie był dobry, w maju zmarła moja Mama :( wwe wrześniu i listopadzie kolejne dwie bliskie osoby z rodziny.

Natomiast ja dla zdrowia psychicznego potrzebuje ....NIE SIEDZIEĆ w domu cały wolny czas!

Tony, wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy :cry:

Nie cierpię tego roku :evil: W marcu odeszła bliska osoba z rodziny :(

I też bardzo potrzebuję gdzieś wyjechać, gdziekolwiek, chociaż na chwilę i blisko...
Wiem, że ludzie mają większe problemy i jak nie pojadę nigdzie, świat się nie zawali, a jednak czuję, że naładowanie akumulatorów bardzo mi się przyda na najbliższe długie miesiące :roll:

Piękny spacer w Jastrzębiej Górze :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.12.2020 10:01

Piękna plaża. Jak tylko odblokują hotele, szykuję się na wycieczkę na północ.
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 21.12.2020 18:40

Nadal z przyjemnością śledzę.

piotrf napisał(a):Wojtku , szkoda , że po wodzie , to raz , a dwa - to jednak ponad 5 tysięcy km wybierasz się :?:

Wiosła mocno ująć w dłoń i w drogę...

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 21.12.2020 20:01

maslinka napisał(a):Moja dobra koleżanka nie może przylecieć z Londynu do rodziny na święta :( Miała zabukowany bilet na 23 grudnia. Nawet nie wie, czy odzyska kasę... (Oczywiście nie jest to dla niej najważniejsze.) A koronę już przeszła :?

Ja mam tylko nadzieję, że ta odmiana nie okaże się jednak tak zjadliwa - w końcu było tych mutacji podobno już sporo. A nagłaśniają to tylko po to, aby coraz więcej średnio zdecydowanych ludzi podjęło decyzję o szczepieniu....

tony montana napisał(a):Dla mnie ten rok tez nie był dobry, w maju zmarła moja Mama :( wwe wrześniu i listopadzie kolejne dwie bliskie osoby z rodziny.

maslinka napisał(a):Tony, wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy :cry:

Nie cierpię tego roku :evil: W marcu odeszła bliska osoba z rodziny :(

I też bardzo potrzebuję gdzieś wyjechać, gdziekolwiek, chociaż na chwilę i blisko...
Wiem, że ludzie mają większe problemy i jak nie pojadę nigdzie, świat się nie zawali, a jednak czuję, że naładowanie akumulatorów bardzo mi się przyda na najbliższe długie miesiące :roll:

Piękny spacer w Jastrzębiej Górze :D

Dziękuję za Mamę.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek podróże to myślę że do marca, kwietnia można o czymkolwiek zapomnieć....

piekara114 napisał(a):Piękna plaża. Jak tylko odblokują hotele, szykuję się na wycieczkę na północ.

Jak zapewne wiesz, cały pas od Władka do......... nie wiaodmo w sumie dokąd to piękne plaże, gdyby tylko pogoda była znośniejsza i woda cieplejsza.....

Franz napisał(a):Nadal z przyjemnością śledzę.

piotrf napisał(a):Wojtku , szkoda , że po wodzie , to raz , a dwa - to jednak ponad 5 tysięcy km wybierasz się :?:

Wiosła mocno ująć w dłoń i w drogę...

Pozdrawiam,
Wojtek

Historia zna takich zuchów :) Choćby mój krajan Pan Doba

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nowy....Montana on Tour - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022