Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja ukochana Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 19.08.2016 19:29

Dziękuję bardzo za taką plażę. Zejść to nie problem ale wejść w upale to by mi się nie uśmiechało. Zgon pewny.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2016 22:29

Ural napisał(a):Dziękuję bardzo za taką plażę. Zejść to nie problem ale wejść w upale to by mi się nie uśmiechało. Zgon pewny.


Witaj :D

Uwierz że zejść też nie było łatwo. Bo jeśli, wybieramy się na kilka godzin to bierzemy zazwyczaj sporo tobołków. Natomiast co do drugiej części to masz rację po nasłonecznieniu się porządnie również, jesteśmy zmęczeni a podejście jest dość długie. I jeszcze tobołki trzeba dźwigać :D :papa:

Pozdrawiam
Krzysiek
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.08.2016 06:36

To nie dla mnie to miejsce do odpoczywania ale znam jednego użytkownika na forum o nicku Franz, któremu by to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie byłby bardzo usatysfakcjonowany :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2016 13:17

Ural napisał(a):To nie dla mnie to miejsce do odpoczywania ale znam jednego użytkownika na forum o nicku Franz, któremu by to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie byłby bardzo usatysfakcjonowany :D


Być może, jeśli Wojtek chciałby spojrzeć a ten klif z poziomu morza :D :smo:

Pozdrawiam
Krzysiek

Park Narodowy Krka.
Powoli przemieszczamy się w górę rzeki i momentami jest trochę mniej ludzi.

k5.jpg


k0a.jpg


k7.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2016 11:27

Patrząc tak sobie na tą wodę i ryby, myślę że wielu byłoby w tym miejscu wędkarzy :D

k10.jpg


pl15.jpg


k11cc.jpg


k12.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2016 00:11

oooi.jpg


k2.jpg


www1.jpg


www2.jpg
Zmęczenie nam wszystkim daje mocno w kość...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2016 19:30

Mimo zmęczenia i upału idziemy dalej, teraz już będą kładki pośród drzew i na wodzie będzie więc super. :D

Nasza mała trzyma się dzielnie. :wink:

pppp.jpg


pppp1.jpg


pppp2.jpg


pppp3.jpg


pppp5.jpg


pppp6.jpg


pppp7.jpg


pppp8.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.08.2016 20:52

przebyliśmy około 2/3 drogi jesteśmy już na drugim brzegu.

ggg.jpg


ggg1.jpg


Z tego tarasu widokowego mamy fajny widok.

lll4as.jpg


ddd1.jpg


ggg4.jpg


ggg5.jpg
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.08.2016 16:18

arko2007 napisał(a):
Ural napisał(a):To nie dla mnie to miejsce do odpoczywania ale znam jednego użytkownika na forum o nicku Franz, któremu by to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie byłby bardzo usatysfakcjonowany :D

Być może, jeśli Wojtek chciałby spojrzeć a ten klif z poziomu morza :D :smo:

Klify lubię oglądać zarówno z góry, jak i z dołu.

Pozdrawiam,
Wojtek
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 01.09.2016 14:27

arko2007, mógłbyś przybliżyć więcej informacji na temat tego rejsu z Primosten do Parku Krka? Mam na myśli czas płynięcia w jedną stronę, czas pobytu tam i koszty rejsu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2016 18:49

Trajgul napisał(a):arko2007, mógłbyś przybliżyć więcej informacji na temat tego rejsu z Primosten do Parku Krka? Mam na myśli czas płynięcia w jedną stronę, czas pobytu tam i koszty rejsu.


Witaj.
Wypłynęliśmy o godzinie ósmej rano z Primosztenu. Rejs do Nabrzeża w Parku Krka trwał około trzech godzin.
Natomiast co do ceny, to chyba płaciliśmy w euro, pytałem księgowej i powiedziała że, za trzy osoby / dwie dorosłe i dziecko / wyszło około 650zł w obie strony rzecz jasna. W cenie obiad i butelka wina, najeść się trudno głodnemu podaną porcją, ale cóż. Jeśli chodzi o pobyt w samym Parku to musisz przeznaczyć minimum 2 - 3 godziny. Nie wiem, kiedy się wybierasz, ale w sezonie są tam tłumy ludzi. Pierwszy raz gdy tam byłem w 2005r było spokojnie. Po ośmiu latach byłem zawiedziony ilością ludzi.

Pozdrawiam
Krzysiek
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 01.09.2016 19:15

Trajgul napisał(a):arko2007, mógłbyś przybliżyć więcej informacji na temat tego rejsu z Primosten do Parku Krka? Mam na myśli czas płynięcia w jedną stronę, czas pobytu tam i koszty rejsu.


Polecam rejs z Rogoznicy ,która jest zaledwie rzut beretem od Primosten :D Statek Sieviernaja Zvijezda koszt w tym roku to 800 kun od pary a w tym : poranny poczęstunek ,obiad ,kawa i oczywiście bilety ,ktore dostajesz do ręki w KRKA bez stania w kolejce .Widoki po drodze -BAJKA :hearts: Panorama Rogożnicy,Primosten,wyspy wysepki wysepeczki,twierdza św Mikołaja widziana ze statku przed Sibenikiem (super) panorama Sibenika ,Skradin ,piękny wąwóz lepsze niż samo Krka :lol: samochodem nie ma szans na takie widoki ,zdjęcia i wspomnienia .Cudowny rejs :hearts: Jakby co moge podac namiary do Polaka Daniela który tam pracuje na tym statku można się z nim kilka dni wcześniej umówić ,wszystko omówić i płynąc w rejs :) Naprawdę warto :!:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 01.09.2016 19:28

Dzięki za obie wyczerpujące odpowiedzi. Jak wspomniałem w moim dziewiczym poście, jeszcze w Chorwacji nie byłem, i na razie wyłuskuję informacje teoretycznie (na razie) dla mnie istotne.
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 01.09.2016 19:31

Trajgul napisał(a):Dzięki za obie wyczerpujące odpowiedzi. Jak wspomniałem w moim dziewiczym poście, jeszcze w Chorwacji nie byłem, i na razie wyłuskuję informacje teoretycznie (na razie) dla mnie istotne.

Po to jesteśmy żeby pomagać ,pytaj o co tylko chcesz :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2016 21:21

caliberka napisał(a):
Trajgul napisał(a):Dzięki za obie wyczerpujące odpowiedzi. Jak wspomniałem w moim dziewiczym poście, jeszcze w Chorwacji nie byłem, i na razie wyłuskuję informacje teoretycznie (na razie) dla mnie istotne.

Po to jesteśmy żeby pomagać ,pytaj o co tylko chcesz :P


Dokładnie tak, po to jest to forum.

Pozdrawiam
Krzysiek


Wracamy do Primostenu.

goto14.jpg


goto1.jpg


goto3.jpg


goto2.jpg


goto4.jpg


Po wyjściu ze statku udajemy się od razu do konoby Ivana by, coś naprawdę zjeść.

a.jpg


goto19.jpg


goto20.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja ukochana Chorwacja - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone