Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w sierpniu rejon Brela - Makarska

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kiniaa
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2013
Noclegi w sierpniu rejon Brela - Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniaa » 14.05.2013 10:28

Witam

Mam pytanie odnosnie noclegow.... czy w sierpniu bez problemu znajde nocleg w wspomnianym rejonie bez wczesniejszych rezerwacji??
I jeszcze jedno :)... czy autostrady/ drogi prowadzace do tego rejonu sa niebezpieczne? Bylam na chorwacji jako dziecko na wyspie Murder i pamietam serpentyny przez wiekszosc drogi, nie wiem jak to teraz wyglada. Ktos pomoze? :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.05.2013 10:34

Witam.

brela-w-ciemno-czy-rezerwowac-apartament-jakie-ceny-namiary-t22890.html
jechac-w-ciemno-brela-t38327.html
riwiera-makarska-w-ciemno-w-sierpniu-t32926.html
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807-480.html#p560890



Autostrada to raczej łatwy kawałek do przejechania.
Drogi lokalne to w zależności od regionu/kraju.
W Chorwacji przeważnie wiele serpentyn, zjazdów i podjazdów.
jakie-sa-drogi-w-chorwacji-t2120.html


O szczegóły dopytaj proszę w odpowiednim temacie.


Pozdrawiam
kiniaa
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniaa » 14.05.2013 10:58

dziekuje za odpowiedz. Przeczytalam wszytskie watki na ten temat i wychodzi na to ze wiekszosc ludzi nie ma problemow ze znalezieniem pokoju czy apartamentu.
Bardzo duzo pokoi i apartamentow oferuje stronka booking.com,znalazlam kilka w cenie okolo 60 euro za 1pokojowy apartament i fajna spawa ze nie trzeba wysylac depozytu. Ja jednak chyba pojade w ciemno bo chcialabym zachaczyc po drodze o pare ciekawych miejsc a nie wiem ile w praktyce mi to zajmie. Bedziemy jechac z 2 dzieci wiec tez nie zamierzamy sie spieszyc tylko na spokojnie sobie pozwiedzac :)
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 19.06.2013 15:57

Jedź w ciemno, spokojnie! Jeszcze nie spotkałam nikogo kto jechał co Cro - nawet w sezonie - i miał problem ze znalezieniem noclegu. Przynajmniej będziesz wiedziała co wynajmujesz, a tak gdy rezerwuje się coś na odległość nigdy nie wiesz jak będzie to wyglądało na żywo :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Noclegi w sierpniu rejon Brela - Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone