Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Neum - pytania

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciex09
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciex09 » 11.07.2011 10:38

wróciłem i pomimo wielu negatywnych opinii jestem zadowolony z pobytu w Neum :)

osobiście moge polecić tamto miasto i tamten hotel ;)
kris766
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris766 » 01.04.2015 15:24

witam
czy ktoś był ze Skarpy w Neum w apartamentach kneżević,prosze o info
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.04.2015 15:37

kris766 napisał(a):witam
czy ktoś był ze Skarpy w Neum w apartamentach kneżević,prosze o info

Nie byłam, ale jeśli to są te apartmany, które bez problemu można znaleźć w sieci bezpośrednio, to parę razy stałam nad nimi w kolejce do granicy z Hr. Niniejszym więc przestrzegam, że możesz mieć nad głową regularny sznur samochodów, a weekendy totalny korek, i to nawet w obie strony. No chyba, że chodzi o inny apartman i inne... Neum. :mrgreen: :wink:
BTW, dlaczego Neum?! 8O :roll:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 01.04.2015 17:40

Jeśli chodzi o Neum to mogę polecić Villa Agava. W 2010 r. spędziłem tam oczywiście z rodzinka fajne wakacje. Z tego co wiem nawet "nieśmiertelny" Hotel Neum jest po remoncie i wygląda wreszcie po ludzku. Sama miejscowość jako baza wypadowa godna polecenia, plaże zależy w którym miejscu ale także do akceptacji.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Neum, BiH - szisza, tyton do sziszy

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 08.09.2016 12:15

Witajcie,
mam właściwie dwa pytania dotyczącego tego samego tematu.
Gdzie w Neum oraz w Mostarze można kupić tytonie do sziszy, nargilii, hookah? (mniejsza o nomenklaturę).

Oczywiście najbardziej zależy mi na tym by nie było tam cen europejskich.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone