Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 25.06.2022 17:17

Szanowni Cromaniacy
W dniu dzisiejszym w internecie znalazłem tragiczną wiadomość o wypadku polskiej rodziny na drodze E86 "Tragiczny wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Jak informuje serwis 112press.hu w pobliżu miejscowości Zalalovo doszło do zderzenia auta osobowego – podróżowała nim 38-letnia Polka wraz z dwójką swoich dzieci – z samochodem ciężarowym. Kobieta zginęła na miejscu, jej dzieci trafiły do szpitala.".
Prośba do wszystkich jadących na wakacje do wspaniałego kraju jakim jest Chorwacja o ostrożną i bezpieczną jazdę.
Ps. Chociaż nie zawsze wszystko co złe zależny od nas :(
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86 - strona 175
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022