Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja ukochana Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2016 23:37

Zaraz po przejściu przez rondo schodzimy po schodach na deptak prowadzący do starego miasta.
Ja nadal więcej filmuję...

1.jpg


Na dojściu do murów jest tak wielu spacerowiczów że musimy się dobrze za sobą rozglądać.

pl.jpg


Niektórzy są już zmęczeni całodniowym bieganiem.

zaq5.jpg


10.jpg


Moje dziecko ma obiecane lody przez ciocię Bożenę i nie może doczekać się momentu kiedy to nastąpi bowiem, mijamy kilka lodziarni po drodze.
Zaraz po przejściu przez bramę rzuca nam się w oczy scena i przygotowania do wieczornego koncertu.

2.jpg


7.jpg
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.09.2016 23:42

Primošten - ciągle nie możemy tam dotrzeć... Do tego roku mieliśmy tak z Trogirem, więc może i z Primoštenem się w końcu uda :)

Póki co, z przyjemnością pospaceruję z Tobą :)

Ale widzę, że bardzo tam tłoczno :(
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 22.09.2016 00:59

arko2007 napisał(a):Zaraz po przejściu przez rondo schodzimy po schodach na deptak prowadzący do starego miasta.
Ja nadal więcej filmuję...

Przez wiele lat wyłącznie filmowałem. Aż mnie koledzy nakłonili do zakupu aparatu. Potem stopniowo się szala w kierunku robienia zdjęć przechylała i jak mi się już trzecia z kolei kamera popsuła, to nawet mi się jej naprawiać nie chciało. Zostałem wyłącznie przy zdjęciach.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2016 01:13

Franz napisał(a):
arko2007 napisał(a):Zaraz po przejściu przez rondo schodzimy po schodach na deptak prowadzący do starego miasta.
Ja nadal więcej filmuję...

Przez wiele lat wyłącznie filmowałem. Aż mnie koledzy nakłonili do zakupu aparatu. Potem stopniowo się szala w kierunku robienia zdjęć przechylała i jak mi się już trzecia z kolei kamera popsuła, to nawet mi się jej naprawiać nie chciało. Zostałem wyłącznie przy zdjęciach.

Pozdrawiam,
Wojtek


Moja jeszcze ma się dobrze. U mnie szala powiedziałbym gwałtownie przechyliła się na stronę aparatu zaraz jak odkryłem Twoje Wojtku wątki. Był zakup aparatu a następnie już bez kamery Cavtat i jego okolice.

Pozdrawiam
Krzysiek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2016 01:20

maslinka napisał(a):Primošten - ciągle nie możemy tam dotrzeć... Do tego roku mieliśmy tak z Trogirem, więc może i z Primoštenem się w końcu uda :)

Póki co, z przyjemnością pospaceruję z Tobą :)

Ale widzę, że bardzo tam tłoczno :(


Mnie Primošten zachwycił pomimo ogromu ludzi na promenadzie i w samym starym gradzie.
W tegorocznej wyprawie obiecywałem sobie że tu wrócę jednak pomyliłem a raczej zostałem wprowadzony w błąd ze zjazdem do miasta i pojechaliśmy autostradą do B.V.

Pozdrawiam
Krzysiek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 22.09.2016 01:23

arko2007 napisał(a):Moja jeszcze ma się dobrze. U mnie szala powiedziałbym gwałtownie przechyliła się na stronę aparatu zaraz jak odkryłem Twoje Wojtku wątki. Był zakup aparatu a następnie już bez kamery Cavtat i jego okolice.

Tiaaa... nabroiłem...

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2016 23:36

Franz napisał(a):
arko2007 napisał(a):Moja jeszcze ma się dobrze. U mnie szala powiedziałbym gwałtownie przechyliła się na stronę aparatu zaraz jak odkryłem Twoje Wojtku wątki. Był zakup aparatu a następnie już bez kamery Cavtat i jego okolice.

Tiaaa... nabroiłem...

Pozdrawiam,
Wojtek


Przydał się nowy bodziec...

Pozdrawiam
Krzysiek


Dzieci nie mogą już doczekać się obiecanych lodów dlatego ciocia prowadzi wszystkich do lodziarni przed którą stoi spora kolejka.
Dlaczego...

11.jpg


12.jpg


Postanawiam uwiecznić ten moment na taśmie :oczko_usmiech:

13.jpg


Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2016 23:09

Wszyscy młodsi i starsi obdzieleni solidną porcją lodów ruszamy pospacerować uliczkami przepięknego starego miasta. Na scenie przy bramie koncert trwa...

8.jpg


9.jpg


W jednej z głównych uliczek trafiamy na sklep z wyrobami z metalu.
Wchodzimy do sklepu i widzimy cudeńka jesteśmy oczarowani tym co widzimy, chcę zrobić zdjęcie jednak pan
który jest w środku nie pozwala na to. Wychodzę zatem przed witrynę i tu z przyczajki cykam dwa zdjęcia.
Jestem zdziwiony takim postępowaniem bo jeśli, nawet zdjęcia znajdą się w sieci to przecież jest to doskonała reklama bo nie sądzę by ci którzy widzieli te wyroby pisali o nich negatywnie.

b7.jpg


b8.jpg


Wychodzimy poza mury i kierujemy się do mariny.

DSCN1429.jpg


DSCN1430.jpg


ax1.JPG


ax.JPG
neska213
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 24.09.2016 23:57

Pięknie pokazujesz również i mój ukochany skrawek chorwackiej ziemi - okolice Primosten. Zdjęcia z Dolacia, zwłaszcza to z widokiem na zatoczkę i jeśli dobrze pamiętam nazwę konoby - Kod Ivana, przeurocze. Cudnie...Aż zapragnęłam tam powrócić :) Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 22:05

neska213 napisał(a):Pięknie pokazujesz również i mój ukochany skrawek chorwackiej ziemi - okolice Primosten. Zdjęcia z Dolacia, zwłaszcza to z widokiem na zatoczkę i jeśli dobrze pamiętam nazwę konoby - Kod Ivana, przeurocze. Cudnie...Aż zapragnęłam tam powrócić :) Pozdrawiam.


Spędziliśmy w tej okolicy tj. Dolaci i Primoštenie tylko kilka godzin a byłem zauroczony tymi miejscami.

Dla Ciebie...
Zachód słońca z Dolaci

x.jpg


2013-07-22 21.21.59.jpg


Pozdrawiam
Krzysiek
Ostatnio edytowano 28.09.2016 22:17 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 22:12

Wracamy przed scenę popatrzeć co na niej.
Przyglądamy się tylko chwilę ponieważ jesteśmy już padnięci po całodniowej wyprawie i bieganinie po wodospadach. Że tylko jeszcze wspomnę o czekającej nas drodze powrotnej do B.V

j.jpg


j1.jpg


zxc.jpg
neska213
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 28.09.2016 22:21

Pięknie:))) Jak zawsze zresztą... Serdeczne dzięki:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 22:27

Suplement do tego odcinka.

aa12.jpg


b5.jpg


goto5.jpg
To zdjęcie zrobione w czerwcu 2011r.
Ostatnio edytowano 29.09.2016 17:08 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 28.09.2016 22:31

Witam. Miło powspominać Primosten w Twoim wątku. W naszym rankingu ta miejscowość bije na głowę np. Trogir.
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2016 22:53

zibi.s napisał(a):Witam. Miło powspominać Primosten w Twoim wątku. W naszym rankingu ta miejscowość bije na głowę np. Trogir.
Pozdrawiam.


Z całą pewnością Primošten jest mniej popularny, jednak bardziej klimatyczny.

Pozdrawiam
Krzysiek
Ostatnio edytowano 30.09.2016 19:39 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Moja ukochana Chorwacja - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone