Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na wyspach

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006
Noclegi na wyspach

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 16.05.2006 16:12

Drodzy Cromaniacy,
w tym roku pierwszy raz w życiu wybieramy się z mężem do Chorwacji (w połowie czerwca i zupełnie "w ciemno"). Trochę się już nakręciłam oglądając piękne widoczki i czytając wasze opowieści. Mam pytanie. Czy na chorwackich wyspach łatwo jest znaleźć nocleg tak samo jak na lądzie(np. na kwaterze prywatnej), czy tak jak sugeruje mój kolega są tam tylko campingi dla namiotów?

aGGi
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 17.05.2006 08:13

:lol: A kolega był w HR??? Na wyspach?
A tak na powaznie. Kwater jest mnóstwo również na wyspach, gdzie wbrew pozorom jest mniejszy wybór kempingów :wink:
Jedziesz w takim terminie, że bez większych probloemów znajdziesz coś co będzie Wam odpowiadać.
A którą wyspę wybrałas?
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 17.05.2006 09:51

Był, ale coś mi się właśnie wydawało, że mnie trochę podpuszcza :)
Jeszcze nie wiem, gdzie dokładnie pojedziemy, bo cała Chorwacja wydaje się tak piękna, że trudno nam się zdecydować na jedno miejsce. Mamy zaplanowane 2,5 tygodnia urlopu, więc pewnie odwiedzimy kilka miejsc.

pozdrawiam,
aGGi
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 17.05.2006 12:34

W takim razie udanego wyjazdu.
Jeśli chodzi o wyspy polecam: Hvar i Pag. A na na wybrzeżu: rejon Dubrovnika, Primosten i Makarskiej :D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Noclegi na wyspach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone