Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MOJE WAKACJE W MAKARSKIEJ!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 12.09.2015 00:27

Bardzo sympatyczny spacerek, mieliśmy nawet przy sobie kłódkę przywiezioną z Polski z wymalowanymi naszymi imionami, niepotrzebnie bo tam jest kiosk z kłódkami.

3 lata temu też zostawiliśmy tam po sobie ślad. Rok później odwiedzając to miejsce po raz kolejny, oczywiście zabralam się za szukanie kłódki :) kiedy juz chciałam się poddać, moim oczom ukazała się ona: troszkę zardzewiała, ale nasze imiona nadal na niej tkwiły :) być może za pare lat znów ją odwiedzimy :wink: ...jeśli wcześniej nie trafi na złomowisko :(
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 12.09.2015 13:36

Od okolic Makarskiej zaczęliśmy naszą przygodę z Cro.
Chętnie do Ciebie pozaglądam :)
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 12.09.2015 13:44

hej :D chętnie pooglądam widoczki i poczytam Twoją relację, uwielbiam góry i morze ... w jednym.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 12.09.2015 14:46

jbasia napisał(a):może stali bywalcy w CRO powiedzą,że Makarska to nie raj, jak dla mnie było pięknie, .


Ja tam ciągle uważam, że Makarska jest piękna !!!
Ta zaczęła się nasze miłość do Cro i trwa do dziś :)

chętnie poczytam Twoje wspomnienia
jbasia
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 20.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jbasia » 12.09.2015 21:40

Moja miłość do Chorwacji zaczęła się tutaj, ale w Makarskiej postawiłam swoje pierwsze kroki i tam dopiero rozwinął mi się zmysł powonienia, słuchu a wzrok 8O 8O 8O 8O- to jest miłość od pierwszego wejrzenia :hearts:
Następnego dnia obudziliśmy sie przez śmieciarę bo tak hałasowała, mało tego uchyliliśmy okiennice, otworzyliśmy okno i tak leżymy nagle słyszymy dzieci biegną drogą i matka za nimi krzycząca " polakom , polakom, polakom" wtedy mąż mówi widzisz wiedzą że tu mieszkają Polacy. Tak się uśmiałam :lol: :lol: :lol: :lol:
Tradycyjnie od rana plażowanie ale dzisiaj wcześnie zakończyliśmy ponieważ chcieliśmy się wybrać na plażę NUGAL mówiliście że jest piękna.
Złą porę sobie wybraliśmy na taki spacer, było niemiłosiernie gorąco a my zabraliśmy małą półlitrową butelkę wody i piwo. Widoki cudne, piękne, myślałam że ta plaża jest bliżej a my idziemy i idziemy stwierdziliśmy że jak tam zajdziemy to musimy się wykąpać. taka długa droga że na pewno tam golasów nie zastaniemy, no cóż myliliśmy się bo golaski byli dużo wcześniej. Popatrzyliśmy trochę z góry i powoli wracaliśmy do Makarskiej. Ostatnimi siłami dotarliśmy do wodopoju a pierwszym jaki się pokazał to był klub czy dyskoteka DEPP .
Wakacje 2015 Chorwacja 052.JPG
A tu taki wybór!!!

Mówię wam jak to zimne piwko smakowało!!!! Postanowiliśmy poplażować obok tego klub.
Wieczorkiem wybraliśmy się jeszcze na spacer.
Zdjęcia z dzisiejszego dnia złej jakości bo mi się coś w aparacie poprzestawiało, dopiero wieczorem zorientowałam się.
Załączniki:
Wakacje 2015 Chorwacja 058.JPG
Wakacje 2015 Chorwacja 049.JPG
Wakacje 2015 Chorwacja 037.JPG
Wakacje 2015 Chorwacja 029.JPG
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 12.09.2015 22:36

jbasia napisał(a):....do plaży miejskiej zejście koło hotelu Park mieliśmy dwie i pół minuty...

W drodze powrotnej ile się tych minut robiło? Stromo było ?
To mniej więcej te rejony ?
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2297
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 13.09.2015 11:18

Z chęcią sobie pooglądam Makarską :D :D :D
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 13.09.2015 12:56

jbasia napisał(a):Obrazek

Z tych wszystkich ankoholi najbardziej lubię AJAX Crystal Clean z (pierwszego) szeregu :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9096
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 13.09.2015 13:27

Yanush napisał(a):
jbasia napisał(a):Obrazek

Z tych wszystkich ankoholi najbardziej lubię AJAX Crystal Clean z (pierwszego) szeregu :papa:

Ubiegłeś mnie,bo poszedłem do barku w kuchni pod zlewozmywak spróbować jak to smakuje.
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 13.09.2015 18:30

Najbardziej zazdroszczę zawsze coś, co mi się już nigdy nie przytrafi: PIERWSZEGO wyjazdu do Chorwacji. Mój te naście lat temu był dodatkowo pierwszym wyjazdem zagranicznym. Każdy kolejny - to porównanie do tamtego i nigdy żaden następny już potem tak nie zachwycał. Do dzisiaj pamiętam początek zjazdu na Riverie Makarską i widok turkusowego Adriatyku.
Gigi111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gigi111 » 13.09.2015 19:11

Ja również poczytam i się pozachwycam. :D
jbasia
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 20.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jbasia » 13.09.2015 19:56

sdolas napisał(a):
jbasia napisał(a):....do plaży miejskiej zejście koło hotelu Park mieliśmy dwie i pół minuty...

W drodze powrotnej ile się tych minut robiło? Stromo było ?
To mniej więcej te rejony ?

Ten czas mierzyliśmy w drodze znad morza, nie jest stromo może z 6 płaskich stopni i delikatnie pod górkę
Schodziliśmy nad morze, jak patrzysz na to twoje zdjęcie na gogle maps jakieś 15 metrów dalej po lewej stronie na końcu betonowego murku widać palmę to tam naprzeciw niej mieszkaliśmy i schodziliśmy nad morze.
Daleko nie było i stromo też nie,
jbasia
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 20.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jbasia » 13.09.2015 21:19

jutro będzie fischpiknik a to zdjęcia przylądku sv.Petera , plaży Nugal i opuszczonego Hotelu Jadran, widok z morza
Załączniki:
fischpiknik croatia 428.JPG
Przylądek Sv. Petera
fischpiknik croatia 434.JPG
fischpiknik croatia 426.JPG
Makarska
fischpiknik croatia 147.JPG
fischpiknik croatia 135.JPG
fischpiknik croatia 124.JPG
Makarska
fischpiknik croatia 111.JPG
Tucepi
fischpiknik croatia 108.JPG
Tucepi
fischpiknik croatia 075.JPG
RAZ PLAŻOWALIŚMY NA KAMIENIACH POD TYM HOTELEM JAK BYLIŚMY NA WYCIECZCE W TUCEPI
fischpiknik croatia 073.JPG
Hotel J ADRAN
fischpiknik croatia 068.JPG
Plaża Nugal
fischpiknik croatia 058.JPG
fischpiknik croatia 054.JPG
fischpiknik croatia 053.JPG
fischpiknik croatia 052.JPG
jbasia
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 20.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jbasia » 14.09.2015 21:01

kilka dni przerwy w relacji za dużo pracy do zoba
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2297
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 15.09.2015 13:21

Czekam na cdn. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
MOJE WAKACJE W MAKARSKIEJ!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone