Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska też można pokochać plus dalmackie wycieczki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.04.2016 00:04

BV - jestem na tak! :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.04.2016 08:13

ale z BV to byłoby tak naprawdę na tyle ;)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.04.2016 14:02

Baśka Woda hmm bardzo ładnie wygląda u Ciebie w relacji,widok z tarasu musi być na morze przynajmniej u mnie :D
Brela na wyciągnięcie ręki,pewnie i skałkę masz obfoconą...
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 19.04.2016 14:23

Ja mam kwaterę w BV od strony portu, na Vladimira Nazora. Z informacji otrzymanych od tych, którzy w tym apartamencie byli wynika że jest wszędzie blisko (80m do portu, 100 do plaży) ale sama uliczka jest spokojna, bo boczna. Zobaczymy, mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo w tym roku się strasznie napaliłem na Chorwację :D
Oczywiście Makarską też odwiedzimy, w końcu to "rzut kamieniem" :D
Podobają mi się Twoje zdjęcia, pisz dalej. Każda relacja jest dla mnie sporym źródłem informacji.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.04.2016 20:11

loverosa napisał(a):Baśka Woda hmm bardzo ładnie wygląda u Ciebie w relacji,widok z tarasu musi być na morze przynajmniej u mnie :D
Brela na wyciągnięcie ręki,pewnie i skałkę masz obfoconą...


Tak, oczywiście - widok na morze to podstawa :) innych już opcji nie biorę pod uwagę.
A co do skałki .... zdziwię Cię ale nie dotarliśmy ;)
trochę wstyd - ale może nastepnym razem

Koenig napisał(a):Ja mam kwaterę w BV od strony portu, na Vladimira Nazora. Z informacji otrzymanych od tych, którzy w tym apartamencie byli wynika że jest wszędzie blisko (80m do portu, 100 do plaży) ale sama uliczka jest spokojna, bo boczna. Zobaczymy, mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo w tym roku się strasznie napaliłem na Chorwację :D
Oczywiście Makarską też odwiedzimy, w końcu to "rzut kamieniem" :D


Vladimira Nazora - jest faktycznie w samym środku Baskiej.
W sumie będziesz miał blisko i do portu, do plaży głównej jak i do plaży na Podluka.
W sumie to może być niezłe miejsce

Koenig napisał(a):Podobają mi się Twoje zdjęcia, pisz dalej. Każda relacja jest dla mnie sporym źródłem informacji.


dzięki :) też śledzę wiele relacji
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.04.2016 14:11

Oczywiście, że Makarską też można pokochac! Nadrobiłam zaległości i czekam na dalsze opowieści :)
supernutka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 21.11.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) supernutka » 20.04.2016 14:39

Oczywiście będziemy tu zaglądali :) przygoda z Cro też zaczęła się u nas od Makarskiej więc czekamy,wspominamy, czytamy oglądamy :-) Plaża Ramova i cypelek - baaardzo nam się podoba :-)
supernutka,Damiano69DK
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 20.04.2016 15:04

Super fotki aż miło poogladać , jak tu wytrzymać do urlopu 2,5 miesiąca....
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 20.04.2016 16:26

bodzio_gdańsk napisał(a):Super fotki aż miło poogladać , jak tu wytrzymać do urlopu 2,5 miesiąca....


U Ciebie 2,5 a ja musze do końcówki sierpnia czekać i co zrobić? ;p Zachęty narobił tą Makarską że w weekend chyba ostatnią flaszyne z rakiją otworzę ;p :mrgreen:
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 20.04.2016 18:07

euromissile napisał(a):
bodzio_gdańsk napisał(a):Super fotki aż miło poogladać , jak tu wytrzymać do urlopu 2,5 miesiąca....


U Ciebie 2,5 a ja musze do końcówki sierpnia czekać i co zrobić? ;p Zachęty narobił tą Makarską że w weekend chyba ostatnią flaszyne z rakiją otworzę ;p :mrgreen:


ej to musisz tą flaszynę otworzyć .....nam zostało jeszcze trochę ornela ale pić raczej go nie będę ... :D
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 20.04.2016 19:08

bodzio_gdańsk napisał(a):
euromissile napisał(a):
bodzio_gdańsk napisał(a):Super fotki aż miło poogladać , jak tu wytrzymać do urlopu 2,5 miesiąca....


U Ciebie 2,5 a ja musze do końcówki sierpnia czekać i co zrobić? ;p Zachęty narobił tą Makarską że w weekend chyba ostatnią flaszyne z rakiją otworzę ;p :mrgreen:


ej to musisz tą flaszynę otworzyć .....nam zostało jeszcze trochę ornela ale pić raczej go nie będę ... :D



haha mogłoby się dziwnie odbijać ;p
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 20.04.2016 21:12

agata26061 napisał(a):Oczywiście, że Makarską też można pokochac! Nadrobiłam zaległości i czekam na dalsze opowieści :)


Bardzo cieszą mnie takie wpisy :)

supernutka napisał(a):Oczywiście będziemy tu zaglądali :) przygoda z Cro też zaczęła się u nas od Makarskiej więc czekamy,wspominamy, czytamy oglądamy :-) Plaża Ramova i cypelek - baaardzo nam się podoba :-)
supernutka,Damiano69DK

Tak :) Plaża Ramova jest the best !!!!!!!!!!!
Oczywiście Nugal też jest piękny - ale Ramova jest bardziej dostępna

bodzio_gdańsk napisał(a):Super fotki aż miło poogladać , jak tu wytrzymać do urlopu 2,5 miesiąca....


Zobaczysz że zleci nie wiadomo kiedy.
Nam też zostało lekko ponad 2 miesiące - ale niedawno było "o matko jeszcze 10 miesięcy ...." ;)

euromissile napisał(a):U Ciebie 2,5 a ja musze do końcówki sierpnia czekać i co zrobić? ;p Zachęty narobił tą Makarską że w weekend chyba ostatnią flaszyne z rakiją otworzę ;p :mrgreen:


Jest to jakaś opcja :) :hut: ale do weekendu jeszcze 2 dni ;)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 20.04.2016 21:34

Dodaliście mi energii i ochoty do kontynuacji :) THX :D :D :D

Tym razem gdzieś pojedziemy. :hut:
Podczas pierwszego wyjazdu postanowiliśmy wybrać się do Dubrownika. Kawał drogi bo około 180 km i nasz Uno-lot 1,0 - o klimie można było tylko pomarzyć hheheheh ;)
Ale coż - przecież coś trzeba zobaczyć innego niż tylko Makarską.
No i dojechaliśmy ...... ale w jakim stanie ..... raczej nie nadawaliśmy się do zwiedzania ... ale jak nie wejść do twierdzy jak jesteśmy kilka metrów od niej.
Tak więc poszliśmy - w południe ...... i oczywiście na mury .....
Żar z nieba się lał - a my spacerowaliśmy i podziwialiśmy - wszystko było piękne i nowe :) Coś co kiedyś mogliśmy oglądać tylko na zdjeciach a tu mieliśmy wszystko na żywo !!!! Tak byliśmy tam !!!!
Niesamowite wspomnienia :)

Po kilku latach stwierdziliśmy - "Trzeba to powtórzyć" - decyzja - oczywiście że jedziemy !!!
Tym razem już autko miało AC :) i wyjechaliśmy po obiedzie - tak że byliśmy ok. 17-stej na miejscu.
Zdecydowanie lepsze warunki otoczenia do zwiedzania :)

Jako drogę na podróż wybraliśmy oczywiście Jadrankę , choć autostradą byłoby zapewne szybciej.
Ale jazda Jadranką - pomimo wąskiej i krętej drogi - to sama PRZYJEMNOŚĆ !!!!!!!!!!!
Nic nie odda uroków otoczenia które można podziwiać z okien samochodu. Taką drogą można jechać w nieskończoność !!!
Kim trzeba być aby stworzyć takie cuda natury !!! To chyba jak w tej legendzie - że Bóg stworzył kawałek raju dla siebie i przyszedł Chorwat i zapytał " A my gdzie będziemy żyć" i zostawił im Chorwację !

Zdjęcia nie oddają tego co widać "na żywo" w Full HD własnymi oczami - urywek postanowiłem wstawić do tej relacji
Sorki za jakość zdjęć - bo duża część jest zrobiona podczas jazdy

Croatia2012 023.jpg

Croatia2012 025.jpg

Croatia2012 035.jpg


Croatia2012 035.jpg


Croatia2012 039.jpg

Croatia2012 042.jpg

Croatia2012 045.jpg


Croatia2012 050.jpg

Croatia2012 056.jpg


Tu chciałoby się przebrać w strój kąpielowy i zanurzyć się w kojącym i pięknym Jadranie

Croatia2012 057.jpg

Croatia2012 058.jpg

Croatia2012 059.jpg


ale coż , trzeba to miejsce opuścić i jechać dalej

Croatia2012 063.jpg

Croatia2012 066.jpg

Croatia2012 067.jpg


już prawie na miejscu :)

Croatia2012 072.jpg

Croatia2012 075.jpg


i praktycznie jesteśmy na miejscu

Croatia2012 075.jpg


Mała łupinka wita nas na wjeździe

Croatia2012 078.jpg


Auto zaparkowane, zmieniamy pozycję z siedzącej na stojącą - więc czas na zwiedzanko

Croatia2012 081.jpg




c.d.n
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 21.04.2016 11:11

Zobaczysz że zleci nie wiadomo kiedy.
Nam też zostało lekko ponad 2 miesiące - ale niedawno było "o matko jeszcze 10 miesięcy ...." ;)

Dzięki Pawelli za słowo otuchy- dziś mamy już dzień mnie niż wczoraj - 5 lipca meldujemy się w Postirze na Braci .Kontynuuj relkę bo tego człowiekowi brakuje !!!!!!! :lol: :lol:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Makarską też można pokochać - czyli tam gdzie się zaczęł

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.04.2016 18:23

No to my się meldujemy w Nemirze pod Omis-a 28.06 :) czyli trochę szybciej :)

thx Bodzio :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Makarska też można pokochać plus dalmackie wycieczki - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone