Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Może ktoś mi w końcu pomoże i coś poleci!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Może ktoś mi w końcu pomoże i coś poleci!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 15.02.2006 12:42

Szukam i penetruję i nic. Może znajdzie się ktoś co poleci mi na Istrii apartament,który bedzie taki jaki bym bardzo pragnęła. Może jestem zbyt wymagająca ,ale być w Cro i nie mieć widoku na morze to ja tak nie lubię. Proszę zatem o pomoc polecajcie swoje kwatery ,takie sprawdzone są najlepsze... Przejde od razu do rzeczy :

- 2 osoby i synek 6 lat
- Koniecznie cos na Istrii ( ze szczególnym wskazaniem na Sauvadrije, Rovnij,Barbarige,Vrsar,Premanture, Medulin)
- Koniecznie z widokiem na morze
- Blisko plaży bo mamy małe dziecko
- do 45 Eur za dzień za ap.

No teraz powiedzie: Takie rzeczy to tylko w erze...no cóz licze na was Cromaniacy ,że mi pomorzecie ,ja naprawdę zakochałam się w Cro i wczesniej jeździłam do Dalmacji no a teraz chciałabym pokazac rodzince Istrie .Dlatego właśnie tak mi na tym zależy. Czekam na Waszą pomoc .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 15.02.2006 13:25

Moniko ja bym zrobiła tak:

1/ najpierw google i każda miajscowość która Cię interesuje
( na Istrii jest duży wybór kwater do oblukania w necie ) troche wysiłku i masz
2/ potem allegro - też duzo ogloszeń
3/ jak nie pomoże to portale turystyczne typu adriatica itd
4/ Wyspa Skarbów i parę wątków zbiorczych na tym forum

Myślę że znajdziesz pod warunkiem że po prostu sie troszkę wysilisz i poszukasz :)

Jak to nie pomoże to tylko do ery wtedy ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.02.2006 20:59

Tu znajdziesz coś na Istrii i nie tylko:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 16.02.2006 00:06

Polecam Ravni - byłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link co prawda żadna to metropolia ale cicho spokojnie widok na morze ekstra - może do plaży trochę daleko (na piechotę 300 m i 10 pięter w dół) ale można podjechać samochodem na główną plażę w 5 min. - parking praktycznie na plaży.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2006 00:30

Istria-szczególnie jej zachodnia część - to nie Dalmacja, którą znasz,gdzie
można znaleść kwatery nad samym morzem.
Na wybrzeżu Istrii nad morzem z reguły zlokalizowane są kompleksy wypoczynkowe: hotele, bungalowy i duże kempingi, natomiast kwatery
prywatne są w miasteczkach i niestety do plaż trzeba trochę podejść lub dojechać. Poniżej masz link do kwater we Vrsarze i widać z listy że do "mora"
jest od 150 do 800 m. Podobnie jest w Rowinj i Porecu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
RadaR
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadaR » 18.02.2006 20:34

poczytaj może znajdziesz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Figunia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figunia » 11.04.2006 12:05

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Polecam..... :D
Jasiek777
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek777 » 16.04.2006 14:21

Czy tylko Istria w chodzi w rachubę?
BożenaS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 06.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) BożenaS » 16.04.2006 17:26

Jeśli chodzi o Premanturę, to chyba nie znajdziesz apartamentu z widokiem na morze. Byłam tam dwa razy i z tego co wiem domy w miasteczku nie są położone nad samym morzem. Wyjątek stanowią duże kempingi na których można wnajmować przyczepy i bungalowy stojące nad brzegiem morza. 8)
Pozdrawiam :lol:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 16.04.2006 19:25

Vegusia napisał(a):Szukam i penetruję i nic. Może znajdzie się ktoś co poleci mi na Istrii apartament,który bedzie taki jaki bym bardzo pragnęła. Może jestem zbyt wymagająca ,ale być w Cro i nie mieć widoku na morze to ja tak nie lubię. Proszę zatem o pomoc polecajcie swoje kwatery ,takie sprawdzone są najlepsze... Przejde od razu do rzeczy :

- 2 osoby i synek 6 lat
- Koniecznie cos na Istrii ( ze szczególnym wskazaniem na Sauvadrije, Rovnij,Barbarige,Vrsar,Premanture, Medulin)
- Koniecznie z widokiem na morze
- Blisko plaży bo mamy małe dziecko
- do 45 Eur za dzień za ap.

No teraz powiedzie: Takie rzeczy to tylko w erze...no cóz licze na was Cromaniacy ,że mi pomorzecie ,ja naprawdę zakochałam się w Cro i wczesniej jeździłam do Dalmacji no a teraz chciałabym pokazac rodzince Istrie .Dlatego właśnie tak mi na tym zależy. Czekam na Waszą pomoc .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl




zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 16.04.2006 20:56

A może hotel z wyżywieniem?

Z N-manna Hotel Riviera Crikvenica - dla twojej rodzinki za dobe 184PLN/dobę z 2-ma posiłkami i napojami do posiłków.

Pozdrawiam

Puzzle1
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 18.04.2006 10:10

od osoby ?
beniu11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 06.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 18.04.2006 10:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :)
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 18.04.2006 14:09

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 18.04.2006 15:49

Vegusia napisał(a):od osoby ?


Od osoby 92PLN. Krasnoludek ma Gratis.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



Może ktoś mi w końcu pomoże i coś poleci!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone