Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jakie są drogi w chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eres
jakie są drogi w chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) eres » 17.06.2003 10:42

:?: jadąc przez Węgry na Karlovac na wyspę Pag jakie są drogi sszerokie,dziurawe a może po prostu dobra.Czekam na podpowiedź którędy lepiej jechać. :D
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 11:26

na pewno lepsze jak w Polsce także się nie przejmuj bo gorszych nie ma :)
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 17.06.2003 13:07

Nie wiem jaką trasę wymyśliłeś przez Węgry, ale mi sie nie podobał odcinek od Budapesztu do Gorican. Najpierw autostrada w remoncie, z jednym pasem ruchu, potem droga ze startym oznakowaniem poziomym( w nocy się dziwnie jechało) i lekkie koleiny. Oczywiście nie ma co porównywać z polskimi drogami.Takich cudów jak u nas to nigdzie nie widziałem ;)
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 17.06.2003 13:10

Mnie super jechało się drogą z granicy w Bratusławie na Sarvar, Keszthely do granicy w Barcs. Szeroko, dobra nawierzchnia i minimalny ruch.
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 27.06.2003 17:34

drogi sa dobre dosc szerokie !! niestety nie przez cały czas . możesz jednak spokojnie jechać ta trasa ! bez obaw ! pozdrowka
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 27.06.2003 17:39

dojad od drogi do Zadaru na Pag jesr FATALNY nawet w Polsce nie spotyka się tak złych dróg ale to tylko kilka kilometrów, mozna to obejść biorąc prom na wyspę Pag z magistrali
Gosi@
drogi w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosi@ » 17.07.2003 09:55

Faktem jest że większych "cudów" niż polskie drogi to nie znajdziesz nigdzie w cywilizowanym świecie.

Jazda po Chorwacji to duże przeżycie nie tyle motoryzacyjne co turystyczne.
Autostrada (chociaż nie wiem skąd to określenie) ADRIATYCKA po prostu zapiera dech.
To trzeba przejechac i przeżyć!!!

A poza tym trzeba uważac - jak wszędzie.

-Gosi@-
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003
Re: drogi w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 17.07.2003 10:01

Gosi@ napisał(a):Autostrada (chociaż nie wiem skąd to określenie) ADRIATYCKA po prostu zapiera dech.
-Gosi@-


Chyba pomyliły ci się słowa , bo droga o której piszesz nie ma określenia "autostrada" tylko "magistrala adriatycka". :lol:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 17.07.2003 14:53

Ja sie zawsze najbardziej zmęczę na odcinku Kraków-Cieszyn potem to już inny świat

Powrót do Kempingi



cron
jakie są drogi w chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone