Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stan drogi: Chyżne - Bańska Bystrzyca - Sahy - Budapeszt

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam1991
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam1991 » 28.04.2019 10:50

Lubie spokojną droge jechac przepisowo. A mam pytanie czy ktoś tu już tak jechał?
kasjapa
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 08.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasjapa » 30.04.2019 08:43

Cześć!
Wracając do meritum, pomijając wątek poboczny i "wiele wnoszącą do dyskusji" odpowiedź WojtekKRK - rodem z "elektrody" - ponawiam pytanie "Czy ktoś wie jak wygląda aktualnie (lub jak będzie wyglądał pod koniec czerwca) remont drogi E77 (M2) VAC - Budapeszt"
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 30.04.2019 09:53

Może ktoś z Szanownych Forumowiczów po "majówce" coś napisze, jadąc tamtędy na wypoczynek do Cro. Jeśli nie zmienię planów drogi powrotnej do Krakowa, to na początku lipca będę wracał wspomnianą drogą. Obym nie trafił na mega korek na tym odcinku drogi M2.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 02.05.2019 11:31

kasjapa napisał(a):Cześć!
Wracając do meritum, pomijając wątek poboczny i "wiele wnoszącą do dyskusji" odpowiedź WojtekKRK - rodem z "elektrody" - ponawiam pytanie "Czy ktoś wie jak wygląda aktualnie (lub jak będzie wyglądał pod koniec czerwca) remont drogi E77 (M2) VAC - Budapeszt"



Bo wystarczy użyć tego co potocznie zwane jest rozumem , ile można dyskutować o trasie to już nie wspomnę ;) ... Moi rodzice i wielu innych jeździło do Jugoslawii też dojeżdżali z mapa na kolanach a w domu potrafili wytyczyć najkorzystniejszą trasę dziś ludzie jacys z innej planety jak by ...
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 03.05.2019 08:15

Nie ma żadnych dużych remontów utrudniających drogę, a co będzie w czerwcu czas pokaże.
Pierwszy raz tędy jechalem do Budapesztu i podziwiam tych którzy jeżdżą tedy do Cro.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 03.05.2019 10:22

obiadek napisał(a):Nie ma żadnych dużych remontów utrudniających drogę, a co będzie w czerwcu czas pokaże.
Pierwszy raz tędy jechalem do Budapesztu i podziwiam tych którzy jeżdżą tedy do Cro.

Czasem to jedyne rozwiązanie jak ktoś chce przejechać przez BiH.
Trasa nie jest najszybsza, ale trudno powiedzieć, że zakorkowana.
kasjapa
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 08.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasjapa » 05.05.2019 14:21

[/quote] Bo wystarczy użyć tego co potocznie zwane jest rozumem , ile można dyskutować o trasie to już nie wspomnę ;) ... Moi rodzice i wielu innych jeździło do Jugoslawii też dojeżdżali z mapa na kolanach a w domu potrafili wytyczyć najkorzystniejszą trasę dziś ludzie jacys z innej planety jak by ...[/quote]

Chłopie, co mnie Twoi rodzice, co mnie wytyczanie trasy. Zadałem konkretne pytanie (o remont autostrady M2/E77), oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a ty w imię "nie wiem, to się wypowiem" bijesz niepotrzebnie pianę i posty.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 05.05.2019 14:29

Nic nie rozumiesz a szkoda ... Chociaż to mnie akurat nie dziwi ;)
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 05.05.2019 14:31

kasjapa napisał(a):
Bo wystarczy użyć tego co potocznie zwane jest rozumem , ile można dyskutować o trasie to już nie wspomnę ;) ... Moi rodzice i wielu innych jeździło do Jugoslawii też dojeżdżali z mapa na kolanach a w domu potrafili wytyczyć najkorzystniejszą trasę dziś ludzie jacys z innej planety jak by ...[/quote]

Chłopie, co mnie Twoi rodzice, co mnie wytyczanie trasy. Zadałem konkretne pytanie (o remont autostrady M2/E77), oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a ty w imię "nie wiem, to się wypowiem" bijesz niepotrzebnie pianę i posty.[/quote]


Odpowiedź na Twoje pytanie znalazłem w sieci w kilka minut ... Przypadek ?
kasjapa
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 08.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasjapa » 06.05.2019 07:34

WojtekKRK napisał(a):
kasjapa napisał(a):
Bo wystarczy użyć tego co potocznie zwane jest rozumem , ile można dyskutować o trasie to już nie wspomnę ;) ... Moi rodzice i wielu innych jeździło do Jugoslawii też dojeżdżali z mapa na kolanach a w domu potrafili wytyczyć najkorzystniejszą trasę dziś ludzie jacys z innej planety jak by ...


Chłopie, co mnie Twoi rodzice, co mnie wytyczanie trasy. Zadałem konkretne pytanie (o remont autostrady M2/E77), oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a ty w imię "nie wiem, to się wypowiem" bijesz niepotrzebnie pianę i posty.[/quote]


Odpowiedź na Twoje pytanie znalazłem w sieci w kilka minut ... Przypadek ?[/quote]


Zapomniałeś tylko link wkleić...

Informację na temat remontu odcinka autostrady M2/E77 przed Budapesztem dostałem od kolegi, który był na majówce w Budapeszcie. Udostępniona jest jedna nitka drogi (po jednym pasie w każdym kierunku), a z postępu prac raczej nic nie zapowiada, żeby w te wakacje miało się coś zmienić.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 06.05.2019 08:16

Kasjapa - dzięki. I to jest konkretna odpowiedź/info na temat remontu odcinka autostrady M2/E77 przed Budapesztem.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 06.05.2019 17:46

Robiłem ja ok 5 zero problemów polecam w takim razie taka godzine
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3438
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 06.05.2019 18:48

O 5-tej to ja ruszam w trasę. Musiałbym wyjechać ok. 1.00. - Tak jak o 5 rano nie będzie jeszcze robotników przy budowie drogi przed Rabką ... i nie zakorkuje się na światłach w Skomielnej.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 06.05.2019 20:49

Ja zawsze na noc z Krakowa już chyba każda trasa leciałem i nigdy problemów więc tak zawsze polecam
kaltes
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaltes » 17.08.2021 08:09

Czy ktoś w tym roku leciał tą trasą? Coś dzieje się szczególnego? Remonty, wahadełka? Pozdrav!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Stan drogi: Chyżne - Bańska Bystrzyca - Sahy - Budapeszt - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone