Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.03.2010 19:35

Grzegorz Ćwik napisał(a):PUNTA RATA

Też mi się strasznie podobała, a jej niewątpliwymi zaletami, zwłaszcza dla mojego kręgosłupa,
były właśnie te duże, białe, nagrzane otoczaki, które można zobaczyć na tym zdjęciu:

Obrazek

Przepraszam, na tym zdjęciu:

Obrazek :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.03.2010 08:45

weldon napisał(a):Też mi się strasznie podobała, a jej niewątpliwymi zaletami, zwłaszcza dla mojego kręgosłupa,
były właśnie te duże, białe, nagrzane otoczaki


Musiały strasznie gnieść... :wink: :lol:
Żaneta
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Żaneta » 08.04.2010 17:01

Witam Wszystkich
Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Ze względu na wyjazd z dziećmi szukam piaszczystej plaży. Czy może mi ktoś coś doradzić? Myślałam o Rab ale może być stały ląd Jak wygląda tam sprawa zakwaterowania jadąc w ciemno? Z góry dzięki
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 08.04.2010 20:39

Żaneta napisał(a):Witam Wszystkich
Wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Ze względu na wyjazd z dziećmi szukam piaszczystej plaży. Czy może mi ktoś coś doradzić? Myślałam o Rab ale może być stały ląd Jak wygląda tam sprawa zakwaterowania jadąc w ciemno? Z góry dzięki

A witam koleżankę. A niech koleżanka wrzuci w "Szukaj" słowa "piaszczysta". Dziesiątki wątków i porad. Pozdrawiam!
slawww87
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.04.2010
Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawww87 » 26.04.2010 17:07

wybaczcie również i mi ale nie mogłem się powstrzymać :
Obrazek
Polecam ;) śmiało stwierdzam, że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 26.04.2010 18:06

Piaszczysta plaża obok miasteczka (skądinąd pieknego) Nin. Płytka woda zaletą dla dzieci lecz niekoniecznie dla osób traktujacych pływanie bardziej sportowo.
Obrazek
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.04.2010 20:49

slawww87 napisał(a):że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)


A gdzie to "Myrtos" jest dokładniej?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.04.2010 21:11

Plumek napisał(a):
slawww87 napisał(a):że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)


A gdzie to "Myrtos" jest dokładniej?

Na pewno nie w Chorwacji :wink: klik
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.04.2010 21:26

maslinka napisał(a):
Plumek napisał(a):
slawww87 napisał(a):że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)


A gdzie to "Myrtos" jest dokładniej?

Na pewno nie w Chorwacji :wink: klik


No tak - za to jest w wątku: "Najpiękniejsze plaże w Cro". Ludzie są niereformowalni eh...
slawww87
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.04.2010
Re: Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawww87 » 26.04.2010 22:11

Plumek napisał(a):
slawww87 napisał(a):że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)


A gdzie to "Myrtos" jest dokładniej?

Grecja wyspa Kefalonia ;)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Myrtos Beach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.04.2010 23:21

slawww87 napisał(a):
Plumek napisał(a):
slawww87 napisał(a):że Myrtos to jedna z najpiękniejszych plaż w Europie jeśli nie najpiękniejsza ;) Byłem tam w 2008 ;)


A gdzie to "Myrtos" jest dokładniej?

Grecja wyspa Kefalonia ;)


Super. Fajnie, ze tam byłeś. Fajnie, że Ci się podoba. Załóż wątek: "Najpiękniejsze plaże POZA Cro" i się pochwal ;)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 27.04.2010 10:27

Plumek wyluzuj, albo atakuj wszystkich, którzy pokazali plaże nie z Cro.
Czyżby odwagi zabrakło do wystąpienia przeciw "starym", w wystarczyło tylko na zwracanie uwagi nowemu uczestnikowi forum :?: :wink:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.04.2010 11:00

maciek1956 napisał(a):Plumek wyluzuj, albo atakuj wszystkich, którzy pokazali plaże nie z Cro.
Czyżby odwagi zabrakło do wystąpienia przeciw "starym", w wystarczyło tylko na zwracanie uwagi nowemu uczestnikowi forum :?: :wink:


Luuuzik... Mnie odwagi nie braknie ;) Tylko nie zawsze śledzę forum - wczoraj akurat przeczytałam i się zdziwiłam. I dlaczego od razu ATAK? Zwróciłam koledze uwagę, że treści posta nie dostosował do tematu wątku. Albo niech mod zmieni tytuł watku - po prostu jest mylący.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 27.04.2010 11:17

Widzisz, jak to nie można wpadać na forum sporadycznie, trzeba je kontrolować stale, nie będzie niepotrzebnych nieporozumień.
Pozdrawiam
Ps drobne odchylenia od głównego tytułu to chyba nie jest wielki problem, dotyczy większości tematów :D
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.04.2010 11:46

maciek1956 napisał(a):Widzisz, jak to nie można wpadać na forum sporadycznie, trzeba je kontrolować stale, nie będzie niepotrzebnych nieporozumień.
Pozdrawiam
Ps drobne odchylenia od głównego tytułu to chyba nie jest wielki problem, dotyczy większości tematów :D


Pozdrawiam :) A nieporozumienia nie widzę. Ze swojej strony.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone