Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lanzarote+Fuerteventura

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 15.09.2011 21:31

Franz napisał(a):
rzochu napisał(a):dodam tylko że takie plaże są jedynie po wsch stronie wyspy, gdzie piasek jest nawiewany od Sahary, po str zach, plaże są jak na wszystkich pozostałych Wyspach Kanaryjskich, czarne

To nie jest prawdą.
Zarówno po zachodzniej stronie wyspy, jak i na innych wyspach archipelagu występują plaże z żółtym piaskiem.
Dowody w wątku Wyspy Kanaryjskie.

Pozdrawiam,
Wojtek


Również i ja potwierdzam, że autor wątku troszkę wprowadził nas w błąd pisząc o czarnych plażach po wschodniej stronie wyspy, wspomnę chociaż o pięknej i trudno dostępnej jasnej plaży Cofete, czy też plażach Cotillo na północy z białym piaskiem.
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 15.09.2011 21:40

kkra napisał(a):chętnie pooglądam wyspy w Twoim wydaniu:)


Myślę o tym od dłuższego czasu. Nie mogę jednak składać obietnicy, kiedy wystartuję z relacją, bo mógłbym później podpaść za niedotrzymanie słowa.

Dodam, że jestem fanem Wysp Kanaryjskich (zwiedziłem 4 z nich);

- 2006 Teneryfa i Gomera (1 dzień)
- 2010 Lanzarote
- 2011 Fuerteventura

Na stornie cro.pl jest tyle cudownie napisanych relacji, że nie wiem czy nie zanudziłbym swoimi.

Pozdrawiam
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 15.09.2011 21:53

Pisz pisz 8) :D
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lanzarote+Fuerteventura - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone