napisał(a) am1974 » 07.04.2014 22:39
napisał(a) LRobert » 09.04.2014 06:49
napisał(a) Vjetar » 09.04.2014 14:03
napisał(a) weldon » 09.04.2014 14:04
Vjetar napisał(a):Też mam czarnego ptaka.
napisał(a) Vjetar » 09.04.2014 14:09
napisał(a) weldon » 09.04.2014 14:21
napisał(a) greenrs » 09.04.2014 14:28
napisał(a) weldon » 09.04.2014 14:33
napisał(a) Vjetar » 09.04.2014 14:35
greenrs napisał(a):Wiosna a Was na te czernie wzięło... Proszę o coś bardziej kolorowego
napisał(a) greenrs » 09.04.2014 14:43
weldon napisał(a):Tło musisz sobie już sam wybrać.Choć przypuszczam, że to będzie ... green
Vjetar napisał(a):...
napisał(a) weldon » 09.04.2014 14:54
napisał(a) weldon » 09.04.2014 20:05
napisał(a) ASIULA HK » 09.04.2014 21:41
napisał(a) weldon » 09.04.2014 22:00
napisał(a) ASIULA HK » 09.04.2014 22:02
weldon napisał(a):Taki mi wczoraj po tarasie grasował.Chyba gniazdo gdzieś w pobliżu robią, bo coraz częściej łazi mi koło domu, nawet po trawniku czy po doniczkach na tarasie.
Powrót do FotoCroClub - dyskusja