Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże bałkańskie podróże :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.04.2017 19:37

W parę kroków od Parlamentu znaleźliśmy się przed budynkiem który bardzo chcieliśmy zobaczyć. Obecnie mieści się tu Muzeum Numizmatyczne, ale nie o to nam chodziło, zresztą o tej porze było już zamknięte. To dom wspomnianego Heinricha Schliemanna zbudowany w 1880 roku, teraz trochę ginie przytłoczony nowszymi budynkami wokół, ale wówczas była to jedna z najbardziej reprezentacyjnych budowli miasta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W czasie gdy go budowano ten symbol nie kojarzył się tak jak teraz….

Obrazek

Przy budynku są pozostałości dawnego ogrodu, teraz mieści się tu przyjemna restauracja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dłuższą chwilę zajęły nam obserwacje…. :cool:

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.04.2017 19:37

Ale wieczór zbliżał się coraz większymi krokami, a my dziś chcieliśmy jeszcze przejść przez kawałek miasta, wrócić do auta, no i pokonać trochę drogi do domu…przynajmniej na tyle by znaleźć jakieś miejsce do spania. Także ruszyliśmy naprzód by po chwili znaleźć się przed ateńską katedrą katolicką…..

Obrazek

Akademią Ateńską…

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lykavitos

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uniwersytet Ateński

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Biblioteka Narodowa

Obrazek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.04.2017 19:38

Te reprezentacyjne arterie i mniejsze uliczki ścisłego centrum miasta zrobiły na nas całkiem dobre wrażenie. Zabudowa jest chaotyczna, starsze budynki wymieszane są z nowszymi, mniejsze z większymi, ale - jest czysto :idea: , są eleganckie sklepy, jest przyjaźnie (zaczepił nas elegancki facet, widząc, że wgapiamy się w mapę spytał w czym nam może pomóc). Pewnie im dalej od centrum tym jest gorzej… ale tam się póki co nie wybieramy :) .

Zawędrowaliśmy na plac Omonia, podobno przed laty było to bardzo niebezpieczne miejsce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niebezpiecznie raczej już nie jest, chociaż trochę podejrzanie wyglądających osobników się tam kręciło... ale w Atenach takich osobników w ogóle nietrudno jest spotkać :wink: . Myśmy też się chwilę pokręcili, a także skorzystaliśmy z zadziwiająco czystych i świeżych Toitoiów 8O .

Czas na powrót... w założeniach mieliśmy mniej więcej o tej porze już z miasta wyjeżdżać, ale w międzyczasie plany się nam trochę zmieniały :) . Słońce już jednak zaszło i wiele nie zobaczymy, trochę też czuliśmy się zmęczeni. Wracamy.

A po drodze – plac Kotzia....

Obrazek

Obrazek

z Ratuszem :idea:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jedno z najludniejszych miejsc w Atenach – plac Monastiriaki.

Obrazek

Obrazek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 07.04.2017 19:40

Tętniące życiem serce miasta, centrum pamiątkarskie i knajpkowe – to uliczka Mitropoleos i okolice. Naszukaliśmy się na Amorgos naklejki z grecką flagą, była jedna jedyna, ostatnia... tu tysiące, do wyboru w różnych kształtach i wielkościach :lol: . Rzadko mamy okazję, nawet bardzo rzadko, by spacerować po tego typu miejscach o tej porze dnia, czuliśmy się podekscytowani i tak naprawdę podobała się nam ta atmosfera, podobało się nam w Atenach....

Ale i taki obrazek udało się nam wypatrzeć :lol:

Obrazek

Te ruiny zwiedzaliśmy 3 lata wcześniej...

Obrazek

Słynna Róża Wiatrów, pierwsza stacja pogodowa, była wówczas zamknięta, gdzieś wyczytałem, że można ją już zwiedzać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Potem się troszkę pogubiliśmy w wąskich uliczkach pod samym Akropolem, ale tylko na chwilę.

Obrazek

Obrazek

Także i Hefajstejon zwiedzaliśmy za dnia...

Obrazek

Obrazek

Tak podświetlony Akropol mignął nam kilka razy tej pamiętnej nocy, gdy po przybyciu późnym wieczorem do Pireusu z Milos potrzebowaliśmy przejechać przez Ateny i dotrzeć do Rafiny skąd mieliśmy płynąć na Mykonos... Bez żadnej mapy i nawigacji (wtedy jeszcze nie mieliśmy), pierwszy raz w greckiej stolicy, jechaliśmy po prostu przed siebie 8O :? , pamiętam, że przejazd zajął nam wtedy 3 godziny :lol: .

Obrazek

Lykavitos wygląda co najmniej dostojnie...

Obrazek

Ciemno i ślisko... niełatwo było robić zdjęcia na Aeropagu :wink:

Obrazek

Ale się bardzo staraliśmy :idea:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To było moje marzenie – zobaczyć rozświetlone Ateny nocą, wielką ochotę miałem (taki był też wariant zakończenia dzisiejszego dnia) by podjechać pod Lykavitos i popatrzeć stamtąd na miasto. Ale byliśmy już zmęczeni, trudno byłoby się tam dostać autem, poza tym z Areopagu też widoki były naprawdę super – postanowiliśmy poprzestać na tym.

I słusznie :wink: .

Wracamy na placyk na którym zostawiliśmy auto... stoi? nie stoi? . Jakoś tak go nie widać :roll: , idziemy, idziemy... jest, owszem stoi w tym samym miejscu, ale 8O , totalnie zastawione innymi samochodami, absolutnie nie mamy którędy się wydostać :evil: . Początkowo wkurzyliśmy się na tych bezmyślnych Greków :? , jeden z nich który akurat przechodził nawet zainteresował się nami i z pewnym zakłopotaniem spytał czy chcemy wyjechać... Owszem, chcielibyśmy... elegancko ubrany facet wyglądał jakby rozmyślał jak nam pomóc... i poszedł, spodziewaliśmy się, że może wróci z kimś i trochę poprzestawiają swoje pojazdy, ale nic takiego się już nie zdarzyło .

No i co tu zrobić? Przecież nie będziemy trąbić aż do skutku (chociaż oni by może i tak zrobili :wink: ) . Ogarnęliśmy się nieco w sytuacji, czas mijał a nic się więcej nie działo, głód już od dawna ściskał nam żołądki...postanowiliśmy nie przejmować się niczym, tak jak i właściciele tych wszystkich aut – wyciągnęliśmy stolik, krzesełka, butlę, butelki z wodą itp. itd. i zabraliśmy się za wielkie obiadowe gotowanie :idea: .

Obiad ugotowany, nawet zjedzony, naczynia umyte i pochowane... auta stoją jak stały :lol: . Minęła już 22, jesteśmy zmęczeni i śpiący, nawet jakbyśmy mogli to za daleko już dziś nie zajedziemy. No to co, ścielimy nasze łoże :idea: .

Rozłożyliśmy spanie, pozasłanialiśmy nasze zasłonki i ledwo przyłożyliśmy głowy do poduszek zasnęliśmy kamiennym snem. W środku nocy wstaliśmy (wiadomo :wink: ), poza nami i parunastoma może autami okolicznych mieszkańców cały plac pod rozświetlonym Akropolem był zupełnie pusty 8O . Teraz wyjechalibyśmy już bez problemu :lol: , ale nie, nie zrobimy tego... dokończymy tę noc, a pomysł na ten dodatkowy, stworzony nam przez beztroskich Greków dzień w Atenach już od dawna siedzi nam w głowach :cool: .

A jak się później domyślaliśmy, tak licznie zapełnili plac swoimi autami widzowie przedstawienia, które odbywało się w starożytnym teatrze pod Akropolem... :cool:

c.d.n.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 10.04.2017 15:37

Witam

Podgoniłem teraz Waszą relację. Szkoda, że Wam ta Astypalea nie wyszła, zwłaszcza dlatego, że sami zamierzamy zatrzymać się tam na trochę, więc coś na pewno byśmy odgapili od Was. Na Donoussie nie chcieliście wysiąść? Niewykluczone, że przyda nam się Wasz pobyt w Atenach, szykuje nam się tam dłuższe oczekiwanie, więc może skorzystamy z zawartych w relacji informacji. Co prawda kiedyś już trochę Ateny zwiedzaliśmy, ale kiedy to było, jeszcze w okresie "przedrelacyjnym", że się tak wyrażę.
Jeszcze jedno, Amorgos, super, aż żałuję, że tak krótko tam byliśmy.

Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.04.2017 09:17

KOL napisał(a):Podgoniłem teraz Waszą relację. Szkoda, że Wam ta Astypalea nie wyszła, zwłaszcza dlatego, że sami zamierzamy zatrzymać się tam na trochę, więc coś na pewno byśmy odgapili od Was. Na Donoussie nie chcieliście wysiąść? Niewykluczone, że przyda nam się Wasz pobyt w Atenach, szykuje nam się tam dłuższe oczekiwanie, więc może skorzystamy z zawartych w relacji informacji. Co prawda kiedyś już trochę Ateny zwiedzaliśmy, ale kiedy to było, jeszcze w okresie "przedrelacyjnym", że się tak wyrażę.
Jeszcze jedno, Amorgos, super, aż żałuję, że tak krótko tam byliśmy.

Miło przeczytać parę Twoich słów, fajnie że nie znikasz całkiem z forum :)

Astipalei bardzo, naprawdę bardzo żałowałem, bo to miał być gwóźdź tych wakacji :roll: , już od dawna bardzo jestem ciekawy tej wyspy. Jeszcze na Amorgos powstał plan na kolejny (czyli ten) rok, na wrzesień - dokończenie Małych Cyklad (Iraklia+Donoussa+powrót na Koufonissi) oraz drugie podejście do Astipalei. Jak na dzisiaj plan na wrzesień jest już inny (na maj też), choć do września jeszcze sporo czasu :) . W każdym razie na pewno będę chciał tam dotrzeć, prędzej czy później.

Co do Aten, my jako miłośnicy bardziej wysp niż wielkich miast ewidentnie zaliczamy je przy okazji :lol: . Trudno powiedzieć byśmy miasto poznali, raptem zajrzeliśmy w tych kilka najważniejszych miejsc. Jeśli jeszcze kiedyś nadarzy się taka okazja jak ta zeszłoroczna, na pewno chętnie pokręcimy się jeszcze tu i ówdzie...warto.

Na Amorgos można przeznaczyć 2 dni i zaliczyć najważniejsze miejsca. Można tam także spędzić 2 tygodnie i nie mieć dość. Nam przede wszystkim zabrakło determinacji na wędrówkę na najwyższy szczyt (albo chociaż do kapliczki Stavros), oraz odwiedzenia paru tych plaż do których można dojść pieszo. Czy to kiedyś nadrobimy? Wątpię, ale nie mówię że na pewno nie :)

Pozdrawiam
i będę wypatrywać jakichś wieści z tegorocznych wakacji :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 12.04.2017 12:39

kulka53 napisał(a):
mysza73 napisał(a):W sierpniu mam w planach pokazać mojej rodzince kilka fajnych miejsc :oczko_usmiech:

Fajnie mają... wysłać matkę na rekonesans a potem niech za przewodnika robi :wink: :lol:
Jeszcze w kilka miejsc na taki rekonesans mogę skoczyć :oczko_usmiech:


kulka53 napisał(a):Czyli sierpień, z tego co kojarzę będzie Peloponez?
Noclegi pewnie już zaklepane, będą w jednym czy w dwóch miejscach?
Noclegi zaklepane już dawno :mrgreen:
Pierwszy tydzień spędzimy w Ermioni (tzn tam mamy apartman, bo w planach mam sporo miejsc do odwiedzenia :wink: ),
a drugi w Xifias :oczko_usmiech:
Już nie mogę się doczekać :roll:


kulka53 napisał(a):Bo Mykonos to wiem, jesienią :cool:
No i tu pojawiają się schody ... Mykonos walczy z Lizboną :roll: ... no chyba, że wygram w totka ... to będzie i Mykonos i Lizbona :wink:
Maraska
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maraska » 12.04.2017 23:13

Dobry wieczór:-)
Witałam się już na forum w wątku do tego przeznaczonym...ale chciałam się i tu przywitać:-)
Jestem wielką miłośniczką ...Grecji:-) od lat tam jeżdżę... a ten wątek czytam na bieżąco:-) zresztą nie tylko ten, a tak naprawdę każdy dotyczący Grecji.... i całe mnóstwo innych też bo przecież podróże są najwspanialszym relaksem:-) a że nie zawsze mam możliwość żeby wyjechać to Wasze relacje pozwalają na wspaniałe wirtualne teleportacje;-) przy porannej kawie.
Długo się zbierałam żeby zacząć się odzywać, mam nadzieję, że Nowy Głos ;-) na forum przyjmiecie;-) z góry dziękuję bardzo:-)
Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia...na razie wracam do fragmentu o Paros, bo tam mnie za kilka tygodni skrzydlaty ptak zawiezie:-) Na pewno wykorzystam wspaniałą relację kulek:-) tak jak korzystałam dwa lata temu na Milos, gdzie Pan Mąż nie mógł zrozumieć czemu w kapliczce na najwyższym wzgórzu wyspy, Profitis Ilias, tak długo przeszukiwałam wpisy w książce pamiątkowej aż znalazłam kulkowy:-) mam nawet zdjęcie, ale wstawienie go tutaj chyba jeszcze długo będzie przekraczało moje umiejętności:-)
także pozdrawiam serdecznie, dziękuję za to że dzielicie się swoimi wrażeniami, opowieściami i zdjęciami:-) kiedyś może i ja się podzielę:-)
Przy okazji jeszcze pozwolę sobie na mała prywatę...;-) i serdecznie pozdrowię myszę73. Poza zamiłowaniami do podróży, z których dowcipne relacje zresztą uwielbiam:-) a zeszłoroczna opowieść o Apulii sprawiła że ten rejon stał się jednym z pierwszych na szczycie listy miejsc do dowiedzenia....poza Grecją:-)... yyyy no więc poza tymi zamiłowaniami, łączy nas pasja do siatkówki:-). Ja jestem z Gdańska, sercem z Lotosem Treflem i jutro akurat na zakończenie sezonu nasze drużyny rozegrają wspólny mecz:-) O ile dobrze pamiętam mysza73 kibicuje zawodnikom z Radomia?? :-) Zapraszam do Gdańska:-)
Mam nadzieję, że fakt kibicowania przeciwnym drużynom nie zdeterminuje mojego pojawienia się na forum....skoro już się odważyłam:-)
Pozdrawiam serdecznie
Maraska
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.04.2017 10:03

Nadrobiłam wszystko od burzy na statku :D
Z przyjemnością patrzę na Ateny, bo nie byłam i jakoś nam nie po drodze są...
To więzienie Sofoklesa, to co to dokładnie było?


Czyli majówka w Grecji??

kulka53 napisał(a):Opalamy się łatwo i w zasadzie nie żałujemy sobie słońca, choć oczywiście korzystamy z rozsądkiem.
Ale niestety... trwała zmiana koloru nie następuje, co roku trzeba zaczynać brązowienie od nowa :lol:

Mam dokładnie tak samo, a raczej cała nasza trójka tak ma....
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.04.2017 10:33

mysza73 napisał(a):Pierwszy tydzień spędzimy w Ermioni (tzn tam mamy apartman, bo w planach mam sporo miejsc do odwiedzenia :wink: ),
a drugi w Xifias :oczko_usmiech:
Już nie mogę się doczekać :roll:

Nie dziwię się... nam zostały 2 tygodnie ale i tak właściwie jesteśmy już TAM :lol:
Miejscówki fajne :idea:
Rejonu Ermioni praktycznie nie znam, gdy objeżdżaliśmy Peloponez zabrakło czasu (głównie na Methanę i Poros :roll: )
Xifias - bardziej, też niezły punkt wypadowy :)
Ogólnie da radę objechać większość ważniejszych miejsc, tylko do Olimpii kawałek, no i do kolejki :wink: no i do Navarino :cool:

mysza73 napisał(a):Mykonos walczy z Lizboną :roll:

8O
Walka chyba nierówna :wink:
Sam bym chętnie popatrzył na portugalskie wybrzeże, ale to ...za jakiś czas :cool:

piekara114 napisał(a):Z przyjemnością patrzę na Ateny, bo nie byłam i jakoś nam nie po drodze są...

Nam też długo nie było po drodze...
Na wszystko przyjdzie czas :D
piekara114 napisał(a):To więzienie Sofoklesa, to co to dokładnie było?

Sokratesa :)
Aż sprawdziłem co tam nagryzmoliłem wcześniej :lol:
Podobno, choć nie jest to potwierdzone, był tam więziony :roll:
Trochę o Sokratesie
piekara114 napisał(a):Czyli majówka w Grecji??

Tak.
Trochę się wahaliśmy co to terminu, ale pierwsza połowa najbardziej nam pasuje, choć później byłoby może przyjemniej/cieplej.
piekara114 napisał(a):Mam dokładnie tak samo, a raczej cała nasza trójka tak ma....

:D

Maraska napisał(a):Witałam się już na forum w wątku do tego przeznaczonym...ale chciałam się i tu przywitać:-)

Witaj, i dzięki za ujawnienie 8O :idea: :D

Bardzo nam miło, że mamy taką wierną Czytelniczkę :) .
Czasem mamy wątpliwości, czy nasze relacje mają jeszcze sens, ale takie Nowe Głosy :cool: jak Twój upewniają nas że TAK 8O

Niesamowite, że znalazłaś nasz miloski wpis 8O , szczerze mówiąc nie mam już pojęcia co tam napisałem... może zrobiłem też zdjęcie (czasem robiłem), musiałbym poszukać... Ale skoro Ty masz, to już nie tak ważne :D . Swoją drogą, mało ludzi tam jednak dociera, skoro zeszyt przetrwał tak długo... Weszliście pieszo, czy wjechaliście autem?

Dodawanie zdjęć w formie pojedynczych załączników jest bardzo proste :) , klikasz "Dodaj zdjęcia lub załączniki" poniżej posta, wybierasz zmniejszone zdjęcie ze swojego komputera i umieszczasz w poście...na pewno Ci się uda :) , w razie czego pomożemy :idea:

Skoro już Paros... zróbcie sobie wycieczkę na Antiparos, chociaż do stolicy, jest całkiem przyjemna :)

Serdecznie pozdrawiam :)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.04.2017 11:01

23 września, piątek

No to się wyspaliśmy pod Akropolem :wink: . Mieliśmy być o tej porze w innym miejscu, gdzieś trochę bliżej domu, ale jesteśmy tu… i bardzo dobrze :idea: . Środek miasta, ale totalny spokój, cisza i pustki…Ale nie, wylegiwać się nie będziemy bo trochę czasu potrzebujemy na pozbieranie się, śniadanie itp. a już niedługo zacznie się tu ruch :roll: .

Wstaliśmy zatem naprawdę wcześnie 8O .

Obrazek

Obrazek

Śniadanko :wink: , jak widać temperatura nawet o tej porze była sprzyjająca :)

Obrazek

I już po… a na placyku dalej pusto :)

Obrazek

Około 8 rano zaczął się większy ruch i wolne miejsca stopniowo zaczęły się zapełniać. Ale my wtedy już zamknęliśmy auto i wyruszyliśmy „w miasto” . Na razie niedaleko, już po paru minutach znów wdrapaliśmy się na wzgórze Aeropagu :idea: . Były zdjęcia w środku dnia (3 lata wstecz), były nocne (wczoraj) – to niech będą i poranne :D , zwłaszcza, że pogoda sprzyja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oświetlony pomnik Filopapposa :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poza nami było parę osób, ale nie tylko :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Słońce zza Akropolu…

Obrazek

Jakiś facet :wink:

Obrazek
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.04.2017 11:03

Kulka (ta właściwa :wink: )

Obrazek

Kulka 2 :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pięknie…

Obrazek

Na Akropol wchodzi pierwsza wycieczka… 8O

Obrazek

My wędrujemy w przeciwnym kierunku, w dół, na plac Mitropoleos. Nie jest już tak wcześnie, ale tam wciąż prawie nikogo nie ma i odbywa się poranne sprzątanie :)

Wczoraj tego kościółka prawie nie było widać :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Fajnie jest, ciepło, spokojnie, kramy, stragany i sklepy dopiero bardzo powoli zaczynają się otwierać… ale my idziemy dalej, mamy spory kawałek do przejścia :idea: :D .

c.d.n.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21043
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 13.04.2017 12:12

A już myślałem ,że odholowali Wam auto...dobrze ,że przez te parę lat nic tam się nie zmieniło...
My parkowaliśmy tam samochód dwa razy i nigdy nic się z nim nie stało...ani też nie był zastawiony.

Pięknie pokazane Ateny...aż dostałem smaczka żeby znów tam się wybrać...ale nie w tym roku niestety.
Serdecznie pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.04.2017 12:47

Ale fajnie Wam z tym noclegiem wyszło... ale jak pisałeś, że nawracają tam autobusy to od razu pomyślałam, że kulkowóz został zastawiony i spędziliście tam noc...
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Małe i duże bałkańskie podróże - Małe jest piękne..Grecj

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 13.04.2017 13:16

... na szczęście zdążyłem przed końcem ... 8) ... ale te tłumy na promie i to poza sezonem są niepokojące ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Małe i duże bałkańskie podróże :-) - strona 545
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone