Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Murter 2011 -Pierwsza relacja Pierwszoroczniaka

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 19.03.2012 19:59

anakin napisał(a):
Krzychooo napisał(a):
arezi napisał(a):Własnie o to chodzi, żeby nie było szału..:) za to w okolicy jest co zwiedzać.

Otóż to. Właśnie o to mi chodzi. Z całą pewnością są w Chorwacji miejsca bardziej atrakcyjne niż Murter, tyle że mam w okolicy parę zaległości do nadrobienia (Trogir, Primosten czy Kornaty). Szukam miejsca, które mogłoby posłużyć jako baza wypadowa na niedługi, maksymalnie tygodniowy wypad. Najlepiej między Murterem właśnie a Trogirem. Ta uliczka Pod Raduć wygląda całkiem, całkiem.

Wielkich wymagań nie mam. Idealne jak dla mnie byłoby spokojne miejsce blisko morza, ale i choćby kawałek jakiejś mieścinki z konobami i mariną w pobliżu (tak, żeby wieczorem można było się tam udać bez auta).

Rogoźnica,Rażanj czy sam Primosten i owszem,ale Muerter?
No,nie wiem... :?

Sugerowałem sie innymi, wczesniejszymi wpisami, relacjami z podróży, zdjęciami okolicy i jakos tak przypadlo mi do gustu. Jade pod namiot, jak cos to zawsze moge sie przenieść gdzie indziej :)
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 19.03.2012 20:14

anakin napisał(a):Rogoźnica,Rażanj czy sam Primosten i owszem,ale Muerter?
No,nie wiem... :?

Może i racja. Słabo znam tamte okolice (między Primostenem a Trogirem jest jedyny kawałek Jadranki - od Rijeki po Czarnogórę), którego jeszcze nie przejechałem :)). I tak pojadę w ciemno, więc najwyżej zrezygnuję. Myślałem jeszcze o Zecevie koło Rogoźnicy albo Bilo koło Primostenu (tyle że tutaj ta Jadranka dość blisko). Ewentualnie Razanj albo Sevid?

Dobra, trza uciekać, bo nas Stasiek przepędzi ;).
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 19.03.2012 23:48

A tak w ogóle, to powiedzcie proszę, bo jak tak czytałem tą relacje, to Murter jest całkiem całkiem, no fakt, że nie jest to Zadar, czy Makarska, ale tak z rodziną, na spokojnie, wyłącznie do odpoczynku, w ciszy i spokoju, jako miejsce wypadowe - nadaje się? ktos tam nawet wczesniej napisał, że jest to najlepsze miejsce do nurkowania w Chorwacji... bardzo zróżnicowane sa te wypowiedzi- jedni chwala inni psioczą. Chciałem jechać ale teraz jestem już cały głupi :) Prosze o radę.
rbogi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.03.2012 00:29

jedni chwala inni psioczą. Chciałem jechać ale teraz jestem już cały głupi Prosze o radę.

Najlepiej spróbować samemu, choć można posiłkować się statystyką, jeżeli większości się podobało a tylko kilku było rozczarowanych to jest większe prawdopodobieństwo na pozytywy.
Ja właśnie w tym roku mam zamiar odwiedzić tę wyspę, i myślę, że się nie zawiodę
:)
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.03.2012 00:36

rbogi napisał(a):
jedni chwala inni psioczą. Chciałem jechać ale teraz jestem już cały głupi Prosze o radę.

Najlepiej spróbować samemu, choć można posiłkować się statystyką, jeżeli większości się podobało a tylko kilku było rozczarowanych to jest większe prawdopodobieństwo na pozytywy.
Ja właśnie w tym roku mam zamiar odwiedzić tę wyspę, i myślę, że się nie zawiodę
:)

No ja tez jestem zdecydowany, nawet prowadze juz rozmowy z kampem Slanica, no ale kilku takich zbiło mnie z tropu :)
rbogi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.03.2012 00:45

No widzę, że wybieramy się na ten sam Kemping.
Ja zawsze walę w ciemno, chociaż po zeszłorocznych doświadczeniach nie wiem czy nie zacząć myśleć o rezerwacjach?
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.03.2012 00:48

rbogi napisał(a):No widzę, że wybieramy się na ten sam Kemping.
Ja zawsze walę w ciemno, chociaż po zeszłorocznych doświadczeniach nie wiem czy nie zacząć myśleć o rezerwacjach?

Nie chcą zbytnio rezerwować, odpisali mi wczoraj, żebym odezwał sie w maju, wtedy może zarezerwują, bo z reguły nie rezerwują. Ja jade z dzieciakami i zawsze jechałem z rezerwacją. Nie lubie tak w ciemno, bo potem chodze i mysle, że gdzies obok jest cos lepszego, tańszego :) wyliczyli mi 180 Kn za dobę (2+1, namiot, auto, prąd, klimatyczne)
rbogi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 20.03.2012 01:12

Po wyliczeniach widzę, że wybieramy się w podobnym okresie.
Z resztą widać, że cena nie jest zbyt wygórowana, można powiedzieć średni poziom, jeżeli chodzi o CRO.
Znajomy był na tym Kempie dwa lata temu i polecał. Sanitariaty OK również położenie całkiem nie złe.
Ja się również posiłkuję tą niemiecką stroną z kempami
(http://pl.camping.info/chorwacja/dalmac ... slanica-30)
życzę powodzenia i udanego urlopu :D
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 20.03.2012 01:16

rbogi napisał(a):Po wyliczeniach widzę, że wybieramy się w podobnym okresie.
Z resztą widać, że cena nie jest zbyt wygórowana, można powiedzieć średni poziom, jeżeli chodzi o CRO.
Znajomy był na tym Kempie dwa lata temu i polecał. Sanitariaty OK również położenie całkiem nie złe.
Ja się również posiłkuję tą niemiecką stroną z kempami
(http://pl.camping.info/chorwacja/dalmac ... slanica-30)
życzę powodzenia i udanego urlopu :D

Dzieki i wzajemnie, ja się wybieram przełom lipca i sierpnia (około 20 lipca wyjazd) i pierwsze co to szukam mniej zaludnionej plaży..:) Powodzenia.
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.03.2012 09:11

Krzychooo napisał(a):Może i racja. Słabo znam tamte okolice (między Primostenem a Trogirem jest jedyny kawałek Jadranki - od Rijeki po Czarnogórę), którego jeszcze nie przejechałem :)). I tak pojadę w ciemno, więc najwyżej zrezygnuję. Myślałem jeszcze o Zecevie koło Rogoźnicy albo Bilo koło Primostenu (tyle że tutaj ta Jadranka dość blisko). Ewentualnie Razanj albo Sevid?

W Bilo masz apartmany w przeważającej ilości pod drugiej stronie Jadranki,więc konieczność przechodzenia przez nią wydaje się być nieunikniona. :D
Jak lubisz spokój ja bym smigał do Rażanj,Kanicy,Sevidu.
Albo..............Primosten.
To oczywiście zdecydowanie inna mieścina niż te powyżej,ale..............
Sklepy,konoby,stragany............takie tam.... :wink:
Stasiek18
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 13.04.2012 22:09

arezi napisał(a):Dzieki i wzajemnie, ja się wybieram przełom lipca i sierpnia (około 20 lipca wyjazd) i pierwsze co to szukam mniej zaludnionej plaży..:) Powodzenia.

Polecam:
-zatokę miedzy Cigradą a Tuzbiną- ciekawy zatopiony wrak,ładna zatoka ,cisza i spokój, były tam chyba ze cztery osoby.
-Skolić za autokampem Slanica- spokojna wyspa z kilkoma zakątkami,duże
płaskie kamienie do plażowania
-za Pitka Vala w prawo- bezludzie z ładnym laskiem nad wodą(woda nieciekawa)
:papa:
arezi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 16.04.2012 06:07

Stasiek18 napisał(a):
arezi napisał(a):Dzieki i wzajemnie, ja się wybieram przełom lipca i sierpnia (około 20 lipca wyjazd) i pierwsze co to szukam mniej zaludnionej plaży..:) Powodzenia.

Polecam:
-zatokę miedzy Cigradą a Tuzbiną- ciekawy zatopiony wrak,ładna zatoka ,cisza i spokój, były tam chyba ze cztery osoby.
-Skolić za autokampem Slanica- spokojna wyspa z kilkoma zakątkami,duże
płaskie kamienie do plażowania
-za Pitka Vala w prawo- bezludzie z ładnym laskiem nad wodą(woda nieciekawa)
:papa:

Dzieki za wskazówki, będe szukał. Wysepka nie wielka, więc przypuszczam, że przez te trzy tygodnie zwiedzę ją wzdłuż i w szerz i na pewno cos sie znajdzie :)
SWIFER
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 23.06.2013 11:45

Relacja bardzo ciekawa i humorystyczna przeczytana jednym tchem. My już szukamy czegoś na przyszły rok 2014 całkiem prawdopodobnie będzie to Murter. A w tym roku Novalja to już za tydzień. Pozdrawiam Serdecznie!!!
Lisior
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lisior » 16.03.2014 15:19

O matko! Co za relacja:-) Ubaw po pachy, albo i wyżej. Ciężko będzie to pobić. Ale w tym roku i ja tam będę i zamierzam to rzetelnie udokumentować. :papa:
SWIFER
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) SWIFER » 16.06.2014 08:17

W tym roku wybraliśmy Murter i też mamy zarezerwowany apartament niedaleko tej słynnej dzwonnicy. Jakoś damy radęw razie czego Konzum blisko. Wyjazd już 06.07.2014 Pozdrawiamy :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Murter 2011 -Pierwsza relacja Pierwszoroczniaka - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019