Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament(y) - dla 8 osób istria rejon Medulin - Opatija

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fugiel
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.07.2009
Apartament(y) - dla 8 osób istria rejon Medulin - Opatija

Nieprzeczytany postnapisał(a) fugiel » 12.07.2023 09:13

Witam. Czy może ktoś polecić namiar na apartament (ty) - w na wybrzeżu Istrii w rejonie Meduli-Opatija dla 8 osób w terminie 19.08.30.08.2023.

Ewentualnie coś fajnego w drugą stronę.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Apartament(y) - dla 8 osób istria rejon Medulin - Opatija
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone