Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsza trasa do Makarskiej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
basimka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) basimka » 14.06.2013 22:18

Mam jeszcze pytanie czy robiac zakupy placiliscie kunami?
Placac za paliwo po drodze jakimi?Chodzi mi o trase z Krakowa do Tucepi
Czy preferuja tylko euro?
Co bardziej oplacalne?
basimka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) basimka » 14.06.2013 22:19

Witam prosze o podanie najkrotszej trasy do Tucepi z Krakowa
Chetnie chcielibysmy ominac autostrady o ile sie da
Dziekuje i pozdrawiam
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.06.2013 22:38

basimka napisał(a):Mam jeszcze pytanie czy robiac zakupy placiliscie kunami?
Placac za paliwo po drodze jakimi?Chodzi mi o trase z Krakowa do Tucepi
Czy preferuja tylko euro?
Co bardziej oplacalne?

Masz kartę? Płać kartą!!
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 16.06.2013 08:23

czysto teoretyczne rozważania -najkrótsza czasowo, najkrótsza wg km, najtansza takie zestawienie można robić na odcinku 100km a nie 1200
basimka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) basimka » 17.06.2013 23:43

najkrotsza km jesli mozliwe omijajac autostrady jesli jest taka mozliwosc
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.06.2013 00:22

basimka napisał(a):najkrotsza km jesli mozliwe omijajac autostrady jesli jest taka mozliwosc


Jeśli masz internet to masz również google. Więc w czym problem? Minuta i masz odpowiedź na Twoje pytanie. :wink:
omistar
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omistar » 18.06.2013 09:40

Witam.
Trasą 86 jechałem już raz 2 lata temu. Zastanawia Mnie odcinek od Lenti (Węgry) do autostrady na Chorwacji. którędy Wy jeździcie. Dziękuje za pomoc. Przy okazji autostrada M70 do granicy dla osobówek jest bezpłatna jeśli się mylę poprawcie.
ollja
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ollja » 18.06.2013 12:36

witam wszystkich,
wybieram się na przełomie sierpnia i września do Podgory. Jadę z małym dzieckiem (14 miesięcy). Wyjeżdżamy z Krakowa, z noclegiem w Bratysławie. znajomy polecił nam tę trasę https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF& ... 394e50366e

Chciałam Was prosić o opinie na temat tej drogi. CZy dla kogoś, kto pierwszy raz wybiera się samochodem za granicę, jest ok? Będą stromizny, urwiska itd? a może n pierwszy raz polecacie coś innego? Zależy mi na bezpieczniej, i niekoniecznie najszybciej trasie, i jak najwięcej autostrad.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2013 15:40

ollja napisał(a):witam wszystkich,
znajomy polecił nam tę trasę https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF& ... 394e50366e

.


Coś ten link nie chce współpracować :?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Najtańsza trasa do Makarskiej - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone