Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Moja ukochana Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.09.2016 20:57

A teraz poszwędamy się po Szibeniku.

s1a.jpg

s2a.jpg

s3a.jpg

s4a.jpg

sa.jpg

Wchodzimy na cmętarz poniżej twierdzy św. Anny.

s6a.jpg

s5a.jpg
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.09.2016 21:01

Szybenik bardzo mi się podobał, więc chętnie pospaceruję razem z Tobą i powspominam :)
zibi.s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 29.09.2016 22:21

arko2007 napisał(a):Z całą pewnością Primošten jest mniej popularny, jednak bardziej klimatyczny.
A znalazłem właśnie coś jeszcze z natury

A na tą naturę, to gdzie się natknąłeś, jeśli można :?:
Szybenik równie piękny. A Trogir na trzecim :wink:
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.09.2016 18:36

zibi.s napisał(a):
arko2007 napisał(a):Z całą pewnością Primošten jest mniej popularny, jednak bardziej klimatyczny.
A znalazłem właśnie coś jeszcze z natury

A na tą naturę, to gdzie się natknąłeś, jeśli można :?:
Szybenik równie piękny. A Trogir na trzecim :wink:
Pozdrawiam.

Oj... to miały być Primoszteńskie żółwie a nie są. Te należą do odcinka z Szibenikiem i już je przenoszę.

Pozdrawiam
Krzysiek
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 30.09.2016 19:45

W Szybeniku nie byłam, w ogóle "najwyżej" to byłam w Trogirze i parku Krka, ale chciałabym kiedyś nadrobić. Szybenik i Zadar mi się jeszcze marzą ;)
borofka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) borofka » 01.10.2016 11:38

Też jestem zakochana w Chorwacji. Kilka z tych miejsc widziałam. Mocno dopinguje arko w Jego relacjach. Aż trudno przyznać. Zazdroszczę wiedzy i wspomnień. Czy to wszystko tylko Twoje?
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.10.2016 15:24

arko2007 napisał(a):Wchodzimy do sklepu i widzimy cudeńka jesteśmy oczarowani tym co widzimy, chcę zrobić zdjęcie jednak pan który jest w środku nie pozwala na to.

W wielu miejscach się z tym spotkałem.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2016 23:01

maslinka napisał(a):Szybenik bardzo mi się podobał, więc chętnie pospaceruję razem z Tobą i powspominam :)

Niewiele tego jest...
Bowiem jest to okres kiedy wolałem filmować niż robić fotki. Będzie relacja z tegorocznego wypadu na południe Chorwacji już przy użyciu aparatu.

Pozdrawiam
Krzysiek
Ostatnio edytowano 03.10.2016 21:26 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2016 23:14

borofka napisał(a):Też jestem zakochana w Chorwacji. Kilka z tych miejsc widziałam. Mocno dopinguje arko w Jego relacjach. Aż trudno przyznać. Zazdroszczę wiedzy i wspomnień. Czy to wszystko tylko Twoje?

Jadąc do Chorwacji mówię sobie że przez kilka dni, nawet nie spojrzę na auto. Jednak zaraz mnie gdzieś nosi
Pierwsza z 2005r była wyjątkowa bo chyba ani jednego dnia nie było byśmy gdzieś nie pojechali.
Jak zdecyduję w którym wątku pokazać Południową Dalmację to będzie wiele fotek a to za sprawą naszego kolegi Franza. Który to swoimi wątkami sprawił że porzuciłem kamerę na rzecz aparatu.

Pozdrawiam
Krzysiek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.10.2016 21:29

Franz napisał(a):
arko2007 napisał(a):Wchodzimy do sklepu i widzimy cudeńka jesteśmy oczarowani tym co widzimy, chcę zrobić zdjęcie jednak pan który jest w środku nie pozwala na to.

W wielu miejscach się z tym spotkałem.

Pozdrawiam,
Wojtek

Szkoda bo publikowanie zdjęć w sieci to dobra promocja tych miejsc i wyrobów. Może za jakiś czas to się zmieni kto wie...

Pozdrawiam
Krzysiek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.10.2016 22:01

Chodząc po mieście nie mamy konkretnego planu więc łazimy sobie leniwie.
Choć nie... jest cel Katedra Św. Jakuba - budowa tego kościoła rozpoczęła się w roku 1431 kiedy to postanowiono rozbudować istniejący już kościół. Aż trudno w to uwierzyć, ale budowa trwała ponad 100 lat z różnych względów.
Ale na razie kilka widoków z podejścia do twierdzy.

1.jpg

20.jpg
W dali widoczny most nieopodal miejscowości Skradin z której to wypływa się do wodospadów Krka

22a.jpg

23.jpg
Ponad nami mury twierdzy Św. Anny.
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.10.2016 22:42

arko2007 napisał(a):Aż trudno w to uwierzyć, ale budowa trwała ponad 100 lat z różnych względów.

Wile katedr było budowanych na przestrzeni około trzystu lat.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.10.2016 16:24

Franz napisał(a):
arko2007 napisał(a):Aż trudno w to uwierzyć, ale budowa trwała ponad 100 lat z różnych względów.

Wile katedr było budowanych na przestrzeni około trzystu lat.

Pozdrawiam,
Wojtek

Masz Wojtku rację choćby Sagrada Familia w Barcelonie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.10.2016 16:59

A teraz powoli w stronę katedry Św. Jakuba.

2.jpg

6.jpg

7.jpg

4.jpg

3.jpg
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.10.2016 22:40

arko2007 napisał(a):Masz Wojtku rację choćby Sagrada Familia w Barcelonie.

Ta akurat na swoje trzysta lat musi jeszcze bardzo długo poczekać. Miałem na myśli średniowieczne katedry.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Moja ukochana Chorwacja - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019