Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Natura (ożywiona), czyli ludzie i zwierzaki

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Postnapisał(a) andeo » 03.10.2014 13:12

Krowy w Rezerwacie Beka ,nad Zatoką Pucką :)
Załączniki:
P9130021yu.jpg
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Postnapisał(a) danielZS » 03.10.2014 16:29

Asiu ten twój pan to się chyba obraził :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Postnapisał(a) ASIULA HK » 03.10.2014 16:33

danielZS napisał(a):Asiu ten twój pan to się chyba obraził :D


Na to wyglądało :wink: , uparcie patrzył w ... krzaki :mrgreen:
Chyba, że coś tam ukryte było :wink: :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 03.10.2014 20:26

andeo napisał(a):Krowy w Rezerwacie Beka ,nad Zatoką Pucką :)


Fajnie, swojsko.
:hut:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5859
Dołączył(a): 30.05.2010

Postnapisał(a) greenrs » 03.10.2014 20:43

kaszubskiexpress napisał(a):
andeo napisał(a):Krowy w Rezerwacie Beka ,nad Zatoką Pucką :)


Fajnie, swojsko.
:hut:

Taki klimat z Chełmońskiego :wink:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 03.10.2014 22:37

Z planu filmowego.
Telefonem, ale ludzie są. :wink:
Obrazek
:hut:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Postnapisał(a) andeo » 03.10.2014 22:49

kaszubskiexpress napisał(a):
andeo napisał(a):Krowy w Rezerwacie Beka ,nad Zatoką Pucką :)


Fajnie, swojsko.
:hut:

Krowy wzbudziły wielkie poruszenie na lądzie i na wodzie :oczko_usmiech:
Podpływali ludzie w kajakach i robli fotki,dla mnie też był to widok raczej niecodzienny ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15615
Dołączył(a): 02.08.2008

Postnapisał(a) maslinka » 05.10.2014 11:28

Lemur katta (czyli król Julian ;)) - zoo w Opolu:

Obrazek

Obrazek
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Postnapisał(a) jan_s1 » 05.10.2014 11:38

Hej maslinka :D
Taki lemur to ma dobrze... :wink:

Kaszubski, ciekawe to z planu filmowego.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15615
Dołączył(a): 02.08.2008

Postnapisał(a) maslinka » 05.10.2014 12:10

jan_s1 napisał(a):Hej maslinka :D
Taki lemur to ma dobrze... :wink:

Lemury mają całą wyspę tylko dla siebie :mrgreen: Chociaż przyjmują gości ;) Można tam wejść i przyjrzeć się im z bardzo bliska :D
SgwdYrEira
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4294
Dołączył(a): 18.01.2013

Postnapisał(a) SgwdYrEira » 06.10.2014 09:26

Dzisiejszy poranny gość :) Byłem równie zaskoczony co ona. Zdjęcie przez okno, obiekt ok. 10 metrów od drzwi wejściowych :)

Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Postnapisał(a) ASIULA HK » 06.10.2014 13:19

SgwdYrEira napisał(a):Dzisiejszy poranny gość


Sympatyczny gość :wink:

Strażnik :wink:

Obrazek
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5859
Dołączył(a): 30.05.2010

Postnapisał(a) greenrs » 06.10.2014 17:45

ASIULA HK napisał(a):Strażnik :wink:

Obrazek

Jakiś taki zimowy klimat... :? Brrrrrrrrrr :evil:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Postnapisał(a) ASIULA HK » 06.10.2014 17:52

greenrs napisał(a):Jakiś taki zimowy klimat... Brrrrrrrrrr


Ok.7.00 było +5...w garażu :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Postnapisał(a) mervik » 07.10.2014 21:39

kaszubskiexpress napisał(a):
andeo napisał(a):Krowy w Rezerwacie Beka ,nad Zatoką Pucką :)


Fajnie, swojsko.
:hut:

Leon jak lubisz takie swojskie :)
Chorwacka chodząca mleczarnia :oczko_usmiech:

20140811083753(1).jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Natura (ożywiona), czyli ludzie i zwierzaki - strona 188
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone